Bölünmez, Eski Valinin Abisini Mahkemeye verdi

ŞOK SUÇLAMA Bölünmez, Eski Valinin Abisini Mahkemeye verdi
24 Haziran 2020 Çarşamba Saat 16:37 2

Mardin 22. Dönem Milletvekili Süleyman Bölünmez, son valiler kararnamesi ile mülkiye başmüfettişi olarak merkeze alınan Mustafa Yaman’ın abisini mahkemeye verdi.

Mardin 22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez, son valiler kararnamesi ile mülkiye başmüfettişi olarak merkeze alınan Mustafa Yaman’ın abisini mahkemeye verdi.


ŞOK SUÇLAMA

Aynı zamanda AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı’nın da babası olan Bölünmez, Vali Yaman’ın Mardin’den ayrılmasını kestiği 50 şükür kurbanı ile kutlamıştı. Bölünmez, kendisi hakkında sosyal medya üzerinden yayınlanan ahlaksız paylaşımları Vali Mustafa Yaman’ın abisi Mehmet Yaman’ın da kendi sosyal medya hesabı üzerinden başlattığını ileri sürdü.


TEK TEK ŞİKAYETÇİ OLDU

Konu hakkında yazılı bir açıklama yapan Bölünmez, şunlar ifade etti:

"Mardin Valisinin merkeze alınmasından sonra sosyal medyada son iki günde fotoğraflarımı ve adımı karıştırarak bir takım çirkin yayın kurgulayanlar, yayanlar ve buna bilerek ya da bilmeyerek alet olup paylaşanlar hakkında nöbetçi savcılık ve ilgili emniyet kanalıyla gerekli hukuki girişimleri başlattık. Aralarında merkeze alınan Mardin Valisi Mustafa Yaman’ın abisi Mehmet Yaman, Valinin trolleri ve Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının da olduğu bu kişiler hakkında yasal mercilere suç duyurusunda bulunduk.”


KAZANACAĞI TAZMİNATI DA FAKİRLERE DAĞITACAK

Paylaşılan fotoğraf ve yapılan yorumlara da açıklık getiren Bölünmez, “Kendi öz akrabamla çektiğim fotoğrafımı ahlaksız paylaşım olarak lanse eden ve farklı yöntemlerle adımı da ekleyerek hakkımda olumsuz algı oluşturmak isteyen bu kötü niyetliler hakkında maddi ve manevi tazminat davası da açtığımı; Kazanacağım tazminatı da kestiğim şükür kurbanları gibi Mardin Halkına dağıtacağı sözünü veriyorum. Özel aile arşivimizden çalınan bu fotoğrafla gerek bilgi hırsızlığı, gerek taciz ve şantaj suçlarını işleyen bu müsvedeler inanıyorum ki Yüce Türk Mahkemeleri önünde gerektiği cezayı alacaklar.  Bu süreçte desteğini esirgemeyen siz değerli kadirşinaz Mardin Halkına bir kez daha saygı ve selamlarımı iletiyorum.”ifadelerini kullandı.YORUMLAR :::

  1. KIZILTEPELİ
    25 Haziran 2020 Perşembe Saat 09:40 CEVAPLA
    BU REZALETE BİZ HALKI ALET ETMEYİN LÜTFEN.KİM DÜRÜSTKİ
  2. Ğursi
    25 Haziran 2020 Perşembe Saat 09:13 CEVAPLA
    Vali eskidi, böyle oldu.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Deva Partisi Midyat kongresini gerçekleştirdi!

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Mardin'de kongr [...]

1 gün önce...

Ömerli ilçesinin alt yapısı yenilenecek

Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İd [...]

1 gün önce...

Vefa borcunu ödemek için memleketine 5 yıldızlı otel yaptırdı

Pandemiye rağmen kendi memleketine 5 yıldızlı otel [...]

1 gün önce...

MHP Midyat'ta 1. Olağan Kongre gerçekleştirildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Mardin'in Midyat [...]

1 gün önce...

İkinci el aracını satan ev alıyor

İkinci el araç fiyatlarının 1,5 yıl içerisinde yüz [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN