Dört Gün Foto Maraton Düzenlenecek

Dört Gün Foto Maraton Düzenlenecek
20 Şubat 2020 Perşembe Saat 10:50 0

Mardin Valiliği ve Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin “Medeniyetler Şehri Mardin”dir. Medeniyetler şehri olan Mardin ve tüm ilçelerinin tanıtılmasına katkı sağlamak, şehrin kültürel, tarihi ve doğal zenginliğinin ve turistik yönlerinin ön plana çıkarmasının, Mardin ve tüm ilçelerinde yaşayan insanların fotoğraf sanatına ilgi duymasına, sanatsal faaliyetlere katılımın arttırılmasına ve fotoğraf sanatının gelişmesine katkı sağlayacağı amaçlandığı sanatsal etkinlik kapsamında fotoğraf sevenlerin buluşacağı “Mardin Foto Maraton 2020” konulu Foto Maraton 9-12 Nisan 2020 tarihleri arasında düzenlenecektir.

Yarışmaya hem profesyoneller hem amatör yarışmacılar katılabilecek olup, yarışma kapsamında dört gün boyunca Foto Maraton da yer alacak.

Mardin'de Dört Gün Foto Maraton Düzenlenecek

Yarışmada 9 - 12 Nisan 2020 tarihleri arasında Mardin ve ilçelerini kapsayan Foto Maraton 2020 düzenlenecek. Foto Maraton 2020’ ye katılmak için Mardin’e gelen yarışmacılar 4 gün boyunca Mardin’i bütün yönleriyle fotoğraflayacaklar

Yarışmayla İlgili Tüm Detaylar İnternet Sitesinde

“Foto Maraton Mardin 2020” yarışmasına katılmak isteyen adaylar, yarışmanın bütün detaylarına www.mardin.gov.tr internet sitelerinden ulaşabileceklerdir.

Yarışmada Dereceye Girenlere Çeşitli Ödüller Verilecek

Seçili kurulunu Uluslararası Fotoğraf sanatçılarının oluşturduğu yarışmada Burak Şenbak, Cengiz Karlıova, Hasan Açan, Mustafa Kılıç, Murat Bakmaz, Özlem Gün Bingöl, Sadık Üçok jüri olarak yer alacak. Yarışmada 3 X Eş Değer Başarı Ödülü: 5.000 TL, Aziz Sancar Özel Ödülü: 5.000 TL, Mardin Valiliği Özel Ödülü :3.000 TL, Mardin B.B Özel Ödülü :3.000 TL, Mansiyon Ödülü (4 Eser ) :2.000 TL, Sosyal Medya Özel Ödülü: 1.000 TL, Sergileme Ödülü (40 Eser) :500 TL, Satın Alma (Kurumun İsteği Kadar) : 500 TL ödül verilecek.


KAYNAK: Belediye BülteniYORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

KÜLTÜR SANAT HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Sumak alabilmek için birbirleri ile yarıştılar

Sumak alabilmek için birbirleri ile yarıştılar Sum [...]

18 saat önce...

Korona ihlallerine polis anında müdahale ediyor

Polis ve zabıta ekipleri, şehir merkezinde gezerek [...]

1 gün önce...

Soylu'dan sokağa çıkma yasağı sorusuna yanıt: OHAL'e gerek yok demem

Son dakika: İçişler Bakanı Süleyman Soylu, "Sokağa [...]

1 gün önce...

Ulaştırma Bakanı Cahit Turan görevden alındı

Ulaştırma Bakanı Mehmet Cahit Turan'ın yerine Adil [...]

1 gün önce...

Korona Virüsünden ilk ölüm gerçekleşti

Türkiye'nin önde gelen bankalarından Yapı Kredi'ni [...]

19 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN