Büyükşehirde bir görevden alma daha

Mardin Büyükşehir Belediyesinde görevden almalar devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi genel sekreteri Abdullah Yenigün'den sonra belediyede süper yetkilendirmelerle görevlendirilen Zeyni Teker de görevden alındı.

Son Valiler Kararnamesi ile Mardin'e atanan ve aynı zamanda Büyükşehir Belediye Başkan vekilliğini de yapan Vali Mahmut Demirtaş'ın göreve başlaması ile birlikte Mardin Büyükşehir Belediyesinin bütün etkili ve yetkili alanlarında süper yetkilerle donatılan eski genel sekreter yardımcısı ve KENT AŞ Yönetim Kurulu Başkan vekili Zeyni Teker görevden alındı.

Büyükşehir belediyesinde daha önce genel sekreter olarak görev yapan Abdullah Yenigün de görevden alınmış yerine Vali Yardımcısı Murat Süzen atanmıştı.

Bu arada iki aydan beri Büyükşehir Belediye Başkanlığında teftişlerini sürdüren müfettişlerin raporlarını bitirme aşamasında oldukları öğrenildi.


YORUMLAR

 • iki rekat şükür namazı eda edeyim

  Yıllardır eğitimin içinde bulunmasına rağmen müfettişliği beceremeyen birinin o göreve getirilmesi baştan hata idi. Görevden alınması tam isabet olmuş. Darısı makam mevki hırsıyla dost most tanımayan ne kadar yandaş varsa hepsinin başına.

  Son üç yıldır mardin spor ve mardin başak spor ne malzeme alınmışsa faturaları incelensin gerçek ortaya çıkar kamor millet bahçesinde incrlensin

  Yemişler memleketi bu hırsızlar...

  Üç husus
  Birincisi geç kalınmış yetmez ama evet.
  ikincisi Milli egitimde müfettişken yüzlerce insanı terör unsurlarıyla ilişkilendirerek açığı olmayan temiz ınsanları ahlaksizlikla suçlayın ve öyle alt edin diyecek kadar ahlaksız biriydi
  üçüncüsü ne oldu da ona(onlara) şakşakçılık yapan mardinlife simdi bu haberi yapiyor .

  bu zat. zeyni efendi bir zamanlar milli eğitimde müfettiş iken müdürün gözüne girebilmek için herkesi haksız yere bırakıyordu o insanların ahı var. adamlara hak hukuktan bahsediyordu sonra kendi adamları için her şeyi yapıyordu. bunlar kalır mı yanına zeyni efendi. cehnnem ateşinden seni yakup efendi ve eski vali kurtaramayacak bilgin olsun.

Yorum Ekle