Bütün ilçelerin İŞ-KUR YEDEK LİSTESİ

Güvenlik Bütün ilçelerin İŞ-KUR YEDEK LİSTESİ
21 Eylül 2020 Pazartesi Saat 15:48 0

Bütün ilçelerin İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine alınan Güvenlik Yedek Liste

Kızıltepe İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 45*****32 ERHAN DEMİRCAN

2 52*****02 EMRULLAH ÇEVİK

3 37*****52 ÖZGÜR KANAT

4 44*****04 REŞİT ACAR

5 26*****86 İSMAİL KARAASLAN

6 47*****14 ABDULKADİR IRMAK

7 42*****80 HASAN NERGİZ

8 15*****40 YILMAZ ÇAKIL

9 26*****92 RIDVAN GÖKTÜRK

10 11*****94 DAVUT EKİNCİ

11 41*****82 MAHSUM ASLAN

12 17*****56 ERKAN AYDIN

13 20*****96 SERHAT SERTKAYA

14 29*****52 AHMET DEMİR

15 45*****74 AYDIN ÖZDEMİR

16 51*****58 GÜLSÜM ERKAN

17 52*****36 ABDURRAHMAN VURAL

18 14*****04 TARIK KALKAN

19 14*****02 RAMAZAN YAKIN

20 54*****94 MUSTAFA DAĞDELEN

21 20*****32 BAVER GÜNDÜZ

22 16*****64 MEHMET NURİ NÜLİFER

23 34*****66 VEDAT AKGÜL

24 42*****56 HASİP NERGİZ

25 47*****60 ENGİN AKSU

26 59*****98 MEHMET NUR TURĞAY

27 21*****68 SÜLEYMAN AKBAŞ

28 64*****34 BURHAN KILIÇASLAN

29 15*****60 ÜMRAN İLBOĞA

30 55*****48 CEMİL KARABOĞA

31 56*****98 MEHMET ŞERİF TALAY

32 12*****72 HÜSEYİN POLAT

33 54*****12 FARUK ŞİMŞEK

34 58*****12 SERPİL TURĞAY

35 10*****74 EMRAH MEMİŞ

36 42*****12 HÜSAMETTİN BARAN

37 22*****40 ALİ DENİZ

38 61*****08 ABDÜLMECİT DURAK

39 35*****28 MURAT YILDIZ

40 52*****10 NURULLAH ADSIZ

41 38*****10 NURTEN TAŞ

42 41*****02 EYYÜP ÇELİK

43 24*****96 YUSUF KARADENİZ

44 31*****94 MURAT ÖZDEMİR

45 52*****12 HALİSE YALÇINKAYA

46 11*****24 ABDULLAH ERTAŞ

47 18*****44 ŞEYHMUS EREN

48 16*****48 ABDUSSAMET UREBE

49 60*****64 DAVUT DURMUŞ

50 29*****22 ABDULKADİR ÖZCAN

51 34*****90 CİHANGİR YUSUFOĞLU

52 26*****80 ZEKİ AKGÜL

53 46*****70 MANSUR YALÇIN

54 13*****94 NALAN TİMUR

55 52*****64 AHMET AYAN

56 41*****46 ABİDİN ASLAN

57 14*****44 DİCLE AVCI

58 52*****94 ŞAMİL ÇEVİK

59 60*****98 REVŞEN TOPÇU

60 16*****82 SİNCAR SİNCAROĞLU

61 39*****82 AZAT ASLAN

62 35*****70 SADETTİN AKGÜN

63 61*****40 MEHMET EMİN AYDOĞAN

64 16*****68 MEHMET TALAS

65 57*****46 ŞEYHMUS ÖNCEL

66 17*****62 BİLAL ALAN

67 46*****24 ROJDA MERVE AYKAL

68 60*****22 SERDAR BOZAN

69 34*****28 HASAN ARSLAN

70 49*****56 ŞAHA YILDIZ

71 24*****42 MEHMET NUR KARADENİZ

72 32*****08 ABİDİN İLHAN

73 48*****84 AHMET BAKAY

74 47*****72 MEHMET HADİ DEMİRCAN

75 10*****62 ZEYNEP ÖNER

76 48*****34 ÖZKAN CAYLAN

77 23*****38 ABDULVAHAP BOZ

78 12*****52 VEYSİ DEMİR

79 53*****92 MEHMET SALİH TOKAY

80 51*****86 ABDÜLHEKİM AYKAÇ

81 45*****12 ERCAN EMEN

82 55*****88 AHMET TİMUR

83 39*****66 ŞAHİN AYDOĞAN

Artuklu İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 61*****46 YASİN ÖZBİLEN

2 44*****60 FIRAT ÖZTÜRK

3 18*****78 AHMET BİLGİCİ

4 19*****88 RONAYİ ÇELİK

5 59*****52 ALİ BİRTEK

6 33*****90 HAYRETTİN KARATAY

7 13*****52 MİNE EYİOL

8 40*****34 MEHMET BOZKUŞ

9 32*****26 UĞUR DOĞAN

10 31*****56 NESLİHAN ALP

11 30*****16 ZERRİN ERDEMİR

12 27*****66 BÜLENT AKGÜN

13 31*****68 NURULLAH BADAY

14 26*****34 CELAL KAYRAN

15 61*****20 İBRAHİM ÇELEBİ

16 30*****20 ALİ UĞUR

17 30*****62 ESRA AÇIL

18 18*****00 REYHAN YAKLAV

19 46*****84 VELİ ÖNCÜ

20 47*****70 HÜLYA GÜNEŞ

21 30*****20 MAHSUM FİDAN

22 11*****52 ŞEYHMUS ALUZ

23 15*****54 ÖMER ADIN

24 44*****08 MEHMET ZİNUR DEMİR

25 60*****60 MEHMET SIDIK ALTAY

26 28*****02 RAMAZAN DONDAR

27 48*****36 AZİZE SEZER

28 34*****36 MELEK MERALER

29 47*****46 KÜBRA ÇAKAN

30 15*****86 ABDULVAHAP SAVRUM

31 61*****06 VEYSİYE ARTUKOĞLU

32 47*****56 ŞEHRİBAN ÖKMEN

33 50*****30 MUHAMMET ÇAVUŞ

34 38*****46 YUSUF KÖSESOY

35 30*****14 MUSA ELBAN

36 11*****72 ABDULLAH MAHMUTOĞLU

37 31*****48 NİZAMETTİN ARSLANHAN

38 52*****84 VEYSEL ŞEKER

39 57*****32 MURAT ÖKMEN

40 42*****14 İBRAHİM EFETÜRK

41 45*****04 AHMET ÖZTÜRK

42 47*****26 ABDULLAH ACA

43 29*****08 EYLEM ÇELEBİOĞLU

44 18*****02 İLYAS CAN

45 27*****02 REŞİT ERGİNOĞLU

46 42*****16 MURAT EKİNCİ

47 63*****82 İSMAİL HANSU

48 46*****00 MELİKE ATEŞ

49 22*****18 MURAT OKTAR

50 45*****38 ERKAN DURMAZ

51 28*****70 MEHMET NUR ÇAĞLAR

52 13*****86 RAMAZAN ARİ

53 27*****02 HASAN ÖZDEMİR

54 54*****54 ZEKİYE UĞURLU

55 27*****86 ÖZGE KAVAK

56 25*****76 DOĞAN YILDIRIM

57 26*****76 SELAHATTİN İNCESU

58 37*****82 MEHMET ATA AKAY

59 38*****22 SALMAN KÖSESOY

60 11*****28 ESER BALİNAN

61 34*****38 ŞEHMUS AKGÜL

62 39*****46 EMİNE AKBEGÜ

63 52*****78 FETTAH YILMAZ

64 14*****00 ZEKERİYA ATASAYAR

65 39*****46 ABDURRAHMAN DABAKOĞLU

66 38*****44 ÖMER ÇAKMAK

67 11*****74 BİLAL KURT

68 34*****78 ŞÜKRÜ GÜNEŞ

69 58*****18 ERSİN EKTİREN

70 54*****12 MEHMET DEMİR

71 62*****92 SULTAN DENİZ

72 55*****60 İSMAİL BENZER

73 34*****92 MİRAÇ DERİN

74 46*****96 EMRAH AYDOĞMUŞ

Midyat İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 15*****26 YASEMİN İLGÜN

2 11*****24 MENCİ YILDIRIM

3 30*****84 ŞÜKRAN AKÇAY

4 51*****54 HASAN ALPSOY

5 29*****20 MEHMET SELİM ÇELİK

6 60*****60 HALİT AYGUR

7 10*****04 AHMET AKÇAY

8 22*****60 AHMET BAŞAR

9 53*****46 MEVLÜDE NAS

10 54*****66 GARİP AKSOY

11 34*****56 AHMET AKAR

12 59*****64 HAVVA AKPINAR

13 25*****60 ABDULMENAF KURT

14 43*****40 MURAT BEDİR

15 15*****22 GÜLSÜM ÇELİK

16 62*****40 YUSUF DOĞANAY

17 28*****60 İSMAİL SEL

18 46*****54 İSHAK ALTAN

19 13*****06 ŞEHMUS DİLEK

20 62*****08 NERMİN TAŞ

21 24*****96 HASAN MENGİ

22 66*****92 TEKİN KAYA

23 44*****26 KAMURAN ÇINAR

24 45*****16 MUSTAFA ESEN

25 57*****14 VEYSİ ÇEVİK

26 64*****92 FATMA YILDIZ

27 66*****76 ALAADDİN ALAN

28 13*****00 YASİN DİLEK

29 13*****86 SULTANİ YEŞİLMEN

30 62*****44 EMRE AŞKIN ŞAKAR

31 36*****32 SERVET BADUR

32 16*****88 BURAK ÖZKAN

33 22*****58 MAHMUT ÖRENÇ

34 66*****34 MEHMET SAKİN AKTÜRK

35 51*****20 NECBİR AKYÜZ

36 11*****76 KAMİLE YILDIRIM

37 20*****22 ALİ TARKAN

38 42*****68 ABDULHALİM AKSOY

39 56*****52 RUKYETE İNAN

40 55*****04 GÜNEY ALPSOY

41 33*****42 CENNET ŞAKAR

Nusaybin İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 63*****42 ÖZGÜR TÜRKAY

2 63*****34 SERHAT FİDAN

3 38*****70 FERHAT AKGÜL

4 41*****68 MEHMET ZEKİ ERGİN

5 14*****96 İDRİS ASAN

6 10*****08 ESRA EFŞİN

7 48*****90 HASAN AKÇAY

8 37*****68 FIRSAT ERKMEN

9 35*****00 PERVER AKBULUT

10 24*****62 HALİL ERKEK

11 24*****08 ZİVER TOPRAK

12 51*****24 MUSTAFA BERZAN ALP

13 38*****18 FERDA OĞUZ

14 46*****32 HAYRETTİN OYANIK

15 38*****68 ABDULREZZAK ÖZEL

16 56*****22 SÜLEYMAN YEŞİLMEN

17 40*****74 YELDA ASLAN

18 49*****62 SEYTHAN BİLGİÇ

19 43*****46 MEHMET VEYSEL GÜLEÇ

20 25*****02 ERDAL ASLAN

21 43*****88 KADRİYE AY

22 56*****16 AYŞE IRMAK

23 10*****02 KENAN YUSMA

24 30*****30 MAHSUM AKGÜL

25 44*****38 FATMA ÇAKIR

26 14*****42 ŞEYHMUS ARSLAN

27 56*****46 MAHSUM CANSU

28 64*****82 MAHSUM TÜRE

29 51*****04 GÜLİSTAN EROĞLU

30 24*****62 MURAT ER

31 57*****52 PERİHAN KIZMAZ

32 64*****50 RIDVAN GÖKÇE

33 38*****72 SEYFEDDİN DEDER

34 33*****34 MUMİNE KALAY

35 36*****20 VESİLE ÖZSOY

36 60*****46 OSMAN AKDENİZ

37 62*****18 ABDULREZZAK MALLA

38 49*****04 İSMAİL AYDIN

39 10*****38 AYSER ARĞUN

40 43*****00 İSMAİL TEK

41 64*****30 MESUT ŞERMET

Derik İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 46*****94 ŞAHİN ÇİLEK

2 55*****36 ALİ İNCE

3 35*****24 İZZEDDİN ÇAPLIK

4 11*****48 ŞAHİN ÇELİK

5 18*****20 SERDAL AÇAN

6 20*****98 ÖZGÜR MENTEŞ

7 32*****28 SEYİTHAN ALIŞ

8 18*****48 LEYLA KAYA

9 32*****16 DERYA ALMAK

10 33*****06 MUSTAFA BİÇER

11 26*****16 AYKAN ARSLAN

12 18*****30 SERDAR YILDIZ

13 58*****14 FAYSAL DAĞ

14 22*****04 İSMAİL SAYAN

15 56*****54 MEHMET SUT

16 51*****62 TEKİN DOĞAN

17 33*****08 HAKAN AKKAŞ

18 60*****78 MEHMET ER

19 11*****86 VEDAT TEKİN

20 10*****94 TURGUT TAMUR

21 37*****10 SELMAN ATEŞ

22 40*****60 METİN TEMEL

23 38*****90 FETHULLAH OKUR

24 41*****54 RAMAZAN ÇELİK

25 36*****22 OKAN ABUKAN

26 23*****78 AHMET ERDEM

27 39*****86 İBRAHİM HALİL ACİR

28 33*****54 ŞAHİN ÖZGEN

29 22*****60 ÖZAR DENLİ

30 10*****40 SADUN ÇELİK

31 21*****42 AYŞE ÇAKAN

32 50*****72 TÜRKAN EŞİT

33 21*****96 REMZİYE ÇAKAN

34 13*****20 GAMZE DAĞ

35 26*****12 HEKİM AKÇAM

36 64*****50 ERCAN AKTAŞ

37 66*****74 ENGİN DAĞDELEN

38 12*****48 SEMRA ÖTÜN

39 17*****18 RAMAZAN KAÇMAZ

40 44*****30 İSA AYEBE

41 61*****00 SEYDOŞ DENİL

Mazıdağı İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 12*****72 DAVUT KAYA

2 11*****54 MURAT ERAT

3 66*****56 MEHDİ TUNA

4 60*****28 HÜSAMETTİN ÇELİK

5 59*****20 NUPEL DENİZ

6 10*****44 HÜSAMETTİN TUNA

7 52*****28 MUSTAFA ARAÇ

8 47*****54 SAVAŞ VURAL

9 46*****88 ABBAS DELEK

10 63*****22 HÜSEYİN DAĞ

11 40*****22 SEYDOŞ HAMARAT

12 40*****40 ALİ ÇAKAR

13 12*****32 HAMİT TAKTAŞ

14 43*****30 MEHMET EMİN ÇELİK

15 32*****40 HATİP CEYLAN

16 23*****82 HASRET GÖKALP

17 50*****46 AYŞE KAYA

18 37*****12 YILMAZ YILDIZ

Savur İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 24*****22 VEYSEL KAVAK

2 39*****60 MEHMET İSMETULLAH HAMİDİ

3 20*****14 MEHMET BORA

4 42*****68 MAHMUT TEKİN

5 58*****42 GÖKHAN BAĞKURAN

6 18*****96 CEMİL KAYMAZ

7 48*****60 RAŞİT ÇİRİK

8 45*****72 ERCAN YONTÜRK

9 65*****02 SERHAT SİNCAR

10 31*****10 MERVE ÖZSOY

11 47*****28 MEHMET ONUR ÇELİK

12 56*****46 ATİYE EVCİ

13 57*****92 MEHMET AKGÜN

14 37*****04 SADUN SUN

15 51*****66 ALAEDDİN ULAŞ

16 27*****84 UFUK ÖKER

17 41*****78 ABDULKADİR YÜKSEL

18 53*****12 EBRU KIZILKAYA

Dargeçit İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 20*****76 KADRİ DOĞAN

2 55*****60 MURAT VURAL

3 51*****02 RIDVAN DOĞAN

4 28*****34 SELMAN ALPAYDIN

5 18*****26 ADİL VERİM

6 56*****08 HALİT KILIÇ

7 29*****84 ABDURRAHMAN AKKAYA

8 47*****72 ENVER ÇELEBİ

9 13*****12 KELSÜME KOÇAK

10 51*****68 MUSTAFA DOĞAN

11 48*****10 ŞÜKRAN AKAY

12 32*****92 İKRAM ÇELİK

13 17*****14 MEHMET ŞERİF GÜNEL

14 29*****60 ZÜMRÜT DEMİR

15 16*****28 NESİM GÜMÜŞ

16 59*****50 YÜKSEL OĞUZ

17 12*****24 İLHAN BAYRAM

18 11*****26 İLYAS AKYÜZ

Ömerli İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 36*****96 ZEYNEP ARSLAN

2 51*****18 FATMA KAYA

3 43*****76 OĞUZHAN ÖZYAKUP KAYA

4 55*****20 HASAN KIRMIZIGÜL

5 36*****76 HANIM TEMİZ

6 48*****50 HASAN AKGÜL

7 40*****96 SEBAHATTİN ALTUNDAĞ

8 59*****00 İBRAHİM HALİL YILDIZ

9 48*****10 NURETTİN AKGÜL

10 20*****50 ZEYNEP CEYLAN

Yeşilli İlçe Mil. Eğt. Md. Güvenlik Yedek Liste

Sıra No TC Kimlik AD SOYAD

1 23*****20 DEVRAN TARIM

2 41*****16 AYKUT OPUŞ

3 41*****92 HADİ BARTU

4 31*****08 MEHMET ÖZDEMİR

5 43*****22 BİRGÜL KURŞAT

6 26*****08 MEHMET ÖZDEMİR

7 51*****70 ABDULKADİR ÖDÜK

8 31*****18 BÜNYAMİN KOÇKAR

9 44*****44 MEHMET NUR ERKİ

10 22*****98 FATİH TAY




YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Kızıltepe'de yeni bir lezzet durağı açıldı

Kızıltepe'de 'Sürer Pide Lahmacun Salonu' düzenlen [...]

6 saat önce...

İşçiler kaza yaptı: 2 ölü 20 yaralı

Bismil ilçesinde Diyarbakır-Batman karayolu Sanayi [...]

1 gün önce...

Taşlı sopalı kavgaya bıçak karıştı

Kızıltepe ilçesinde meydana gelen kavgada bir kişi [...]

1 gün önce...

Korona virüs Mardin'de emlak sektörünü de olumsuz etkiledi

Mardin'de emlak sektörü, yeni tip korona virüsten [...]

1 gün önce...

Maske değiştiren çocukların hastalık bulaştırma riski var

Koronavirüs salgınında okullarda yüz yüze eğitime [...]

5 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN