Başbakan Yardimcısı Arınç, Mardin'de

Başbakan Yardimcısı Arınç, Mardin'de
01 Temmuz 2015 Çarşamba Saat 14:33 8

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, çeşitli temaslarda bulunmak üzere yarın Mardin’e geliyor. Geceyi Mardin'de geçirecek olan Arınç, AK Parti teşkilatları ve Mardin'deki STK'larla iftar programında bir araya gelecek.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Mardin'e geliyor. Partisi adına düzenlenecek iftar programına katılacak olan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, partisine bağlı olan Yeşilli ve Midyat Belediyelerini de ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bildi alacak.

Tarifeli uçakla Mardin'e gelecek olan Başbakan Yardımcısı Arınç, Mardin Havalimanı’nda il protokolü ve partililer tarafından karşılanacak ve ardından bir süre geceyi geçireceği otelde istirahat edecek. Arınç, saat: 12.00’de Mardin Valisi Ömer Faruk Koçak'ı makamında ziyaret ederek, Brifing alacak.
Vallilik ziyaretinin ardından Fuat Yağcı Camisi’nde öğle namazı kılacak olan Arınç’ın buradan AK Parti Mardin İl Binasına geçmesi bekleniyor. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç’ın parti binasında gündeme dair konularla ilgili olarak gazetecilere açıklamalarda bulunacağı bir basın toplantısı düzenleyeceği öğrenildi.
Başbakan Yardımcısı Arınç, basın toplantısının ardından Yeşilli İlçesine geçecek. Yeşilli Belediyesi'ni ziyaret edecek ve Belediye Başkanı Hayrettin Demir'den Yeşilli ilçesinin sorunlarıyla yapacağı sunumu izleyecek. Ardından da Midyat'a geçecek olan Arınç burada da belediyeye yapacağı ziyarette Başkan Nasıroğlu'dan ilçenin sıkıntıları ve yapılan çalışmalar hakkında brifing alacak.

İlçe ziyaretlerinin ardından tekrar il merkezine gelecek olan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, AK Parti Mardin İl Başkanlığı tarafından düzenlenecek iftar programına katılacak. İftarın ardından Arınç’ın tarihi Kasımiye Medresesi’nde teravih namazı kılacak ve ardından dinlenmek için tekrar otele geçecek.
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç’ın geceyi Mardin'de geçirdikten sonra hava yolu ile Ankara’ya hareket etmek üzere Mardin'den ayrılması bekleniyor.YORUMLAR :::

 1. hayırdır
  03 Temmuz 2015 Cuma Saat 09:44 CEVAPLA
  Kendileri,kardeşleri,arkadaşları, akrabaları falan aday olmadı diye Belediye ve genel seçimlerinde en büyük ihaneti AK Parti teşkilatı yaptı . şimdi yine ön safta. Bunların arasında HDP' ye oy isteyenler var sayın Arınç. Tıpkı belediye seçimlerinde saadet partisine oy isteyenler gibi.
 2. yazar
  03 Temmuz 2015 Cuma Saat 02:56 CEVAPLA
  Kızıltepe ilçe başkanına diyecek var mı kızıltepede ak partinin oyları 5 e katlandı, tersine yani, bayrak asamadılar
 3. Zınnari
  03 Temmuz 2015 Cuma Saat 00:26 CEVAPLA
  Kimmiş bu beyaz giyen karanlık kişiler
 4. Kabala
  02 Temmuz 2015 Perşembe Saat 18:12 CEVAPLA
  Hala değişen bişey yok ak elbiseler giymiş karanlık ve kirli insanlar yine yalakalıkta ön safta
 5. HAKİKAT
  02 Temmuz 2015 Perşembe Saat 15:53 CEVAPLA
  İl Başkanı Bahattin Uncunun istifasını da alsın gelmişken. Ak Partinin oyunu Mardinde 133 binden 70 bine düşürdü. Yok millet tehdit edilmiş miş... Hiç kimse tehdit edilmedi. Ak Parti ne gezdi ne kimseden oy istedi. bunun tek sorumlusu da İl Başkanı. Derhal istifa etmesi gerekir.
 6. Muhsin
  02 Temmuz 2015 Perşembe Saat 01:21 CEVAPLA
  Başbakan yardimcisi Mardin'de bu kadar kadar kalacaksa ilde yapılan hataları da araştırsin. Bunun içinde milli eğitimden başlasın. Aparti adina yapılan zulümleri de görsün.
 7. mustafa
  02 Temmuz 2015 Perşembe Saat 01:15 CEVAPLA
  Hoşgelmiş..
 8. Nükte
  02 Temmuz 2015 Perşembe Saat 00:52 CEVAPLA
  Yoksa Mardin Artuklu Üniversitesi'nin Sözleşmeleri uzatılmayan 14 yabancı akademisyenin ve MAÜ Bağımsız Üniversite Platformu'nun gözyaşlarını mı silmeye geliyor?

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Su kuyuların elektriği kesildi, hayvanlar telef olmak üzere

Nusaybin'e bağlı kırsal Doğuş Mahallesinde su kuyu [...]

1 gün önce...

Tepki çeken görüntü! 'Bu rezilliği gören yok mu? '

Mardin'de şehir içi ve ilçeler arası toplu taşıma [...]

1 gün önce...

Köylülerin feryadı: Bir damla suya hasret kaldık

Mardin’de borç iddiasıyla kırsal mahallelerin elek [...]

1 gün önce...

Mardin Korona için teyakkuza geçti

“Normalleşme” sonrası vaka sayısında büyük bir art [...]

1 gün önce...

Susuz kalan köylülerin hayvanları telef olmak üzere

Mardin’de hayvancılıkla uğraşan bir vatandaş, Dicl [...]

15 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN