Bozkuş: Tabela partisi olmayacağız, Hedefimiz seçimlerde 1. Parti olmaktır!

Bozkuş: Tabela partisi olmayacağız, Hedefimiz seçimlerde 1. Parti olmaktır!
07 Ağustos 2020 Cuma Saat 18:09 2

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mardin İl Başkanlığına atanan Ferhan Bozkuş, kentte tabela partisi olmayacaklarını hedeflerinin seçimlerde birinci sırada yer almak olduğunu söyledi.

MHP Mardin İl Başkanı Ferhan Bozkuş, kentin tüm ilçelerinde teşkilatlandıklarını belirterek Milliyetçi Hareket Partisi'nin Mardin'de sağlam hedeflerle ilerleyeceğini ve vatandaşa sırt dönmeyeceğini kaydetti.

MHP Mardin İl Başkanı Ferhan Bozkuş tabela partisi olmayacaklarını aktararak, "Şu anda 9 ilçemizde Milliyetçi Hareket Partisi'nin bayrağı dalgalanıyor. Tüm ilçelerimiz mazbatasını almış ve faaliyete geçmiştir. Biz, Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu göreve talip olduğumuzda bize bu görevi layık gören Genel Başkanımız, liderimiz Devlet Bahçeli'ye bu sözü verdik. Mardin'de Milliyetçi Hareket Partisinin bayrağı dalgalanacak ve seçimlerde birinci sırada yer alacaktır, hedefimiz bu yöndedir. Milliyetçi Hareket Partisi tabela partisi olmayacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi olarak, Mardin'de milletinin hizmetinde olacağız ve vatandaşın sorununu dinleyeceğiz, bizler bu göreve talip olduğumuz zaman Milliyetçi Hareket Partisi olarak boşluk olduğunu hissettik ve bu boşluğu doldurmak üzere gece gündüz demeden dava sahipleri olarak vatandaşların sorunlarını çözerek, milletle birlikte nasıl bir araya geleceğimiz düşüncesiyle din, dil ve ırk ayrımı gözetmeksizin kapımız 7 gün 24 saat tüm vatandaşlarımıza açık olacağına dair söz verdik. İlçe başkanlarımız da aynı gayretle bir teşkilat kurdular. Gerek Derik'te, gerek Mazıdağı'nda gerekse Nusaybin'de teşkilatlarımızı devlet yanlısı ve devletinin yanında yer alacağını düşündüğümüz ailelerden oluşturduk" dedi.

"Vatandaşlarımıza 7 gün 24 saat kapımız açık"

MHP Mardin İl Başkanı Bozkuş, vatandaşlara asla sırt dönmeyeceklerini ve parti kapılarının vatandaşlara 7 gün 24 saat açık olacağını vurgulayarak "Biz ümit ediyoruz ki hizmeti vatandaşımıza verdiğimiz zaman, vatandaşlarımız bizi unutmayacak ve seçimlerde birinci sırada yer alacağız. Bu vesileyle Milliyetçi Hareket Partisi olarak gecemizi ve gündüzümüzü bir ederek partimizi ileriye götüreceğimizi umuyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi Mardin İl Başkanı olarak, benim gece gündüz telefonum ve kapım tüm vatandaşlarımıza açıktır. Yapabildiğimiz kadar elimizden ne gelirse yapacağız, yapamadıklarımızı Genel Merkezimize bildirerek ne gerekiyorsa yapacağız. Hem huzuru hem güveni hem de sorunu halletmek üzere vatandaşlarımızın emrinde olacağımızı belirtmek istiyorum" diye konuştu.YORUMLAR :::

  1. Zorbey bozkurt
    09 Ağustos 2020 Pazar Saat 18:16 CEVAPLA
    Adamın MHP bir partinin olmadığını akp ile birleştiğini dolayısıyla akp çatısı altında seçimlere gireceği yoksa MHP diye bir kartının kalmasından haberi yok tam siyasetçi siyasetçi nedemek millet bilir açıklama yapmaya gerek yok...
  2. Ğursi
    09 Ağustos 2020 Pazar Saat 15:51 CEVAPLA
    O iş zor be başkan. Püskevitburgerciler MHP'nin iktidara gelmemesi için her türlü kötülüğü yapıyorlar.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

DİKA, Dara'yı restore ederek dünyaya tanıtacak

Mardin Müze Müdürlüğü tarafından, Sanayi ve Teknol [...]

1 gün önce...

Milyonlarca öğrenci ve öğretmenin kullandığı EBA çöktü

Türkiye'deki koronavirüs salgınında milyonlarca öğ [...]

1 gün önce...

Güne yükselişle başlayan dolar, tüm zamanların rekorunu kırdı

Dolar/TL, güne yükselişle başlamasının ardından re [...]

1 gün önce...

Milletvekili Demirkaya'dan Aydoğan'a ev ziyareti

Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya Mezopotamya G [...]

1 gün önce...

Mesleki yeterlilik belgesi verecekler Bölgede ilk defa Mardin'de hizmet vermeye başladı

Belge zorunluluğu olan meslek branşlarında istihda [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Dilan Özgün Uzm. Diyetisyen
Dilan Özgün Uzm. Diyetisyen

Ergenlik Döneminde Beslenme

2
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Nefes Zamanı…

4
Nezir Güneş
Nezir Güneş

Korona Deyip Geçmeyin!

5
A.Vahap Kaya
A.Vahap Kaya

Nezaket

6
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

Arabuluculuk Kurumu ve Kavramı 

7