Bölünmez, Kızıltepe'de Esnaf ve STK'ları Ziyaret Etti

Bölünmez, Kızıltepe'de Esnaf ve STK'ları Ziyaret Etti
27 Mayıs 2011 Cuma Saat 22:17 0

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Süleyman Bölünmez, Kızıltepe’deki Meslek Odaları ile Sivil Toplum Kuruluşu Örgütlerini ziyaret etti.

Kızıltepe Çarşı Merkezi’nde esnafları ziyaret ettikten sonra ilçedeki  Meslek Odalarını ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Bağımsız Milletvekili Adayı Süleyman Bölünmez, ziyareti sırasında bugüne kadar yaptığı hizmetlerden söz etti bundan sonrası için planladığı hizmetleri anlattı.

Bugüne kadar Mardin’e ve Mardinli hemşerilerine karşılıksız hizmetler ürettiğini, bundan sonrası için planladığı hizmetlerde de aynı kararlılık ve ciddiyetle karşılık beklemen üretmeye devam edeceğini söyleyen, Süleyman Bölünmez, Yeni dönemde Mardin il geneline yayılacak ve özellikle de eğitim alanındaki yatırımlarda somutlaşacak 13 yeni okul yapmayı planladığını söyledi.

“SEÇİLSEM DE SEÇİLMESEM DE 13 OKUL YAPACAĞIM”

Kızıltepe Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Zeynettin Ayav, Kızıltepe Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı Aziz Doğru, Kızıltepe Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Şahin ile Kızıltepe Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Bedran Şahin’i makamlarında ziyaret ettiği sırada; Gazetecilerin 12 Haziran’da yapılacak genel seçimlerle ilgili değerlendirmelerini sorması üzerine konuşan Milletvekili adayı Süleyman Bölünmez, “Ben Mardinlilerin bir evladıyım. Daha önce Bağımsız Mardin Milletevekili olarak yine Mardinlilerin teveccühüyle memleketime hizmet etmeye çalışmıştım. Bu dönem yeniden aday oldum. Ben hiç bir partiye mensup değilim. Ben bağımsız bir adayım. Dolayısıyla bana verilecek her oy şahsıma verilmiş olacağı için her oyun değeri benim için çok ayrıdır. 12 Haziranda seçilelim, seçilmeyelim bize verilen her oyun karşılığını hizmet olarak hemşerilerimize iade edeceğiz. Bu hizmetlerimizi özellikle de eğitim alanına yayma gayreti içerisindeyim. Daha eğitimli bir toplum için kentimizdeki derslik açığını bir işadamı sorumluluğuyla naçizane yaptığım okullarla azaltmaya çalışıyorum.  Bundan önce eğitime gerek Fakülteler ve okullar yaptırarak, gerek burs vererek ve gerekse de eğitim teknolojileri sınıfları oluşturarak değişik katkılarda bulundum. Yeni dönemde de içinde Kızıltepe’nin de var olduğu 13 yeni okul yapmayı planlıyorum. Ayrıca Kızıltepe’ye yapacağım Fakülte binası için de Üniversitenin bana göstereceği araziyi bekliyorum. Eğer Arazi gösterilseydi eğer o fakülte şimdi tamamlanma aşamasında olurdu” dedi.

“POLEMİK KONUSU OLMASIN DİYE FAKÜLTELERİ AÇTIRMADIM”

Mardin Artuklu Üniversitesi biri babası H.Ahmet Bölünmez, diğeri de kendi adını taşıyan iki fakülte yaptırdığını, her iki fakültenin de 12 Haziran seçimleri öncesi tamamlanıyor olmasına karşın, seçim propagandası olarak polimik konusu olmaması için açılış törenlerini Temmuz ayına ertelediğini söyleyen Süleyman Bölünmez, Biz bu hizmetleri herhangi bir makam yada mevki için yapmıyoruz. Asıl olan halkın gönlündeki makamlarda yer almaktır. Şükürler olsun ki Mardin halkı bu değeri bize fazlasıyla gösteriyor. 12 Haziran’da Mardin’i temsilen meclise 6 milletvekili gidecek. Meclise gidecek 6 milletvekilinin de tek amaç ve gayesinin Mardinlilere hizmet olduğunu biliyorum. Aday arkadaşlarımızdan her biri diğerinden daha değerlidir. Bu süreçte Mardin’den seçilecek milletvekillerinden biri olmak isteyenlerden biri de benim. Kendi adıma söylemeliyim ki, seçilsem de seçilmesem de ben halkıma hizmet etmeyi sürdüreceğim.” Diye konuştu.

 

Bölünmez, 12 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde yeniden Milletvekili seçilmek için yaptığı çalışmaları sürdürürken bugüne kadar yaptığı hizmetlerin halka olan yansımasını memnuniyetle karşıladığının altını çizerek, “Bugüne kadar yaptığımız hizmetlerle ektiğimizi halkımızın bize olan sıcak yaklaşımıyla biçiyor durumdayız. Halkın bu teveccühü bize bundan sonrası için rotamızı çizmemize yardımcı oluyor. Bundan sonrası için Mardin il geneline 13 adet okul daha yapmayı planlıyoruz. Kızıltepe ilçemize de bir okul ve bir fakülte yaptırma sözümüz var. Kızıltepe’ye yaptıracağım fakülte için şuanda sadece bize gösterilecek araziniyi bekliyoruz. Arazi gösterildikten hemen sonra Fakülte inşaatı hemen başlayacak.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Bu fotoğrafa rağmen virüse yakalandılar

Bir kişi, Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesinde ko [...]

21 saat önce...

Mardinli İşadamından Beşiktaş'a 1 milyonluk bağış

İstanbul'da ikamet eden Mardinli İş İnsanı Umut Ta [...]

13 saat önce...

Köpeğe çarpmamak için direğe çarptı: 2 yaralı

Midyat ilçesinde önüne çıkan köpeğe çarpmamak için [...]

1 gün önce...

Mısırcı Ömer'den Sağlık Bakanına ve sağlık çalışanlarına anlamlı destek

Mardin'de mısırcı Ömer olarak bilinen Ömer Gözal, [...]

1 gün önce...

2 PKK'lı etkisiz hale getirildi

Mazıdağı ve Derik ilçeleri kırsalında dün gece ila [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN