Büyükşehir'de Stratejik Planlama Çalıştayı

Büyükşehir'de Stratejik Planlama Çalıştayı
23 Temmuz 2019 Salı Saat 14:44 0

Mardin Büyükşehir Belediyesi, 2020-2024 Stratejik Planlama Çalıştayı Kent A.Ş Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Kent A.Ş Toplantı Salonundaki çalıştaya, Eş Başkan Figen Altındağ, Genel Sekreter Mustafa Yıldız, MARSU Genel Müdür Vekili Tahsin Pamuk, daire başkanları, müdürler ve Eşbaşkan Danışmanları katıldı. Stratejik planlama ile ilgili sunumu Hakkari Üniversitesi İİBF Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Habip Demir yaptı.

Mardin Büyükşehir Belediyesi 2020-2024 Stratejik Plan Hazırlık Programı, 2020-2024 dönemine ilişkin Stratejik Planın hazırlama sürecine rehberlik etmektir. Söz konusu stratejik plan, kaynak dağılımı önceliklendirmeyi, ihtiyaç, analizini yıllar itibariyle daha net yapabilmeyi, misyon, vizyon ve amaçlar çerçevesinde daha etkin hareket edebilmeyi amaçlamaktadır.

Genel Sekreter Mustafa Yıldız, birçok kurumun stratejinin ne kadar önemli olduğunun farkında olmadığını belirterek konuya ilişkin bilgilendirmelerde bulundu.

Büyükşehir Belediyesi olarak akademik bir kadroyla stratejik planlama çalışmalarını yürüteceklerini ifade eden Yıldız, daire başkanları, müdürler, çalışan ve alandan gelen bilgiler doğrultusunda gerçekçi bir strateji plan hazırlayarak 2023’e ulaşmayı hedeflediklerini aktardı.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN