Başkan Aktaş Nusaybin sorunlarını Kandemir'e iletti

Başkan Aktaş Nusaybin sorunlarını Kandemir'e iletti
05 Kasım 2019 Salı Saat 17:49 0

Nusaybin Ticaret Borsası Başkanı Necdet Aktaş, ilçeyi ziyaret eden AK Parti Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir'e ilçenin sorunlarını içeren bir dosya verdi.

İl ve İlçe teşkilatlarıyla ilgili Mardin'e gelen Ak Parti Genel Başkan yardımcısı Erkan Kandemir, beraberindeki milletvekilleriyle Nusaybin'i ziyaret etti. Partililerle görüşen Kandemir'in toplantısına STK, Muhtarlar ve Kanaat önderleri de katıldı.

Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Aktaş ve Meclis Başkanı Abdulhakim Aytimur, İlçenin sorunlarını içeren bir dosyayı katıldıkları programda Kandemir'e teslim etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir'e verdikleri dosya hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Aktaş, ekonomiden eğitime, tarımdan doğal gaza kadar ilçenin tüm ihtiyaçlarını dosya haline getirdiklerini ifade etti.

Kandemir'in ziyaretinin ilçe için önemine değinen Başkan Aktaş, "Sayın AK Parti Genel Başkan yardımcısı Erkan Kandemir ilçemizi ziyaret etti. Bizler de STK olarak görüşerek ilçemizin sorunlarını iletme fırsatı bulduk. Hazırladığımız dosyamızda, Transit sınır kapısının açılması, Sulama kanalının yenilenmesi, Doğalgaz hatlarının çekilmesi, Organize Sanayi Bölgesinin kurulması, YKS sınavının ilçemizde yapılması, Çağ çağ deresinin ıslah edilmesi, tren seferlerinin yeniden yapılması ve Meslek Yüksekokulu binasının yapılması gibi önemli konuları sorun ve çözümleriyle birlikte iletme imkanımız oldu. Nusaybin'in sorunları ve ihtiyaçlarını tüm platformlarda dile getirmeye çalışıyoruz. İnşallah en kısa sürede sorunlara çözümler bulunur" ifadelerini kullandı.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Bakan elektrik meselesi için Mardin’e geliyor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, böl [...]

19 saat önce...

Üniversiteden Boncuklutepe’yi Tanıtma Atağı

Ilısu Barajı Kazılarında ortaya çıkarılan Boncukte [...]

1 gün önce...

Hafif ticari araç devrildi: 5 yaralı

Kızıltepe-Viranşehir karayolunda hafif ticari arac [...]

1 gün önce...

Yangın ve tahliye tatbikatı gerçeği aratmadı

Kızıltepe ilçesinde devlet hastanesi binasında ya [...]

1 gün önce...

Aile Boyu Fanatik Fenerbahçeli aile

Fanatik Fenerbahçeliliği ile bilinen Abdurrahim Ça [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN