Büyükşehir'de görevden almalar

Mardin Büyükşehir Belediyesinin 2 daire başkanı daha görevden alındılar.

Mardin Büyükşehir Belediyesinde Çevre Koruma ve Kontrol  Daire Başkanı Füsun Karaboğa ve İtfaiye Daire Bakanlığı görevini yürüten Hadi Çomaktekin görevden alındı. Çevre Koruma ve Kontrol  Daire Başkanlığı görevinden alınan Karaboğa'nın, Ulaştırma Daire Başkanlığındaki görevinin ise devam ettiği öğrenildi.

 Daha önce de Genel Sekreter ve Daire Başkanları görevden alınmıştı.

Mardin Büyükşehir Belediyesi'nde Mardin Valisi Mustafa Yaman'ın merkeze çekilmesinin ardından başlayan müfettiş incelemesi tamamlandı. Yapılan incelemelerde çok sayıda usulsüzlük ve yolsuzluk tespit edildiği öğrenildi. Tespitler sonucunda müfettişler, çok sayıda üst düzey yöneticisi hakkında Mardin Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. 

YORUMLAR

  • il milli eğitimede baksınlar belediye yetmez

    Görevden almak yetmez.birinci derece yakınlarına kadar hepsinin malvarlıklarına el konmalı.yoksa görevden almak onlara ödül olur.

    Sayın AHMET Türk te hepsini görevden almıştı haklı olduğu gibi be yaptılar tekrar Mardin Büyükşehir belediyesine hırsızlar atandı

    Bu daire başkanlarının aldıkları ikinci maaşı geri alınması lazım hele il spor il müfür başaksporun başkanlığınıda yapıyordu çiftlikte yaşıyorlardı çiftlik ankaraya giti onlarda cezaevine gitmeliler

Yorum Ekle