Bakay, Mahallelerimiz için çalışmaya devam ediyoruz

Bakay, Mahallelerimiz için çalışmaya devam ediyoruz
21 Eylül 2020 Pazartesi Saat 12:56 0

Mardin Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Bakay, yönetim kurulu üyesi muhtarlarla birlikte Mardin Life Gazetesini ziyaret ederek, Pandemi sürecinde vatandaşları bilgilendirmek, mahallelere daha iyi hizmet ulaştırılabilmesi için çalışmalara devam ettiklerini kaydetti.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Güneydoğu Muhtarlar Federasyonuna bağlı olarak Mardin'de teşkilatlanması bulunan Mardin Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Bakay ve muhtarlar derneği yönetim kurulu üyeleri, Mardin Life Gazetesi Yazı İşleri Müdürü A.Kadir Üründü'yü ziyaret ederek, yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Mardin Merkez muhtarlar derneği olarak 70'e aşkın üye muhtar ile birlikte mahallelere ulaştırılması gereken hizmetlerin zamanında ulaşmasını sağlamak, Pandemi sürecinde vatandaşların salgına karşı daha dikkatli davranmalarını sağlamak amacıyla yetkililerle koordineli bir şekilde çalışmalarına devam ettiklerini kaydeden Mardin Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Bakay, "Bizler muhtarlar olarak mahallelerimizdeki sorunları yerel yönetimleriz ve yetkililerimizle paylaşarak, mahalle sakinleri ve merkez idarecilerimiz arasında bir köprü görevi görmekteyiz. Bütün dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemi sürecinde ülkemizin ve milletimizin daha az sıkıntıyla süreci atlatabilmesi için muhtarlar olarak, bu süreci yoğun bir çalışmanın içerisinde geçirdik. Mahallelerimizde bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın tespiti ve yetkililerle dezavantajlı vatandaşlarımıza ilgili desteğin ulaşması için çalıştık, çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir diğer taraftan, mahallelerimizdeki başta altyapı, yol ve çevre düzenlemeleriyle ilgili taleplerimizi de yetkililerimize iletiyor, sorunların çözümü konusunda takiplerimizi sürdürüyoruz."dedi

Mardin merkez muhtarlar derneği olarak, üye muhtarlarla birlikte uyum ve dayanışma içerisinde olduklarını ifade eden Başkan Bakay, Muhtarlar olarak dernek çatısı altında daha güçlü bir dayanışma ile yollarına devam ettiklerini söylediYORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

“Ceviz Ağacı” Filmi bu akşam Mardin'de izleyicisi ile buluşuyor

Faysal Soysal’ın yazıp-yönettiği “Ceviz Ağacı” fil [...]

1 gün önce...

Şehrin en işlek caddesinde sigara içmek yasaklandı

Elazığ'da yeni tip koronavirüs ile mücadele kapsam [...]

1 gün önce...

Türkiye ve dünyada yaşanan gıda israfına dikkat çektiler

Dünya genelinde yıllık gıda israfının 1,3 milyar t [...]

1 gün önce...

Çok tartışılacak iddialar! Türkiye'de vaka sayıları açıklanandan 5 kat fazla

Artan koronavirüs vaka sayılarına bağlı olarak gün [...]

1 gün önce...

Ruslar Ermenistan'ı altın yüzünden destekliyormuş

Ermenistan ile girdiği çatışmalarda sahada büyük ü [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN