Başkan Şahin, yapılan çalışmaları yerinde inceledi

Başkan Şahin, yapılan çalışmaları yerinde inceledi
20 Temmuz 2020 Pazartesi Saat 14:56 0

Mardin'in Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Bağlar, Cumhuriyet ve Gölcük mahallelerini ziyaret ederek, yapımı tamamlanan finişerli asfalt serim çalışmalarını inceledi.

Midyat Belediyesi, daha kaliteli ve konforlu ulaşım ağı için başlattığı sıcak asfalt çalışmalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Belediye Başkanı Veysi Şahin, Belediye birim Müdürleriyle, çalışmaları birlikte yerinde inceledi.

Midyat – Mardin karayolunda, yürüttüğü yol yapım çalışmalarının ardından, Cumhuriyet Mahallesinde yapılan, kaldırım ve parke çalışmalarında inceleyerek vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Hemşehrilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli olduğunu belirten Başkan Şahin, “Amacımız, mahallelerimizin yol standardını yükseltmek, Midyat’ta daha rahat ve konforlu yollar sunmaktır. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz sıcak asfalt çalışmalarımız program dahilinde devam ediyor. Midyat – Mardin karayolunda ve ilçe genelinde ihtiyaç duyulan mahallelerde yürüttüğümüz yol yapım çalışmaları sürüyor. Cumhuriyet Mahallesinde Batman Bulvarında kaldırım ve parke çalışmaları, yine Cumhuriyet ve Yeni Mahallelerimizde çocuk parkı yapıldı. Gölcük mahallemizde yöresel ürünlerin satışa sunulacağı modern pazar yeri yapılıyor. Esnafımızın ve vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini alıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yapılan çalışmalarıyla mahallelerinin yeni bir görünüme kavuştuğunu belirten Şerif Akıncı simli esnaf ise, Cumhuriyet mahallelerinde yürütülen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin’e teşekkür etti.

Akıncı, “Belediye Başkanı Veysi Şahin, büyük hizmet yapıyor, küçük hizmetler yapmıyor. Çarçur edilen ve talan edilen yerleri geri alıyor, vatandaşa veriyor. Kendi görevini layıkıyla yapıyor. Midyat ilçemize yakışan bir başkanımız var.” Şeklinde konuştu.

Resim önizlemesiYORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Ömerli ilçesinin alt yapısı yenilenecek

Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İd [...]

1 gün önce...

Vefa borcunu ödemek için memleketine 5 yıldızlı otel yaptırdı

Pandemiye rağmen kendi memleketine 5 yıldızlı otel [...]

1 gün önce...

MHP Midyat'ta 1. Olağan Kongre gerçekleştirildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Mardin'in Midyat [...]

1 gün önce...

İkinci el aracını satan ev alıyor

İkinci el araç fiyatlarının 1,5 yıl içerisinde yüz [...]

1 gün önce...

HÜDA-Par iki aile arasındaki husumeti barışla sonuçlandırdı

Dargeçit İlçesinde 3 yıl önce çıkan kavga nedeniyl [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN