Cihan Ekşioğlu kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Paramount Hotel'de neler yaşandı?

Sedat Peker'in son videosunda işaret ettiği Paramount Hotel'in elden ele nasıl geçtiğine dair çok çarpıcı iddialar ortaya atıldı. İddialarda Cihan Ekşioğlu'nun ismi de geçiyor. Cihan Ekşioğlu kimdir? Peki Cihan Ekşioğlu kimdir? Sedat Peker'in videosunda işaret ettiği Paramount Hotel'in ilk sahibi Atilla Uras'ın kızı Yasemin Victoria Uras, hotelin Sezgin Baran Korkmaz'a uzanan sürecinde neler yaşandığını anlattı.

GÜNCEL BİYOGRAFİ

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker son videosunda Paramount Hotel'i gündeme getirmişti. Peker’in, Paramount Hotel ve Sezgin Baran Korkmaz ile ilgili iddiaları gündeme yerleşti. Ancak işin konuşulmayan boyutu, otelin SBK’ya nasıl geldiğiydi.

"CİHAN EKŞİOĞLU, OTELİMİZE DEVLETİN TANKIYLA GİRDİ!"

Paramount Hotel'in Sezgin Baran Korkmaz'a uzanan sürecinde neler yaşandı? Hisseler nasıl çalındı? Zanka Tv Sorguluyorum programında Paramount Hotel'in ilk sahibi Atilla Uras'ın kızı Yasemin Victoria Uras, "Cihan Ekşioğlu, otelimize devletin tankıyla girdi!" iddiasında bulundu.

"RAKHİMOV OTELİMİZİN ÜSTÜNE ÇÖKTÜ"

Otellerinin nasıl elden ele geçtiğini anlatan Uras’ın kızı Yasemin Uras, dikkat çeken iddialarda bulundu. Uras,"Kırmızı bültenle aranan, Rus mafyasının parasını aklayan Botır Rakhimov otelimizin üstüne çöktü" ifadelerini kullandı. 

Yasemin Uras, babasının ölümündeki şüpheleri, hisselerin nasıl çalındığını, Turan Avcı’nın oteli hiç satın almadığını, Cihan Ekşioğlu’nun Atilla Uras’ın öldüğü gün otele devletin tankıyla girdiğini, Rakhimov’un Sezgin Baran Korkmaz’a olan borcunu ve şu andaki sahibinin de belli olmadığını belirtti.

Cihan Ekşioğlu ve Tankla basılan Paramount Hotel iddiası!

Sedat Peker 9. videosunda Bodrum Paramount Hotel ve Sezgin Baran Korkmaz ile ilgili iddialara yer verdi. Otelin eski sahibi Atilla Uras’ın kızı Yasemin Uras, otellerinin nasıl elden ele geçtiğine dair çarpıcı iddialarda bulundu. Uras konuşmasının bir bölümünde, Cihan Ekşioğlu’nun ismine yer verdi. Bu ifadeler sonrası Cihan Ekşioğlu internet aramalarına konu olmaya başladı. Cihan Ekşioğlu kimdir ne iş yapıyor? Cihan Ekşioğlu nerelidir? gibi soruların cevapları Cihan Ekşioğlu kimdir biyografi içeriğimizde bulabilirsiniz...  

Yasemin Uras, katıldığı Youtube kanalında, Cihan Ekşioğlu hakkında, şu ifadeleri kullanıyor:

“…Cihan Ekşioğlu, babamın vefat ettiği gün otelimize devletin tankıyla girdi. Türkiye Cumhuriyeti’nin tankıyla otelimize girdi. Cihan Ekşioğlu, o ara devletin kışlalarına tadilat yapıyordu. Oteli fethetti. Ben dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey görmedim, bir devletin tankını alıyorsunuz ve o tankla yollardan gelip otele giriyorsunuz. Ben Amerika’daydım, kendisiyle hiç konuşmadım…”

CİHAN EKŞİOĞLU KİMDİR?

Cihan Ekşioğlu, EKBA Holding Yönetim Kurulu Başkanıdır. İnşaat, teknoloji ve savunma teknolojileri alanında şirketleri bulunuyor.

Ordu'nun Mesudiye ilçesinde dünyaya gelen iş adamı Cihan Ekşioğlu, ekonomist ve araştırmacı olarak meslek hayatına atıldı.

EKBA Holding Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Cihan Ekşioğlu, İstanbul Yapı, CEMD Defence, CEMD Technology, ICE Defence Savunma Teknolojileri ve Martebd INC şirketlerinin sahibi.

EKBA Holding, inşaat sektöründe öncelikli olarak tercih edilen markalar arasında yer alıyor. 70 yıldan fazla zamandır inşaat sektöründe tecrübesi olan EKBA Holding tarafından hem yurt içinde hem yurt dışında birçok projeler hayata geçirdi.

Şirketin büyük ölçekli ve küçük ölçekli, yurtiçi ve yurtdışı merkezli projeleri aynı anda yönetecek deneyimi bulunuyor. Yurt içindekilerin yanı sıra, yurt dışında da fark yaratan büyük ölçekli inşaat projelerinde EKBA Holding imzası bulunuyor.

Bodrum'daki projelerini tamamlayan EKBA Holding, Torbalı'da, Kağıthane'de ve Fikirtepe'de kentsel dönüşüm projelerine devam ediyor.

Cihan Ekşioğlu evli ve 2 çocuk sahibidir.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle