Bölünmez’den 500 bin liralık yardım

Bölünmez’den 500 bin liralık yardım
03 Nisan 2020 Cuma Saat 13:51 2

Türkiye dahil birçok ülkede etkisini gösteren Korona virüs (Covid-19) salgını ile mücadeleye bir destek de yaptığı hayırsever işadamı ve siyasetçi Süleyman Bölünmez’den geldi.

Çin'in Hubey eyaletine bağlı Wuhan kentinde ortaya çıkan, Türkiye dahil birçok ülkede etkisini gösteren Korona virüs (Covid-19) salgınının ortaya çıkardığı olumsuzlukların önüne geçilebilmesi için İşadamı Süleyman Bölünmez, 500 bin liralık bağışta bulundu. Bölünmez daha önce de Mardin'de birçok alanda yaptığı yardımlarla gündeme gelmişti.

Daha önce de bölgenin en sıkıntılı olduğu dönemde Şırnak'ta maden alanında yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Bölünmez yaptığı kısa açıklamasında, “Ne zorluklar aştık hep beraber, ne kara bulutları dağıttık el ele vererek. Şimdi birlik olma zamanı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına destek olarak ben de 500.000 TL bağışta bulunuyorum.”dedi.


SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ KİMDİR?

1956, Mardin doğumluyum. Babam ortaokuldan sonra iş hayatına atılmış bu nedenle bizim eğitim görmemizi çok istiyordu. Mardin Gazipaşa İlkokulundan mezun olur olmaz(1968) babam daha iyi bir eğitim almamız için Ankara'ya götürdü bizi. 1972 Yılında Gazi Osman Paşa Ortaokulu'ndan mezun oldum. Ancak ben de ortaokuldan sonra okuyamadım. Çocuk yaşta sonra farklı sektörlerde çalıştıktan sonra ticaretle uğraşmaya başladım. 

Hemşerilerimin teveccühü ile 22. Dönem Milletvekili seçimlerinde Mardin Halkı tarafından bağımsız milletvekili olarak seçildim. 1997 - 2007 Yılları arasında Mardin Spor Kulübü Başkanı olarak görev yaptım. Büyük gayretlerle ile Mardinspor takımını Birinci Lige taşımayı başardık. 20 yıldır kadim şehrimiz Mardin'ne ve aziz hemşerilerime hizmet etme yoluna kendimi adadım, başta eğitim ve olmak üzere farklı alanlarda hizmetlerimi sürdürüyorum.
YORUMLAR :::

  1. Ali Aksoy
    14 Mayıs 2020 Perşembe Saat 00:29 CEVAPLA
    Hayırlı akşamlar dilerim çok zor bir zamandayız faturalarımı ödeyecek gucum yok lütfen destek olun abone no doğalgaz 15033214 su faturası 3731776

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

HÜDA PAR: Köylülerin su ve elektrik sorunu çözüme kavuşmalı!

Kızıltepe ve Derik ilçelerine bağlı 40’ı aşkın kır [...]

1 gün önce...

Hayaldi gerçek oldu! Tayvan'a satışlar başladı

Derik ilçesinde, üretilen ve 2019'da İngiltere'de [...]

1 gün önce...

İtfaiyeciler bu kez, düşen kan bağışına koştu

Mardin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire başkanl [...]

1 gün önce...

Valilikten Toplu Mezar Açıklaması

Mardin Valiliği toplu mezar iddiaları üzerine bir [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN