Başakspor, Şampiyonluğa uğurlandı

Başakspor, Şampiyonluğa uğurlandı
14 Mart 2020 Cumartesi Saat 18:27 4

BAL Ligi'nde şampiyonluk düğümünü çözecek maça saatler kaldı, Mardin Büyükşehir Başakspor, taraftarlarının meşaleli sevgi gösterileriyle maçın oynanacağı Siirt'te morali yüksek şekilde uğurlandı.

Bölgesel Amatör Ligi'nde şampiyonluğun düğümünü çözecek maç için heyecan dorukta. Yenilgisiz namağlup şampiyonluk iddiasını sürdüren Mardin Büyükşehir Başakspor, ligin ikincisi durumunda olan Siirtspor maçı için yola çıktı.

Şampiyonluk düğümünü çözecek maça saatler kala Başakspor taraftarları, takımlarını meş'aleler ve konfetiler eşliğinde seyircisiz oynanacak olan maç için uğurladı.

15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı'nın önünde toplanan taraftarlar, şampiyonluk şarkıları söyleyerek uğurladığı takımlarına AK Partili bazı ilçe başkanları ve yöneticiler de eşlik etti.

Sevgi gösterileri arasında uğurlanan takımın moralinin oldukça yüksek olduğu gözlemlenirken, taraftarlar alınacak galibiyetten emin oldukları ve işin Siirt'te elde edilecek galibiyetle şampiyonluğun göğüslenileceğine inanıyor.

Uzun yıllardan beri profesyonel lig heyecanından uzak kalan Mardin'de ise şehir şampiyonluk havasına girmiş durumda; Şehrin caddelerinde Başakspor'a şampiyonluk yolunda başarılar dileyen pankart ve afişler asılırken, şehrin cadde ve sokakları sarı - lacivertli takımın bayraklarıyla süslendi.

Başakspor'un deplasmandan şampiyonlukla döneceğini kaydeden Mardin Başakspor Taraftarlar Derneği Başkanı Cesur Şemmo, "Siirt'teki şampiyonluk maçına çıkarken avantajlı taraf biziz. Başaksporumuzun karşmada galip geleceğine ve ardından şampiyonluğu kutlayacağına inanıyoruz. Bu zor karşılaşmada maçın seyircisiz oynanacağı için tribünlerde olmayacağız belki ama Başakspor'un 12 adamı olarak bütün yüreğimizle sahadaki 11 futbolcumuz ve teknik heyetimizle birlikteyiz. Taraftarlar olarak, şampiyonluğu kutlamaya şimdiden hazırız" diyerek duygularını paylaştılar.

Mardin Life Yayın Gurubu olarak; Mardin Büyükşehir Başakspor'a şampiyonluk yolunda çıkacağı önemli maçta başarılar diliyoruz.
YORUMLAR :::

 1. Mehmet
  14 Mart 2020 Cumartesi Saat 19:42 CEVAPLA
  Mardinin takımı kırmızı lacivert Mardinspordur bunlar değil diye düşünüyorum...
  • Leblebisporlu
   15 Mart 2020 Pazar Saat 10:43 CEVAPLA
   Haklısın aquy. Mardin kimlere kaldı yaw
 2. Başakspor
  14 Mart 2020 Cumartesi Saat 19:37 CEVAPLA
  Bizi çoluk çocukla uğurladınız teesüf ederiz
 3. Emir
  14 Mart 2020 Cumartesi Saat 19:35 CEVAPLA
  Siirte başarılar...

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

MARSU'dan sürpriz su tarifesi açıklaması

Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İd [...]

1 gün önce...

Büyükşehirde bir görevden alma daha

Mardin Büyükşehir Belediyesinde görevden almalar d [...]

1 gün önce...

Müfettişlerden Üst Düzey Yöneticiler Hakkında Suç Duyurusu

Mardin Büyükşehir Belediyesini iki aydan beri A'da [...]

1 gün önce...

Dinçel'e ikinci dönem için de üst düzey görev verildi

AK Parti Grup Yönetimi ile TBMM Başkanlık Divanı'n [...]

1 gün önce...

Deva Partisinin İl Başkanı mazbatasını aldı

DEVA Partisi Mardin Kurucu İl Başkanlığın atanan a [...]

19 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN