Çakar, Kızıltepe için HDP'den Başvurusunu yaptı

Çakar, Kızıltepe için HDP'den Başvurusunu yaptı
30 Kasım 2018 Cuma Saat 21:00 5

Kızıltepe Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı Menduh Çakar, Kızıltepe HDP Belediye Başkan Aday Adayı olmak için bu gün Mardin HDP il binasına giderek başvuru yaptı.

Kızıltepe Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı Menduh Çakar, Kızıltepe Belediye Başkan Aday Adaylığı için HDP Mardin il başkanlığına başvuruda bulundu.


31 Mart tarihinde yapılacak mahalli seçimler için HDP’de 20 Kasım’da başlayan başvurular devam ederken partiye üye olmadığı gerekçesiyle belediye başkanlığı adaylığı kabul edilmeyen Çev-Gön başkanı Menduh Çakar partiye üyelik işlemlerinin ardından adaylık başvurusunda bulundu.


 


Uzun zamandan beri halkın sosyal medyadan talepleri üzerine ve kendi ideolojisine yakın bulduğu için Halkların Demokratik Partisinden Kızıltepe Belediye Başkan Aday Adaylığını için bugün partiye resmi başvuruda bulunduğunu açıklayan Çakar, birinci hedefinin HDP’nin oylarını artırmak olduğunu söyledi.

İşte Çakar'ın yazılı olarak yaptığı açıklama:

"Uzun zamandan beridir halkımızın sosyal medyadan talepleri üzerine Kızıltepe Belediye Başkan Aday Adaylığımı koymuş bulunmaktayım. Kendi ideolojime yakın bulduğum için Halkların Demokratik Partisi’ni seçtim. Benim hedefim ilk önce Partimin HDP’nin oylarını artırmak için geliyorum.

İkinci hedefim şayet ben başkan olursam ilk icraatım belediye güvenlik kapılarını kaldıracağım, başkanlık odasının kapısını kaldıracağım, randevu sistemi kaldıracağım, herkes istediği zaman başkanla görüşebilir olacak..

Özgürlük Meydanında bir başkanlık ofisi açacağım. Orada da oturup halkımla olacağım birlik beraberlik içinde güzel bir ekiple ihmal edilen göz ardı edilen yıllara bırakan kanayan öncelik taşıyan sorunların çözümü için hizmete Bismillah diyeceğiz rötuş hizmetler değil kalıcı hizmetlere hız vereceğiz.

Şayet ben başkan olmasam başka bir dost Partimde HDP den Başkan olursa ben bu raporumu kendisine sunup bu sorunların çözmesi için destek verip hizmete devam edeceğiz biz kendimizi yönetelim.

Başvuru yapan tüm dostlara başarılar diliyorum hepimiz birlik beraberlik içinde bu ilçede HDP’nin oylarını artırmak için çalışmalıyız kim başkan olursa da diğer dostların ona destek verip çalışmalıyız ben bu sözü veriyorum. Onurlu Kızıltepe halkına gençlerine ve de özelikle Varoş mahallelerde yaşıyan dostlara mesajım bu ilçe hepimizin Kızıltepe Qosere Sahip çıkalım”YORUMLAR :::

 1. Mahmut Aktaş
  02 Aralık 2018 Pazar Saat 18:09 CEVAPLA
  MARDIN LIFE EDITORLARINE saygi ve sevgilerle bir sey arz etmek istiyorum. Yorumlar kapali kutudur bir iddiasi olan, buyursun sosyal medyada söylesin. Acik acik. Burada yorumlarimizi yapma yeridir. Elinde yetki olmamasina ragmen kiziltepe icin hizmet eden tek adamdir menduh cakar
 2. Ömer Çakan
  02 Aralık 2018 Pazar Saat 01:58 CEVAPLA
  Allah icin kac yıldır ktepedeyim ismini simdi öğrendim sen bu halk icin ne yaptin ki simdi yapacaksin gelen paralar yeniliyor sadece saklaniliyor yalan söylüyorsunuz hepiniz oyum hic kimseye degil kac yıldır oyle diyorsunuz yalan dolan milleti kandirmayin artik yeter
 3. Süleyman Turan
  01 Aralık 2018 Cumartesi Saat 22:52 CEVAPLA
  Destekliyoruz Kızıltepe halkı olarak böyle insanlara ihtiyaç olduğunu düşünüyorum
 4. Kerem kerem
  30 Kasım 2018 Cuma Saat 21:38 CEVAPLA
  Zamanında kızıltepe için yararlı ne yaptın da başkan olursan yapacaksın.yayınlayın sizde yorumları kimse yemez sizi.
 5. Kerem kerem
  30 Kasım 2018 Cuma Saat 21:37 CEVAPLA
  Senden bize hayır yok inş.seni aday yapmazlar.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

14 Branşta 12 bin sağlık personeli alınacak

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabınd [...]

1 gün önce...

4 Mahalledeki sokağa çıkma yasağı kaldırıldı

Mardin'in Dargeçit ve Midyat ilçelerine bağlı 4 kı [...]

1 gün önce...

Rehabilitasyon merkezi sokak hayvanlarını hayata bağlıyor

Mardin Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi, su [...]

1 gün önce...

Yapılış sırrı çözülemeyen bakır sabunluk

Mardin'de "yapılış sırrı çözülemeyen" bakır sabunl [...]

1 gün önce...

Nusaybin Kaymakamı Temizkan'dan Öğretmenler Günü mesajı

Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Emrul [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
A.Vahap Kaya
A.Vahap Kaya

Bulmuşken

2
Doç.Dr. Mustafa Öztürk
Doç.Dr. Mustafa Öztürk

Derik’te Var “Ölmez Ağacı”

3
Dilan Özgün Uzm. Diyetisyen
Dilan Özgün Uzm. Diyetisyen

İnsülin direncine dikkat!

4
Mehmet Kızılkaya
Mehmet Kızılkaya

Erdemli Yaşamak

7