CHP'li Kalkan'dan Vali Demirtaş'a Teşekkür

CHP'li Kalkan'dan Vali Demirtaş'a Teşekkür
02 Eylül 2020 Çarşamba Saat 13:17 1

CHP Kızıltepe İlçe Başkanı Eyyüp Kalkan, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş'a Kızıltepe'ye ve Kızıltepelilere hizmet ulaşması noktasında gösterdiği gayretler için teşekkür etti.

CHP Kızıltepe İlçe Başkanı Eyyüp Kalkan, Mardin Valiliği ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği görevine başlayan Vali Mahmut Demirtaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kızıltepe'nin son dönemde özellikle altyapı sorununun çözümü konusunda yetkililerce ihmal edildiğini, yeni dönemde göreve gelen Vali Demirtaş'ın göreve başladığı ilk haftadan beri ilçeyi neredeyse her hafta ziyaret ederek yapılan çalışmaları inceleyip takip ettiğine işaret eden CHP İlçe Başkanı Eyyüp Kalkan, Vali Demirtaş'a Kızıltepe'ye ve Kızıltepe'nin sorunlarına gösterdiği duyarlılığından ötürü teşekkürler ettiklerini söyledi.

"SORUNLARI İLETECEK MUHATTAP BULAMIYORDUK"

Kızıltepe'nin Mardin il genelinin en büyük yerleşim yeri olduğunu, her anlamda ciddi bir potansiyele sahip olduğunu kaydeden Başkan Kalkan, "Kızıltepe Türkiye'deki çoğu ilden hem daha büyük hem daha kalabalık nüfusa sahip, potansiyeli büyük bir ilçemiz son dönemde çok ama çok ihmal edildi. İlçemizde yollar kötü gelişi güzel yapılan altyapı çalışmalardan dolayı her yer çukur, çamur ve toz deryasına dönüştü. Yaz sıcağında vatandaş tozdan penceresini kapısını açamadı. Kavurucu sıcaklarda elektriksiz, susuz bir yaz geçirdik. Bu sıkıntıları taşıyacak ya da sahiplenecek tek bir merci veya muhattap bulamadık. Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş, bu yaşananlardan haberdarmış gibi geldi ve kavurucu sıcaklara aldırış etmeden neredeyse her hafta ilçemizi düzenli olarak ziyaret ediyor, sorunlu bölgelere gidiyor ve yapılan çalışmaları yerinde inceleyip, gerekli talimatları veriyor. Kendisine bu duyarlılığından ötürü çok teşekkür ediyoruz. Bu duyarlılığının devam edeceğine inanıyoruz. Çünkü gerçekten Kızıltepe hizmete aç bırakılmış bir ilçemiz, bu ilçeye hak ettiği hizmeti almalıdır. Bizler bu dönemde bu hizmetin geleceğine inanıyoruz" dedi.

Mardin Valisi Demirtaş, Kızıltepe'de incelemelerde bulundu - Kızıltepe  GazetesiVali Demirtaş, Kızıltepe'de incelemelerde bulundu - MardinLifeKızıltepe'da yol yapım çalışmalarıYORUMLAR :::

  1. KIZILTEPELİ
    02 Eylül 2020 Çarşamba Saat 17:26 CEVAPLA
    VALİ BEY DENETİME GELİYOR MİLİ EĞİTİMMÜDÜRÜ MÜFTÜSÜ ONLARDA CADEDE BENCE YANLIŞ VATANDAŞ DA SİZİ BEKLİYOR BİR İMZA İÇİN

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardin'de trafik kazası: 2 yaralı

Mardin'in Nusaybin ilçesinde sürücüsünün direksiyo [...]

1 gün önce...

Millî Eğitim Bakanlığı'ndan LGS ve YKS açıklaması

Millî Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "L [...]

1 gün önce...

Mardin'de kısıtlamanın kalkmasının ardından yoğunluk başladı

Mardin'de sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesiy [...]

1 gün önce...

Mardin’de 434 aileye ayni ve nakdi yardım ulaştırdı

İnsani yardım çalışmalarına devam eden Mardin Umut [...]

1 gün önce...

Mardin Ovası’nda tarım arazilerinin imara açılmasının önüne geçilecek

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Mezopotamya Ovası’n [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar