Bölünmez'den Bayram Mesajı

Bölünmez'den Bayram Mesajı
31 Temmuz 2020 Cuma Saat 01:35 0

22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez bayram mesajı dolayısıyla bir mesaj yayınladı

"Bayramlarımız, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir. Sevginin, vefanın, sadakatin, fedakarlığın simgesi olan Kurbanın ve Kurban Bayramının anlamını çok iyi kavramak mecburiyetindeyiz.

Son günlerde tüm insanlık dünyayı saran Kovid19 virüsü ile mücadele etmektedir. Millet olarak nice zorlukları birlik beraberlik yardımlaşma ve dayanışma ruhuyla aştık. Yaşadığımız bu günleri de tedbir ve sağduyu ile atlatacağız inşallah. Ebedi kardeşliğimizi, tebrikler ve tekbirlerle yeniden ihya ettiğimiz bayram günlerinde, Maske, Mesafe ve Temizlik kurallarına uyarak, bu bayramda, muhtaçların hanelerine, muhabbet ve sevinç taşımalıyız. Sağlık kuralları çerçevesinde; evinde ve yatağında ziyaretçi bekleyen insanlarımızı hatırlamalı; kimsesizlerin, ihtiyaç sahiplerinin kapılarını çalmalı, yüzlerinin gülmesine ve ümitlerinin yeşermesine vesile olmalıyız. Her biri birer kahramanlık ve fedakarlık abidesi olan tüm Aziz şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum. Bu duygularla, kurbanlarımızın Allah katında makbul olmasını diliyor, huzur ve saadet dolu bir bayram geçirmenizi Rabbimden temenni ediyorum. Mardinli hemşerilerimle birlikte tüm İslam aleminin Kurban bayramını kutluyor, Bayramın daha güzel günlerin müjdecisi olmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyorum."

Süleyman Bölünmez

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, şunu diyen bir yazı 'mardin Tarihi Kentte Yaşama Dair Life Varsa... Günün Sözü 30Temmuz2020 Kutlama ve Bayram Mesaji ayramlarımız, aramızdaki muhabbet dayanışmayı vesilesidir. simgesi Bayramının anlamını çok kavramak mecburiyetindeyiz. günlerde insanlık dünyayı Kovid19 mücadele etmektedir. olarak zorlukları beraberlik yardımlaşma ruhuyla aştık. günleri inşallah. kardeşliğimizi, ihya ettiğimiz bayram günlerinde, Maske, Mesafe Temizlik kurallarına uyarak, bayramda, muhtaçların hanelerine, muhabbet sevinç Sağlık çerçevesinde; bekleyen kimsesizlerin ihtiyaç sahiplerinin kapılarını çalmalı, yüzlerinin gülmesine ümitlerinin yeşermesine olmalıyız. kahramanlık fedakarlık abidesi Aziz şehitlerimize daha Allah'tan selamlıyorum. duygularla, kurbanlarımızın katında makbul olmasını diliyor, Mardinli hemşerilerimle birlikte aleminin Kurban Süleyman BÖLÜNMEZ 22. Dönem Milletvekili MARDİN SEVDALISI'


PAYLAŞ


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Ğurs Vadisi incirleri çarşı pazarda

Kızıltepe ilçesinde bulunan Ğurs Vadisi, şelale, p [...]

1 gün önce...

Kısıtlamalar geri mi geliyor? Bilim Kurulu yanıt verdi

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü, Türkiye' [...]

1 gün önce...

Tarihin en kötü turizm sezonu yaşanıyor

Yeni tip Coronavirus (Covid-19) yaz tatilinin başl [...]

1 gün önce...

20 yıldır 'mırra' yapıyor

Derik ilçesinde, 'Mırracı Heno' olarak bilinen 6 ç [...]

1 gün önce...

Dostluk, hoşgörü ve barış kenti MARDİN

''Biz Mardinliyiz. Her gelene bir MERHABAMIZ, her [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN