Deva Partisinin 4 ilçe başkanı belli oldu

Türkiye’de kısa bir süre önce kurulan DEVA PARTİSİ’nin Genel Başkanı Ali Babacan teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor. Partinin Midyat, Dargeçit, Mazıdağı ve Ömerli Kurucu İlçe Başkanları belli oldu.

Mardin'de İl Başkanı olarak atanan Mesut Aydoğan'nın teşkilatlanma çalışmaları devam ederken, dört ilçeye yapılan mülakatlar sonunda kurucu ilçe başkan atamaları yapıldı.

DEVA Partisi Dargeçit Kurucu İlçe Başkanlığına Sadık Günel, Midyat Kurucu İlçe Başkanlığına Av Beşir Romioğlu, Ömerli Kurucu İlçe Başkanlığına Mehmet Nur Cemiloğlu ve Mazıdağ Kurucu İlçe Başkanlığına Zeynel Abidin Aydın'ın ataması yapıldı.

İl başkanı avukat Mesut Aydoğan yaptığı açıklamada "İlçe Kurucu başkanlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. Yönetimimizi %35 Kadın, %20 Genç, % 1 Engelli kotası olarak görevlendirmiş bulunuyoruz.Partimiz , ülkemiz ve şehrimiz için hayırlı olsun.Sadece ve sadece halkımızın refah, huzur ve mutluluğu için çalışacağımızı, Dürüst, erdemli, şeffaf, çözüm odaklı bir biçimde hareket edeceğimizi, İktidarda veya muhalefette siyasi nezaketimizi koruyacağımızı şimdiden taahhüt ediyoruz."dedi.

Sadık Günel Kimdir?

Av Beşir Romioğlu Kimdir?

Mehmet Nur Cemiloğlu Kimdir?

Zeynel Abidin Aydın Kimdir?


Aydoğan, "2020 sonuna kadar ilçe teşkilatlarının çoğunu gerçekleştirmiş olacağız. En geç Ağustos ayı sonunda Mardin büyük oranda şekillenmiş olacak inşallah. Komisyonlar kuruldu. Arkadaşlarımız yoğun şekilde yönetimde görev almak isteyenler ile ilgili araştırma içindeler” dedi.


İlgi çok büyük

Daha önceden DEVA Partisi’nde yönetim bazında görev almak istediklerini belirten kişilerle de görüştüklerini ifade ede DEVA Partisi Mardin İl Başkanı Mesut Aydoğan, “Beklediğimizin üzerinde ilgiyle karşılaştık. Öyle büyük ilgi var ki, yönetim oluşumunda hangi arkadaşı alsak diye zorlandığımız oluyor. Partiye olan yoğun ilgi bizleri memnun ediyor. Dediğimiz gibi böyle giderse, önümüzdeki ay Mardin'de teşkilatlanmayı büyük oranda tamamlayarak kamuoyu önüne çıkacağız inşallah” dedi.

YORUMLAR

  • Yav bunlardan ne çıkacak neyin kafasını yaşıyorsunuz ne şeffaflığı bari öyle yerlerde şeffaf mefaflıktan bahsetmeyin herkes herkesi tanıyor bütün partiler şeffaf lıktan bahsediyor vallahi hepsi yalan

Yorum Ekle