Bölünmez'den Yeni Valiye Hayırlı olsun ziyareti

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, kendisine gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında 22. Dönem Mardin Milletvekili ve hayırsever işadamı Süleyman Bölünmez'i makamında kabul etti.

Karşılıklı bilgi alış verişinde bulunulan ziyarette Vali Demirtaş'a nazik kabullerinden dolayı teşekkür eden Süleyman Bölünmez, Vali Mahmut Demirtaş'ın Mardin Valiliği görevine atanmasının hem Mardin için hem de kendisi için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Mardin'in kalkınması ve büyümesi için yapılacak olan projelere elinden gelen desteği vermeye hazır olduğunu vurgulayan Bölünmez, Vali Demirtaş'ın bu doğrultudaki talep ve isteklerini yerine getirmeye hazır olduğunu belirterek, "Mardin valimiz sayın Mahmut Demirtaş‘a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sayın Valimize yeni görevinde muvaffakiyetler diliyorum."dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Demirtaş da Mardin'in kalkınmasına faydası olan herkesin kendileri için değerli olduğunu dikkat çekerek "Mardin 22. dönem Milletvekili ve İş Adamı Süleyman Bölünmez'e Mardin'de göreve başlamam dolayısıyla gerçekleştirdikleri nazik ziyaret için teşekkür ediyorum."dedi.

Bölünmez hatırlanacağı üzere valiler kararnamesinde Mardin eski valisi Mustafa Yaman'ın merkeze alınmasını farklı köylerde dağıtılmak üzere 50 tane şükür kurbanı keserek kutlamış, abisi Mehmet Yaman'ı da aleyhinde yaptığı paylaşımlar yüzünden mahkemeye vermesi ile gündeme gelmişti.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle