Deftedar’dan Kızıltepe Ticaret Borsasına ziyaret

Vergi Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Mardin Defterdarı ve Kızıltepe Vergi Dairesi Müdürü Kızıltepe Ticaret Borsasını ziyaret etti.

GÜNCEL
Verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla bu yıl 27 Şubat ile 05 Mart tarihleri arasında kutlanan 28.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Mardin Defterdarı Salih Gökal, Kızıltepe Vergi Dairesi Müdürü Cevdet Topal, vergi dairesi görevlileri Kızıltepe Ticaret Borsası Meclis Başkanı Nezir Yıldızı ziyaret ettiler.

Meclis Başkanı Yıldız “Üyelerimiz ve sanayicimiz, bölgede yaşanan tüm zorluklara rağmen vergi ödeme yükümlülüklerini yerine getirerek, bölgemizde düzenli vergi ödeme bilincini yerleştirmiştir. Borsamızı 28.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında ziyaret eden Mardin Defterdarı Salih Gökal ve Kızıltepe Vergi Dairesi Müdürü Cevdet Topal’a teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

  • mahsun ülker şefim halka çok yardımcı oluyor hizmet sevdalısı allah ondan razı olsun

    Bugune kadar gorevini en iyi sekilde idrak eden kisi adam gibi adam kapisini kim calarsa calsin herkesi esit tutan alcak gonulu mahsun ulker abimiz yolun acik olsun saygilar

Yorum Ekle