Bölgenin en büyük çocuk eğlence merkezi Mardian Mall'de açıldı

Bölgenin en büyük çocuk eğlence merkezi Mardian Mall'de açıldı
10 Ekim 2020 Cumartesi Saat 15:42 1

Mardin’de çocukların oyun oynayabileceği Tifiland Eğlence Dünyası, düzenlenen törenle kapılarını Mardinli çocuk ve genç gurubuna açtı. Oyun salonun açılışında çocuklar açılışa özel ücretsiz oyun kartı dağıtılırken, Eğlencenin tadını çocuklar kadar yaşlılar da çocukluklarında yaşayamadıkları eğlencenin tadına çıkardı.

Kısa bir süre önce açılışı gerçekleştirilen Mardian Mall AVM içerisindeki mağazalar bir bir açılmaya devam ediyor. Son olarak Mardin’in, hatta bölgenin en büyük çocuk eğlence yeri olan Tifiland Eğlence Dünyası’nın açılışı gerçekleştirildi.

Mardian Mall AVM'nin Kurucu Ortakları İşadamı İbrahim Kösen, Serhat Sinanoğlu, Kösen Ailesinin büyüklerinin de hazır bulunduğu kurdele kesiminin ardından açılış gününe özel AVM'de bulunan çocuklara ilk gün heyecanına özel oyun kartları dağıtıldı.

3-18 yaş aralığına hitap eden oyun parklarının yanı sıra her yaş gurubuna hitap eden oyunların da içinde bulunduğu Bin 750 metrekarelik alanıyla bölgenin en büyük çocuk oyun ve eğlence merkezi olan Tifiland Çocuk Oyun ve Eğlence Merkezi'nde ebeveynler AVM'de alış veriş yaparken çocukları ise yardımcı personelin gözetiminde güvenli bir ortamda hizmet verecek şekilde tasarlandı.

Tifiland'ın çocuklara olduğu kadar gençlere de hitap eden oyunları kapsayacak şekilde hazırlandığını kaydeden Mardian Mall kurucu ortaklarından Serhat Sinanoğlu, “Pandemi süreci ile birlikte Alışveriş Merkezimizde kademeli olarak işyerlerini açıyoruz. Bugün de yaklaşık Bin 750 metrekare çocuk alanına sahip, gençlere de hitap edecek şekilde, onlar için uygun bir ortam oluşturacak, eğlenebilecekleri, vakit geçirebilecekleri bir yer oluşturduk. Bütün Mardin’deki çocukları, kardeşlerimizi hepsini buraya bekliyoruz. Onlar içinde güzel olacaktır.”dedi.

Bölgenin en büyük çocuk eğlence merkezi olduğuna dikkat çeken İşletme Müdürü Dersim Okta, ise şunları söyledi;

“Gerçekten çok zor süreçlerden geçtik, çok uğraştık. Pandemi sürecinden dolayı baya bir uğraştık çünkü. Çok güzel bir şey olduğunu düşünüyoruz. Bölgemizin en büyük oyun alanı burası. Ekstra 0-3 yaş artı 10-15 yaş aralarına kadar da oyun alanlarımız var. Pademiden dolayı çocuklar için hijyen konusunda arkadaşlarımız gerekli önlemlerini alıyorlar. Çocukların her alanda oynayabilecekleri eğlenceli oyunlarımız mevcuttur. Onları buraya davet ediyoruz.”

YORUMLAR :::

  1. Gamze BİÇKİOĞLU
    10 Ekim 2020 Cumartesi Saat 20:11 CEVAPLA
    Fiyatı diğer yerler gibiyse asgari ücretli baba nasıl getirip eğlendirsin size soruyorum

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardin'de trafik kazası: 2 yaralı

Mardin'in Nusaybin ilçesinde sürücüsünün direksiyo [...]

1 gün önce...

Millî Eğitim Bakanlığı'ndan LGS ve YKS açıklaması

Millî Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "L [...]

1 gün önce...

Mardin'de kısıtlamanın kalkmasının ardından yoğunluk başladı

Mardin'de sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesiy [...]

1 gün önce...

Mardin’de 434 aileye ayni ve nakdi yardım ulaştırdı

İnsani yardım çalışmalarına devam eden Mardin Umut [...]

1 gün önce...

Mardin Ovası’nda tarım arazilerinin imara açılmasının önüne geçilecek

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Mezopotamya Ovası’n [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar