Belediyespor, Voleybol'da 2. Lig'i Hedefliyor

Belediyespor, Voleybol'da 2. Lig'i Hedefliyor
05 Ekim 2011 Çarşamba Saat 11:12 0

Bu yıl Türkiye Aroma Erkekler Voleybol 3. Ligi’nde mücadele edecek olan Kızıltepe Belediyespor ligde üst sıraları hedefliyor.

Yaptığı transferlerle göz dolduran Kızıltepe Belediyespor Voleybol takımı bu sene play off oynamak istiyor. İç ve dış transferde toplam 10 oyuncu ile anlaşan Kızıltepe Belediyespor’un Başkanı Aslan Başboğa bu sene geçen yıla oranla daha tecrübeli olduklarını kaydederek, "Geçen sene ligde ilk senemizdi, bu sene daha deneyimli bir takım olduğumuzu söyleyebilirim. Bu doğrultuda gereken mevkilere hocalarımızın istekleri üzerine transferler yaptık. Yaptığımız transferlerin hepsi birbirinden deneyimli ve kaliteli oyuncular ve en önemlisi de takımın ahlak yapısına ve bizim savunduğumuz spor anlayışına uygun olmalarıdır’’ dedi.

Yönetim olarak hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını ifade eden Başboğa, "Biz yönetim olarak takımın başarısı için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız ve sporcularımın hocalarımın da bize başarıyı getireceğine inanıyorum. Burdan Kızıltepe halkına da bir çağrıda bulunmak istiyorum. Kızıltepe ilçemize ve belediyemize yakısır bir takım kurduk 3. Lig’deki takımımızı 2. Lig yolunda yalnız bırakmamalarını ve destekte bulunmalarını yönetim olarak istiyoruz. Burdan bize destek veren Kızıltepe Belediye Başkan vekili Şerife Alp ve tüm meclis üyelerine kendim ve takımımız adına teşekkür ederim’’ diye konuştu

Kızıltepe'nin eski başarılı Voleybolcularından tecrübeli Antrenör Hasan Kösen ise, Bunca yıllık tecrübemizi hem genç arkadaşlarımızla paylaşacaz, hem Kızıltepelilere Güzel bir voleybol izleteceğiz, hem de ligde zirveye mücadele eden bir takım oluşturacağız. Bunun için yeterli güç ve tecrübeye takım olarak sahip olduklarına inandığını söyledi.

Kadir ÜründüYORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Karantinadan kaçan bir kişi tüm binanın karantinaya alınmasına neden oldu

Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan ve İstanbul' [...]

1 gün önce...

Horoz dövüştürenlere sosyal mesafe cezası

Kızıltepe ilçesinde Sosyal mesafeye uymayan ve Hor [...]

1 gün önce...

18-20 yaş arasındaki gençlere yeni düzenleme

İçişleri Bakanlığı, sokağa çıkma yasağı bulunan [...]

1 gün önce...

15 bin 750 lira Kavga edenlere sosyal mesafe cezası

Polis ekipleri, kavga eden 5 kişiye sosyal mesafe [...]

1 gün önce...

Koronavirüs aşısında ilk adım atıldı!

Ankara Üniversitesi Biyoteknoloji Enstitüsü Müdürü [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar