Düğün Salonunu stadyuma Çevirdiler

Düğün Salonunu stadyuma Çevirdiler
21 Haziran 2019 Cuma Saat 17:54 0

Mardin'de evlenen fanatik Beşir ile Selcan Önelge çifti yaptıkları düğünde gelinlik ve damatlığın üzerine Fenerbahçe forması giydi.

Mardinli fanatik Beşir ile Selcan Önelge çifti renkli bir düğün ile dünya evine girdi. Arkadaşlarının pankart açıp, slogan atarak düğün salonunu stadyuma çevirdiği düğünde yeni evli çift, gelinlik ve damatlığın üzerine sarı lacivert Fenerbahçe forması giydi. Fenerbahçe formalarla düğünde oynayan gelin damat, davetlilerle birlikte havai fişek ve konfetiler eşliğinde Fenerbahçe marşları söyledi. Düğünde fenerbahçe renkleri olan sarı ve lacivert renkli pasta ikram edildi.

Fenerbahçe marşlarıyla coşkunun tavan yaptığı düğünde ömür boyu sürecek birlikteliğe karşılıklı olarak ‘evet’ diyen genç çiftin mutluluklarına şahit olan davetliler gece geç saatlere kadar eğlenerek unutulmaz bir akşam geçirdi.

Düğününe Fenerbahçe formasıyla çıkmanın hayali olduğunu anlatan damat Beşir Önelge, "Daha önce bunun hayalini kuruyordum. Düğünümde de bunu hayata geçirdim. En çok sevdiğim renkleri, fanatiği olduğum takımımın formasını en mutlu günümüzde giydik, mutluluğumuz katlandı.

Gelin Selcan Önelge ise Fenerbahçe formasının gelinliğinin üstüne çok yakıştığını belirterek kendisine bu ynytlmaz geceyi hazırlayan eşine teşekkür etti.

YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

DİKKAT! Koronavirüs Mardin'de artış göstermeye devam ediyor

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ağustos ayının ilk g [...]

1 gün önce...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan teşkilatlara 'Dar Kapsam' Uyarısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin 81 i [...]

1 gün önce...

Minik Emir, ilik nakli bekliyor

Kızıltepe ilçesinde bağışıklık sisteminin çökmesin [...]

17 saat önce...

Evinde ölü bulundu

Kızıltepe'de cumhuriyet mahallesinde ikamet eden M [...]

44 dakika önce...

Özel'den Kurban Bayramı mesajı

Ak Parti Nusaybin İlçe Başkanı Mehmet Latif Özel, [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN