Bisse Mağazası Mardian Mall AVM'de açıldı

Bisse Mağazası Mardian Mall AVM'de açıldı
11 Ekim 2020 Pazar Saat 15:37 0

Mardian Mall AVM, yeni bir markaya daha ev sahipliği yaptı. Bisse giyim ilk mağazasını Mardian Mall’da açtı.

Erkek giyiminin öncü markalarından Bisse, Mardin’deki ilk mağazasını Mardian Mall AVM’de açtı. Açılışa; Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Bisse Giyim Pazarlama Grup Başkanı Ahmet Onur Kefeli, Mağaza sahibleri Ali Ekinci ve Ömer Teker, katıldı.

Açılışta konuşan Bisse Giyim Pazarlama Grup Başkanı Ahmet Onur Kefeli, “Gaziantep’te daha önce ilk açıldığımız günden beri bir bayimiz vardı ama ilk defa bölgesel bir bayi verdik. İnşallah Ömer Bey bu işi daha artıracak. Aynı zamanda Cezayir’de de bir projemiz var. Bu projemizi de biran önce hayata geçireceğiz.” dedi.

Mardian Mall'da hafta içinde Moda dı CentoNe Giyim Mağazasını açan İşadamı Ali Ekinci'nin AVM'deki ikinci mağazası olarak hizmete açılan Erkek modasının lider markalarından Bisse'nin tarihi kent Mardin'deki ilk şube olarak müşterilerine kapılarını açtı. 

Mardin'in her şeyin en güzeline layık olduğunu kaydeden İşadamı Ali Ekinci, belirterek, "Dünyaca ünlü markaları Mardinli hemşehrilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Daha önce Mardin MOVA'da açmış olduğumuz Altınyıldız giyim mağazasının ardından önceki gün Mardian Mall AVM'de Moda dı CentoNe Giyim Mağazasını açtık, bugün de Huzurlu ve rahat bir ortamda alışveriş imkânı yaşamak kendi giyim sitillerini oluşturmak isteyen erkeklerimize özel ünlü giyim markası Bisse'yi Mardinli hemşerilerimizle buluşturmuş olduk. İnşallah bu gibi benzer girişimlerimiz yeni mağazalarımızla devam edecek, Mardin'de gerek sosyal yaşama ve gerekse de istihdama katkılarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

“2-3 ay sonra Cezayir projesini başlatacağız”

Bisse Mağaza Müdürü Ömer Teker ise “Bisse markasını bölgemize kazandırdığımız için ayrı bir gurur içerisindeyiz. Böyle dünyaya mal olmuş bir markayı Mardin’imize getirmekten ayrı bir kıvanç duyuyoruz. İnşallah Bisse mağazasının Güneydoğu bölge distribütörlüğünü almayı düşünüyoruz. Çok şükür Mardin mağazamızı açtık, akabinde Cezayir’i düşünüyoruz. 2-3 ay sonra Cezayir projesini başlatacağız. Böyle güzel bir markayı bölgemize kazandırdığımız için ayrı bir gurur içerisindeyiz. Böyle bir dönemde desteklerini bizden esirgemediler. Hem Onur Beye hem de Mustafa Amcaya şükranlarımı sunuyorum. Bana bir baba ve kardeş sıcaklığıyla yaklaştılar. Desteklerinden ötürü kendilerine çok minnettarız.” şeklinde konuştu.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardin'de trafik kazası: 2 yaralı

Mardin'in Nusaybin ilçesinde sürücüsünün direksiyo [...]

1 gün önce...

Millî Eğitim Bakanlığı'ndan LGS ve YKS açıklaması

Millî Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "L [...]

1 gün önce...

Mardin'de kısıtlamanın kalkmasının ardından yoğunluk başladı

Mardin'de sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesiy [...]

1 gün önce...

Mardin’de 434 aileye ayni ve nakdi yardım ulaştırdı

İnsani yardım çalışmalarına devam eden Mardin Umut [...]

1 gün önce...

Mardin Ovası’nda tarım arazilerinin imara açılmasının önüne geçilecek

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Mezopotamya Ovası’n [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar