Cafe Ruj, Hizmet sektörüne yenilikler getirecek

Cafe Ruj, Hizmet sektörüne yenilikler getirecek
07 Ağustos 2019 Çarşamba Saat 10:00 0

Türkiye'de kafe sektörüne yenilikler katmak üzere ilk şubesini İzmir'de açan Cafe Ruj, ikinci şubesini Artuklu Yenişehir'de açtı.Mardin il protokolünün katılımıyla sektöre iddialı bir giriş yapan Ruj Cafe, Mardin'in yerli bir markası olarak 81 il'e 81 şube hedefini önüne koydu.

Mardinli İşadamı Ali Ekinci'nin sahibi olduğu Cafe Ruj, İzmir Alsancak'ta bulunan ilk şubesinin ardından ikinci şubesini görkemli bir katılım ile Mardin'de açtı.

Cafe Ruj'un açılışına Mardin Valisi Mustafa Yaman, Derik Kaymakamı Hakan Kafkas, Mardin il Emniyet Müdürü Hasan Onar, AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, AK Parti eski dönem İl Başkanları Mehmet Ali Dündar ile Bedrettin Ağalday,İşadamları Süleyman çelik, Nurettin Kasap, Davut Teker, Davut Dündar, Fasih Kip ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

Mardin Yenişehir'de eski Quba Kafe'nın yerinde hizmete açılan Cafe Ruj'un Mardin'de hizmet sektörüne yeni bir soluk getireceğini, hizmette kalitenin yeni adresi olacağını kaydeden İşadamı Ali Ekinci, Türkiye’de en ilgi çekici yatırım alanların başında yiyecek içecek sektöründe olduğunu, bu alanda hem Mardin'in marka değerine katkıda bulunmak hem de sektöre yeni ve iddialı bir halka eklemek üzere İzmir'den sonra ikinci yatırımlarını Mardin'de yaptıklarını kaydetti.

Mardin'de ciddi bir maliyetle yaptıkları yatırımın aynı zamanda 30'a aşkın Mardinli gence de istihdam kapısı oluşturmanın heyecanı içerisinde olduklarını Kaydeden İşadamı Ekinci, "Kafe Ruj olarak ilk şubemizi Alsancak'ta Talat Paşa Bulvarı'nda açtık. Cafe Ruj, kısa süre içerisinde müdavimlerinin değişmez adresi olmayı başardı. şimdi de şubelerimizin ikinci halkasını Mardin'de açtık. Tıpkı İzmir'de olduğu gibi; hizmet sektöründe müşteri memnuniyetini esas alarak aynı hedef ve kararlılıkla Mardin'de de müdavimlerimizin değişmez adresi olmak için çalışacağız. Cafe Ruj, Kurumsal bir marka olma hedefiyle çıktığı yolda yeni şubelerle birlikte Türkiye'nin geneline yayılma hedefini sürdürecektir. Bu vesileyle de açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran çok değerli Valimiz Mustafa Yaman'ın şahsında heyecanımızı paylaşmak üzere yenimizda bulunan bütün misafirlerimize teşekkür ediyorum"dedi.

Bir cafede müşterinin bulmak istediği herşeyi ama özellikle de fiyat oranı anlamında herkesime hitap edebilecek bir anlayış içerisinde Mardinlilerin hizmetine başladıklarını Kaydeden Ali Ekinci, Cafe Ruj'un geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en iyi düzeyde  karşılayacak bir adres olduğunu belirtti.

Ekinci, Kaliteli, yenilikçi ve farklı lezzetler yaratan; yeme-İçme kültürünü, reçetesinden uzaklaşmadan sadece yenilik katarak geliştirmek ve belli bir bütünlük ve sunum anlayışı içerisinde maksimum müşteri memnuniyeti hedefiyle Mardin'de cafe sektörüne yeni bir anlayış kazandıracaklarını ve bunun kısa süre içerisinde fark edileceğinin sözlerini ekledi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mustafa Yaman’ın ismini değiştirmek için imza topladılar

Son Valiler Kararnamesi ile merkeze alınan Vali Mu [...]

1 gün önce...

Su kuyuların elektriği kesildi, hayvanlar telef olmak üzere

Nusaybin'e bağlı kırsal Doğuş Mahallesinde su kuyu [...]

23 saat önce...

Tepki çeken görüntü! 'Bu rezilliği gören yok mu? '

Mardin'de şehir içi ve ilçeler arası toplu taşıma [...]

15 saat önce...

Bakan Soylu, başkanlığında Mardin'de güvenlik toplantısı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başkanlığında Mardi [...]

1 gün önce...

Yıldırım çarpması sonucu hayatını kaybetti

Mardin'in Yeşilli ilçesine bağlı Kütüklü (kurruma) [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN