Bütün ilçelerin İŞ-KUR ASİL LİSTESİ

Güvenlik Bütün ilçelerin İŞ-KUR ASİL LİSTESİ
21 Eylül 2020 Pazartesi Saat 15:52 0

Bütün ilçelerin Milli Eğitim Müdürlüklerine alınan Güvenlik Asil Listesi.

Kızıltepe İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 60*****50 MURAT BOZAN

2 40*****06 SELMAN YILMAZ

3 32*****26 YILMAZ GÖKDEMİR

4 32*****06 ÖMER AKKURT

5 38*****82 AYDIN CENGİZ

6 61*****68 TACETTİN ORHAN

7 65*****02 MUSA ERCAN

8 62*****24 PERİZADE İLHAN

9 14*****26 EKREM SELÇUK

10 60*****60 FATMA TOPÇU

11 47*****70 HAMDULLAH GÜMÜŞ

12 15*****94 İBRAHİM ER

13 52*****56 METİN GÜZEL

14 22*****26 FERHAT CAN KOÇER

15 36*****58 EMRULLAH CEVHEROĞLU

16 53*****66 MEHMET RİYAD ÇAKMAK

17 18*****64 SEDAT AYDIN

18 35*****08 ABDULKADİR GÖKDEMİR

19 36*****20 HIDIR SARIDAĞ

20 40*****70 İBRAHİM AKGÜL

21 14*****34 FIRAT KALKAN

22 33*****18 FERHAT YUSUFOĞLU

23 65*****36 MESUT ORHAN

24 22*****76 ABDULLAH ÇAKAR

25 41*****30 DİYAR YILMAZ

26 55*****18 SÜLEYMAN ÖZKAN

27 45*****60 NÜSRET AKKAYA

28 28*****08 EKREM DİNLER

29 18*****18 DOĞAN TEZDÖNEN

30 53*****98 MURAT ÇUR

31 32*****74 NURULLAH ASLAN

32 12*****40 FERMAN KAPORTU

33 54*****22 ÖMER FARUK ŞİMŞEK

34 39*****00 FATİH YILMAZ

35 18*****20 AHMET KANDEMİR

36 57*****08 MEDİNE BULUT

37 23*****66 SÜLEYMAN YILMAZ

38 27*****88 ETHEM MENTEŞ

39 42*****20 ORHAN KAVAN

40 39*****90 MEHMET EMİN KARADENİZ

41 65*****44 GÖKHAN ÖZÇELİK

42 19*****38 RIDVAN ERDOĞAN

43 31*****02 MEHMET TARHAN

44 11*****18 ABDULKADİR AKMAN

45 64*****80 MUSTAFA ARLI

46 38*****94 MAHMUT GÖKTAŞ

47 44*****76 ALİ AKAN

48 62*****00 MASUM İLHAN

49 13*****16 ZEHRA ABİŞ

50 48*****56 VECDİN ALAN

51 33*****94 MUSTAFA ÖZKAN

52 58*****04 GÜLÇİN KARADEMİR

53 52*****32 EYYUP VURAL

54 40*****84 SÜLEYMAN TAN

55 26*****18 NAYİF KURĞA

56 59*****18 NECATİ AKYOL

57 30*****32 MEHMET SAİT KARAASLAN

58 18*****36 İBRAHİM KANDEMİR

59 14*****18 VECDİN KILIÇ

60 48*****98 ŞEYHMUS KÖSEN

61 42*****56 ŞEYHMUS SAYILIR

62 18*****86 RECEP SÜMBÜL

63 33*****10 HEDİYE ÇEÇEN

64 41*****00 NURULLAH ASLAN

65 28*****46 MEHMET EMİN YILDIZ

66 30*****32 ÖMER ADSIZ

67 20*****78 MEHTAP İŞİK

68 66*****54 NİHAT ÇİÇEK

69 35*****74 DİLAN MALGİR

70 44*****44 SAVAŞ KARADAĞ

71 43*****40 HALİL TEKİN

72 26*****92 HASAN GÜR

73 40*****90 METİN KILINÇ

74 58*****64 GÖNÜL ŞAHİN VURAL

75 52*****16 ŞEHRİBAN VURAL

76 25*****42 HAYRULLAH GÜMÜŞ

77 27*****30 VEDAT KURT

78 46*****50 MUSTAFA ÇİN

79 24*****18 YUSUF REBER KURTAY

80 21*****64 MEHMET EMİN YILMAZ

81 63*****12 MEHMET FATİH ZENGİN

82 15*****56 MURAT CEYLAN

83 21*****58 RAMAZAN AKSU

Artuklu İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 43*****20 AYŞE CİZRELİ

2 33*****14 FEYYAZ ÖZTÜRK

3 44*****96 FATİME ATILMIŞ

4 13*****20 HATİCE KÜBRA ARİ

5 19*****76 MELAHAT TUNÇ

6 35*****36 İBRAHİM BASUT

7 61*****76 ŞÜKRAN TURAN

8 18*****30 İBRAHİM ÖZTÜRK

9 12*****84 ÜMRAN GÜLCANOĞLU

10 27*****20 MAHMUT ÖZDEMİR

11 17*****64 MİZGİN CAN DAYAN

12 11*****44 MUHAMMED AK

13 59*****30 NURETTİN AYTİMUR

14 52*****42 NERMİN BUMANHAN

15 34*****18 HALİL İBRAHİM ERDOLU

16 57*****08 CENNET UYTUN

17 30*****14 AYGÜL MURATOĞLU

18 27*****82 LEYLA KAYMAZ

19 26*****62 SİBEL YAKAK

20 37*****12 ŞEYHMUS ONUR

21 59*****84 MEHMET ADO

22 42*****78 SEZGİN ADAM

23 21*****42 SEDAT AKBAŞ

24 42*****70 MURAT ÇELİK

25 52*****70 AHMET YARAR

26 65*****06 UĞUR TEMİZER

27 20*****06 MEHMET HIDIR ERKEN

28 57*****08 SÖZGÜL GÜNEŞ

29 62*****60 ÜMRAN AKTÜRK

30 32*****66 HALİL ÖZTÜRK

31 20*****34 EMİN SEZER

32 10*****34 ÖZGÜR YÜCESOY

33 22*****00 ŞEYHMUS YILDIRIM

34 49*****88 MUHAMMED ONAY

35 13*****98 BEDİ BAĞCI

36 26*****24 MUSA ÖZDEMİR

37 62*****50 İBRAHİM ALSAK

38 15*****26 AYTEN ÖKMEN

39 57*****24 ŞAHİN SAİDOĞLU

40 32*****02 FATMA COŞKUN

41 39*****80 DİCLE İMRAK

42 51*****06 RAMAZAN ESKİCİ

43 24*****66 ENGİN CIRIK

44 18*****80 İZZEDDİN ELALMIŞ

45 43*****38 ABDULKADİR DAYAN

46 61*****94 FATMA TURAN

47 57*****82 GAZİ ARAS

48 22*****40 İSMAİL TEKİN

49 32*****26 ZEYNEP AKBALI

50 53*****32 ABDULKADİR YAĞAN

51 27*****28 ABDULKADİR ATİK

52 56*****82 SEDAT ECE

53 42*****50 SİNAN ACABEY

54 20*****96 CEMİLE İLAN

55 38*****64 SÜLEYMAN DİNÇ

56 25*****64 İBRAHİM KIZILBOĞA

57 16*****28 HIDIR SUPHAN BİSEN

58 31*****86 ESRA NAS

59 54*****38 BEKİR ÖKMEN

60 64*****36 YILMAZ CANKİ

61 36*****48 YAĞMUR AVUK

62 65*****22 ÖMER ARSLAN

63 33*****40 MEHMET SALİH ÇORAK

64 12*****76 ALAATTİN ÖKMEN

65 35*****40 İSMET GÜNDER

66 42*****62 ABDULVAHAP ÇELİK

67 42*****80 MEHMET ATA ÖZBEK

68 30*****04 ALİ BİŞİ

69 15*****10 NURULLAH ACABEY

70 49*****48 FERAH AKBAŞ

71 46*****02 ŞAHABETTİN ÇAKAR

72 44*****02 SİBEL ÇATAL

73 16*****30 SUAT SEZER

74 24*****18 ÖZGÜR ABURŞU

Midyat İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 42*****92 ŞEHMUS KILIÇ

2 20*****78 HAMZA TAŞ

3 63*****32 SONGÜL ŞAHİN

4 57*****76 MEHMET BEŞİR ÇİÇEK

5 17*****56 MUSTAFA GÖZ

6 23*****20 REŞİT ÇALIŞKAN

7 53*****74 İZZEDDİN AKGÜN

8 35*****68 MESUT YENİGÜN

9 54*****22 NURŞAN DURAN

10 35*****66 FARUK ÇİÇEK

11 26*****96 REMZİ ALTUN

12 58*****76 MEHMET SELİM CANDEMİR

13 31*****48 ABDULKERİM DEMİR

14 25*****64 HALİT BİLGİÇ

15 41*****16 KÜBRA ADAM

16 62*****86 NEZİR KISA

17 61*****26 HAKAN ASLAN

18 57*****92 MERYEM KAPLAN

19 13*****62 MEHMET YASİN TAŞPINAR

20 44*****44 ZEHRA AÇAN

21 25*****48 NEZİR AKAR

22 55*****56 MERYEM GÜNDÜZ

23 56*****36 RESUL AKPINAR

24 50*****24 BUŞRA AKTÜRK

25 58*****46 İRFAN ALPTEKİN

26 58*****60 İSMAİL DİLEKÇİ

27 19*****98 İBRAHİM BÜDÜN

28 50*****46 HİCRET KURNAZ

29 25*****84 HALİL BELKE

30 63*****58 NEBİHA ŞAHİN

31 29*****18 MUHYETTİN ALPSOY

32 22*****74 HATİCE ARAZ

33 52*****76 MUHAMMED AKAY

34 44*****34 MUHAMMED BİLGİN

35 35*****94 ZEYNETTİN ESMER

36 26*****74 MEHMET EMİN CANSU

37 67*****28 ZUBEYYİR ALTUN

38 50*****74 İBRAHİM TİKEN

39 46*****78 ABDULLAH BULUT

40 60*****34 MASUM ACAR

41 42*****82 ÖZNUR SINAH

Nusaybin İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 34*****56 FERHAT ÖZDEMİR

2 28*****42 HAMİT ENÜK

3 22*****74 ELA DEMİR

4 24*****32 ŞAHİMA ASMAN

5 44*****18 ŞEHABETTİN ALACA

6 34*****28 SERHAT EREN

7 48*****24 SEDAT ORHAN

8 65*****54 HÜSEYİN ALAN

9 45*****66 ŞEHMUS AKA

10 22*****98 RAMAZAN KARTAL

11 35*****02 SAFFET GÜNER

12 21*****12 EMİNE SOLMAZ

13 54*****20 MEHMET NURULLAH KILIÇ

14 44*****50 ŞABAN ALP

15 42*****52 ABDULLAH KILINÇ

16 34*****66 ÇETİN TEKİN

17 51*****12 ŞEYHMUS YILMAZ

18 40*****80 RIDVAN ESEN

19 19*****72 ZEYNEP YILDIZ

20 40*****56 EMRAH AKAY

21 40*****28 HİCRAN AYDIN

22 18*****52 SADİYE ALAV

23 10*****50 TAKYEDİN BERTAN

24 12*****92 BÜŞRA YILDIZ

25 15*****04 İLHAN BASIN

26 73*****96 HASAN SOLMAZ

27 63*****14 UĞUR AYDIN

28 38*****76 ALİ OĞUZ

29 31*****28 ŞİRVAN AYDIN

30 58*****98 ABDULLAH KAVAK

31 35*****30 LOKMAN YEŞİLMEN

32 65*****82 SEDAT CENGİZ

33 58*****12 MUHAMMET DEMİR

34 21*****16 MEHMET ÖNDER

35 18*****06 CESUR ABA

36 58*****12 GÖKHAN ÖZÜ

37 64*****66 HAŞİM DİLMEN

38 19*****90 ORHAN ORUÇ

39 49*****66 MURAT AKCAN

40 62*****36 AHİN GÜRBÜZ

41 18*****92 ŞİLAN SAROHAN

Derik İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 18*****02 AYŞAN ÜN

2 11*****08 SÜLEYMAN ÇELİK

3 13*****36 HALİT ABBAS PARLAKYILDIZ

4 52*****60 RECEP YARAR

5 33*****88 DENİZ ÖZGEN

6 63*****50 METİN DEDE

7 48*****52 HAMİT ŞANLI

8 63*****14 ÇETİN DEDE

9 41*****16 SADİYE KUZU

10 60*****56 BERAT BENK

11 53*****80 SİMENSA ÇELİK

12 12*****22 REMZİ DURUR

13 11*****06 ERDİ ÇAĞIRDAN

14 65*****50 ŞEYHMUS SESİZ

15 44*****76 HASAN BAŞARAN

16 15*****14 EKREM SAYHAN

17 34*****62 MAZLUM ŞANLI

18 35*****96 MEHMET REŞİT DEMİR

19 19*****74 EKREM İZCİ

20 42*****94 ABDULHALİM EKİNCİ

21 12*****86 MURAT TUTUL

22 14*****38 ABDULLAH ROMİOĞULLARI

23 35*****04 RECEP ABUL

24 37*****24 CAHİT ÇAĞUR

25 37*****90 YAŞAR ATEŞ

26 26*****36 ŞEYHMUS ÇAĞIRAN

27 54*****36 NEZAHET OKTAY

28 59*****08 OSMAN ÇAMÇİ

29 39*****74 GÜNDENİZ EKEN

30 48*****64 SEDAT AYDIN

31 12*****08 REHBER DAĞ

32 21*****46 EMRAH EKİNCİ

33 59*****46 MUSTAFA KAYA

34 34*****94 ORHAN ÇELİK

35 24*****38 İZZETTİN EKİNCİ

36 34*****44 RAMAZAN AZLAĞ

37 16*****66 ŞAHİN KABAK

38 20*****72 ERDEM ÇELİK

39 53*****98 RAMAZAN KANTIK

40 21*****88 ERCAN ÇAKAN

41 63*****20 MAHSUM ERCAN

Mazıdağı İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 44*****08 SABİHA TEKİN

2 33*****98 MÜLHÜM DAĞLI

3 11*****14 CEBRAİL YASA

4 22*****22 İBRAHİM HALİL ÖZGÜR

5 45*****00 MEHMET ATA DAŞÇİ

6 55*****26 MUSTAFA TENGİZ

7 27*****02 MEHMET SIDDIK YABU

8 21*****58 SULTAN ADAR

9 46*****54 HATTAP DELEK

10 58*****98 ALİ AYDIN

11 55*****82 ŞEYHMUS KAYA

12 18*****80 AHMET KALIN

13 46*****80 SEDAT YARDIMCI

14 55*****96 MAKBULE İLEK

15 45*****18 METİN DİNÇ

16 51*****58 ABDUSSEMET BİLDEN

17 13*****22 MEHMET ERDİN

18 35*****28 AHMET ÇUR

Savur İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 25*****42 FADIL BEGDAŞ

2 52*****22 FURKAN ÖZSOY

3 42*****38 CEMİL SEVİM

4 52*****60 HALİL İBRAHİM EREN

5 10*****76 BAYRAM GARAN

6 27*****66 CÜNEYT KAVAK

7 59*****88 SABRİ SALMAN

8 44*****82 RAMAZAN BAYSAL

9 35*****08 CENGİZ AKGÜL

10 37*****72 YAĞMUR BEKEN

11 20*****38 HAMİT AYKAL

12 28*****56 OKTAY KARAGÖZ

13 64*****86 HASİP ÖZCAN

14 26*****78 NASRULLAH OLCAY

15 37*****94 ÖZGÜR IRGAT

16 25*****82 TOLGA TİMUR KURT

17 49*****68 GÜLHAYAT GÖK

18 33*****68 ERCAN BODUR

Dargeçit İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 16*****94 RAMAZAN ASLAN

2 48*****66 ZEKİ AKAY

3 40*****68 AYŞE ÇELEBİ

4 62*****24 NERGİZ ORAL

5 53*****42 HÜSEYİN TOPRAK

6 10*****80 ABDURRAHMAN IŞILDAK

7 64*****04 AHMET AKSOY

8 46*****30 ABDULLAH DİKMEN

9 61*****38 NEJDET AYAZ

10 28*****50 NEZETE DURMAZ

11 54*****34 MEHMET BEŞİR TOKGÖZ

12 38*****10 RIDVAN VURAL

13 16*****14 RÜVEYLA COŞKUN

14 29*****30 KADRİ KAYA

15 64*****40 SUZAN BOZKURT

16 47*****68 HALİL ÇELİK

17 31*****38 HÜSEYİN AYDIN

18 26*****18 GÜL ABA

Ömerli İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 65*****78 AHMET ÖKMEN

2 11*****40 MÜSLÜM AKGÜL

3 55*****84 ŞEYHMUS ÇALIŞIR

4 46*****52 VEYSEL GÜMÜŞ

5 24*****70 YUSUF YÜREK

6 40*****34 GÜLNAZ ALTUNDAĞ

7 10*****54 ALİ ARASAN

8 32*****64 EMİNE TUNÇ

9 27*****44 MUSTAFA BİLEN

10 63*****14 SİBEL ARSLAN

Yeşilli İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Asil Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 36*****00 HALİL İBRAHİM ERSAYİT

2 17*****10 ÖMER BAKIŞ

3 44*****00 MURTAZA ATIŞ

4 48*****98 İSMET ACAR

5 21*****62 FEYZİ TEKİN

6 58*****80 MURAT NAS

7 39*****56 MÜZEYYEN SAYHAN

8 23*****76 SEHER ERKİ

9 36*****80 HAMİDE GÜZELOĞLU

10 17*****96 ZEKERİYA BAKIŞ




YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Kızıltepe'de yeni bir lezzet durağı açıldı

Kızıltepe'de 'Sürer Pide Lahmacun Salonu' düzenlen [...]

7 saat önce...

Taşlı sopalı kavgaya bıçak karıştı

Kızıltepe ilçesinde meydana gelen kavgada bir kişi [...]

1 gün önce...

Korona virüs Mardin'de emlak sektörünü de olumsuz etkiledi

Mardin'de emlak sektörü, yeni tip korona virüsten [...]

1 gün önce...

Maske değiştiren çocukların hastalık bulaştırma riski var

Koronavirüs salgınında okullarda yüz yüze eğitime [...]

6 saat önce...

Ermenistan yine Gence'yi vurdu!

Ermenistan ordusu Azerbaycan'ın Gence ve Mingeçevi [...]

6 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN