Çevik: Halkımızın yanında olacağız!

Çevik: Halkımızın yanında olacağız!
15 Kasım 2019 Cuma Saat 16:24 0

HÜDA PAR Mardin İl Başkanlığına getirilen Eğitimci İsmail Çevik, "HÜDA Par'ın vizyonunu ve misyonunu çerçevesinde elimizden geldiği kadarıyla hak yolda Mardin'e hizmet etmenin gayreti içerisinde olacağız" dedi.

HÜDA Par Artuklu İlçe Başkanı Ferit Dengiz ile birlikte Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret eden HÜDA PAR Mardin İl Başkanı İsmail Çevik, Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü ve cemiyet üyesi gazetecilerle sohbet etti.

HÜDA Par'ın seçimden seçime gezen bir parti olmadığını kaydeden Başkan Çevik, rızayı ilahi doğrultusunda çıktığımız yolda Mardin'e ve Mardin'in yararına olan her şeyin destekleyeni, Mardin'in ve Mardinlilerin zararına olan her gelişmenin de karşısında olmanın çabası içerisinde olacaklarını söyledi.

HÜDA Par Genel Merkezi tarafından tevdi edilen İl Başkanlığı görevini hakkıyla yerine getirmeye çalışacaklarını ifade eden Çevik, "Türkiye'nin gündemini takip ediyoruz. Halkımızın yaşadığı sorun ve sıkıntıları dile getirme gibi bir yükümlülüğümüz var. Bunu da sadece siyasi bir partinin mensubu olduğumuz için değil, insan olmanın gereksimi olarak da yapmakla mükellefiz. Rabbim bize yanlış söyletmesin. Yanlışın yanında durmayı da tevessül etmesin. Bu mazlum halka, millete ve ümmete hayırlı hizmetlerde bulunmayı nasip etsin. Bizler, malumunuz seçimlerden seçimlere gezen bir parti değiliz. Her gün, her hafta, her ay halkımızın yanında olacağız. Doğru nereden gelirse gelsin doğrunun yanında, yanlış nereden gelirse gelsin yanlışın da karşısında olacağız. " diye konuştu.

YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Bakan elektrik meselesi için Mardin’e geliyor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, böl [...]

18 saat önce...

Üniversiteden Boncuklutepe’yi Tanıtma Atağı

Ilısu Barajı Kazılarında ortaya çıkarılan Boncukte [...]

1 gün önce...

Hafif ticari araç devrildi: 5 yaralı

Kızıltepe-Viranşehir karayolunda hafif ticari arac [...]

1 gün önce...

Yangın ve tahliye tatbikatı gerçeği aratmadı

Kızıltepe ilçesinde devlet hastanesi binasında ya [...]

1 gün önce...

Aile Boyu Fanatik Fenerbahçeli aile

Fanatik Fenerbahçeliliği ile bilinen Abdurrahim Ça [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN