Binali Yıldırım'a destek istedi, cüzdanı gelin hanıma verdi

Binali Yıldırım'a destek istedi, cüzdanı gelin hanıma verdi
08 Haziran 2019 Cumartesi Saat 14:40 0

Midyatlı Vural Ailesi'nin düğün merasimlerine katılan AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, İstanbul'da ikamet eden damadın ailesi ve yakınlarından Binali Yıldırım için destek sözü aldıktan sonra nikah cüzdanını Gelin Sevda Vural'a teslim etti.

Midyat'ta gerçekleşen Vural ve Baş Ailelerininin düğün törenine katılarak genç çiftin evlilik yolundaki mutluluklarına attıkları imzalarla şahitlik yapan AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Ömerli İlçe Başkanı Zeki İpekşen, Midyat İlçe Başkan Vekili Atilla Yarış, İstanbul'da ikamet eden damat ailesinden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım için yapılacak seçimlerde destek istediler.

Midyat Divan Düğün Salonu'nda gerçekleşen düğüne ilgi büyük oldu. İşadamı Sadık Vural'ın kızı Sevda Vural ile İstanbul'da ikamet edip, kalabalık bir şekilde düğün için Midyat'tan gelin almaya gelen İşadamı Abdülkerim Baş'ın oğlu Veysi Vural'ın mutlu günlerinin heyecanını yaşamak, düğünlerinde şahitlik etmek üzere davetliler arasında AK Partili yöneticiler de hazır bulundu.

AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Ömerli İlçe Başkanı Zeki İpekşen, Midyat İlçe Başkan Vekili Atilla Yarış, Mardinli ünlü sanatçı Murat Kurşun ile birlikte nikah şahitliği yaptılar. Genç çiftin evlilik için beraberliklerine gür bir sesle şahitler huzurunda birbirlerine "Evet" deyip, nikah defterine imzalarını attıktan sonra gelin Sevda Vural Baş'a nikah defterini AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç taktim etti.

Genç çiftlere mutluluklar dileyen Başkan Kılıç, ""Güzel bir merasim için burada toplanmış bulunuyoruz. Damat bey ve ailesi bizlere müracaat ettiler, Allah'ın emri peygamber efendimizin kavli ile kızımızı istediler, bizler de verdik. Damat bey ve ailesi istanbul'da ikamet ediyorlar. Ancak bizler de AK Parti İl Başkanı olarak; yakında İstanbul'da bir seçimimiz var, damat beyden ve burada bulunan kalabalık ailesinden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Binali Yıldırım için destek istiyoruz. Bu sözü aldıktan sonra evlilik cüzdanımızı bir ömür boyu korumak üzere genç kızımıza teslim ediyoruz. Allah bir yastıkta kocatsın inşallah" dedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Tarihi Ulucami'de cuma namazı hazırlığı

Korona virüs önlemleri nedeniyle ibadete kapatılan [...]

1 gün önce...

Kilise Caddesinde Yol Çalışması

Kızıltepe ilçesinde yapılan kazılar nedeniyle bozu [...]

1 gün önce...

Kızıltepe’de Cuma Namazı Kılınacak Cami ve Alanlar

Kızıltepe ilçesinde Coronavirus tedbirleri kapsamı [...]

1 gün önce...

Üst üste çıkan yangınlarda ekinler yandı

Nusaybin'e bağlı Girmeli Mahallesinde iki gün üst [...]

1 gün önce...

Sokağa çıkan çocuklar parklara koştu

Mardin'de korona virüs salgını dolayısıyla dışarı [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN