Bölünmez'den Yeni Valiye Hayırlı olsun ziyareti

Bölünmez'den Yeni Valiye Hayırlı olsun ziyareti
29 Haziran 2020 Pazartesi Saat 19:40 0

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, kendisine gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında 22. Dönem Mardin Milletvekili ve hayırsever işadamı Süleyman Bölünmez'i makamında kabul etti.

Karşılıklı bilgi alış verişinde bulunulan ziyarette Vali Demirtaş'a nazik kabullerinden dolayı teşekkür eden Süleyman Bölünmez, Vali Mahmut Demirtaş'ın Mardin Valiliği görevine atanmasının hem Mardin için hem de kendisi için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Mardin'in kalkınması ve büyümesi için yapılacak olan projelere elinden gelen desteği vermeye hazır olduğunu vurgulayan Bölünmez, Vali Demirtaş'ın bu doğrultudaki talep ve isteklerini yerine getirmeye hazır olduğunu belirterek, "Mardin valimiz sayın Mahmut Demirtaş‘a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sayın Valimize yeni görevinde muvaffakiyetler diliyorum."dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Demirtaş da Mardin'in kalkınmasına faydası olan herkesin kendileri için değerli olduğunu dikkat çekerek "Mardin 22. dönem Milletvekili ve İş Adamı Süleyman Bölünmez'e Mardin'de göreve başlamam dolayısıyla gerçekleştirdikleri nazik ziyaret için teşekkür ediyorum."dedi.

Bölünmez hatırlanacağı üzere valiler kararnamesinde Mardin eski valisi Mustafa Yaman'ın merkeze alınmasını farklı köylerde dağıtılmak üzere 50 tane şükür kurbanı keserek kutlamış, abisi Mehmet Yaman'ı da aleyhinde yaptığı paylaşımlar yüzünden mahkemeye vermesi ile gündeme gelmişti.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardin - Van arası artık üç saat daha yakın!

Mardin, Batman ve Siirt illerinin Van ile ulaşım m [...]

1 gün önce...

Vali Demirtaş, Ömerli'de İncelemelerde Bulundu

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, göreve başladıktan [...]

1 gün önce...

Midyat'ın yeşil altını acur tezgahlarda yerini aldı

Sofralık ve turşu olarak tüketilen, haziran ayında [...]

1 gün önce...

Dargeçit'te Karabayır Mahallesine yapılacak Futbol Sahası’nın temeli atıldı

Dargeçit Belediyesi tarafından kırsal mahallelerde [...]

1 gün önce...

Mardin polisinden ihtiyaç sahibi ailelere destek

Mardin'de, Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN