Dört Gün Foto Maraton Düzenlenecek

Dört Gün Foto Maraton Düzenlenecek
20 Şubat 2020 Perşembe Saat 10:50 0

Mardin Valiliği ve Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin “Medeniyetler Şehri Mardin”dir. Medeniyetler şehri olan Mardin ve tüm ilçelerinin tanıtılmasına katkı sağlamak, şehrin kültürel, tarihi ve doğal zenginliğinin ve turistik yönlerinin ön plana çıkarmasının, Mardin ve tüm ilçelerinde yaşayan insanların fotoğraf sanatına ilgi duymasına, sanatsal faaliyetlere katılımın arttırılmasına ve fotoğraf sanatının gelişmesine katkı sağlayacağı amaçlandığı sanatsal etkinlik kapsamında fotoğraf sevenlerin buluşacağı “Mardin Foto Maraton 2020” konulu Foto Maraton 9-12 Nisan 2020 tarihleri arasında düzenlenecektir.

Yarışmaya hem profesyoneller hem amatör yarışmacılar katılabilecek olup, yarışma kapsamında dört gün boyunca Foto Maraton da yer alacak.

Mardin'de Dört Gün Foto Maraton Düzenlenecek

Yarışmada 9 - 12 Nisan 2020 tarihleri arasında Mardin ve ilçelerini kapsayan Foto Maraton 2020 düzenlenecek. Foto Maraton 2020’ ye katılmak için Mardin’e gelen yarışmacılar 4 gün boyunca Mardin’i bütün yönleriyle fotoğraflayacaklar

Yarışmayla İlgili Tüm Detaylar İnternet Sitesinde

“Foto Maraton Mardin 2020” yarışmasına katılmak isteyen adaylar, yarışmanın bütün detaylarına www.mardin.gov.tr internet sitelerinden ulaşabileceklerdir.

Yarışmada Dereceye Girenlere Çeşitli Ödüller Verilecek

Seçili kurulunu Uluslararası Fotoğraf sanatçılarının oluşturduğu yarışmada Burak Şenbak, Cengiz Karlıova, Hasan Açan, Mustafa Kılıç, Murat Bakmaz, Özlem Gün Bingöl, Sadık Üçok jüri olarak yer alacak. Yarışmada 3 X Eş Değer Başarı Ödülü: 5.000 TL, Aziz Sancar Özel Ödülü: 5.000 TL, Mardin Valiliği Özel Ödülü :3.000 TL, Mardin B.B Özel Ödülü :3.000 TL, Mansiyon Ödülü (4 Eser ) :2.000 TL, Sosyal Medya Özel Ödülü: 1.000 TL, Sergileme Ödülü (40 Eser) :500 TL, Satın Alma (Kurumun İsteği Kadar) : 500 TL ödül verilecek.


KAYNAK: Belediye BülteniYORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

KÜLTÜR SANAT HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Büyükşehir Belediyesinin Borç Miktarı Açıklandı

Mardin Büyükşehir Belediyesinin Borç Batağında old [...]

1 gün önce...

Büyükşehir'de 3 Daire başkanı daha görevden alındı

Mardin Büyükşehir Belediyesinin 3 daire başkanı da [...]

1 gün önce...

Ahmet Ceylan'ın Acı Günü

Mardin STK Platformu Sözcüsü, Eğitim-Bir-Sen Ünive [...]

20 saat önce...

Elektrik kesintileri hastaları da vurmaya başladı

Mardin’deki elektrik kesintileri, elektronik cihaz [...]

19 saat önce...

Mardin Eczacılar Odası'ndan Elektrik kesintilerine tepki

Mardin-Şırnak Eczacılar Odası Başkanı Uğur Elik, ( [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN