Düğün Salonunu stadyuma Çevirdiler

Düğün Salonunu stadyuma Çevirdiler
21 Haziran 2019 Cuma Saat 17:54 0

Mardin'de evlenen fanatik Beşir ile Selcan Önelge çifti yaptıkları düğünde gelinlik ve damatlığın üzerine Fenerbahçe forması giydi.

Mardinli fanatik Beşir ile Selcan Önelge çifti renkli bir düğün ile dünya evine girdi. Arkadaşlarının pankart açıp, slogan atarak düğün salonunu stadyuma çevirdiği düğünde yeni evli çift, gelinlik ve damatlığın üzerine sarı lacivert Fenerbahçe forması giydi. Fenerbahçe formalarla düğünde oynayan gelin damat, davetlilerle birlikte havai fişek ve konfetiler eşliğinde Fenerbahçe marşları söyledi. Düğünde fenerbahçe renkleri olan sarı ve lacivert renkli pasta ikram edildi.

Fenerbahçe marşlarıyla coşkunun tavan yaptığı düğünde ömür boyu sürecek birlikteliğe karşılıklı olarak ‘evet’ diyen genç çiftin mutluluklarına şahit olan davetliler gece geç saatlere kadar eğlenerek unutulmaz bir akşam geçirdi.

Düğününe Fenerbahçe formasıyla çıkmanın hayali olduğunu anlatan damat Beşir Önelge, "Daha önce bunun hayalini kuruyordum. Düğünümde de bunu hayata geçirdim. En çok sevdiğim renkleri, fanatiği olduğum takımımın formasını en mutlu günümüzde giydik, mutluluğumuz katlandı.

Gelin Selcan Önelge ise Fenerbahçe formasının gelinliğinin üstüne çok yakıştığını belirterek kendisine bu ynytlmaz geceyi hazırlayan eşine teşekkür etti.

YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Kızıltepe’de inşaatı tamamlanan 7 okul eğitim-öğretime açıldı

Mardin’in Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet [...]

21 saat önce...

Otobüs Terminali'nde Koronavirüs Tedbirleri Denetimi

Vali Mahmut Demirtaş, İçişleri Bakanlığınca 81 il [...]

1 gün önce...

Büyükşehir'den Çocuklara Özel Merkez

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başka [...]

1 gün önce...

İHH'lı Gençler Doğadan bir ton çöp topladı

Mardin Genç İHH tarafından organize edilen etkinli [...]

1 gün önce...

Hayvancılık yatırım destekleri belli oldu

Tarım ve Orman Bakanlığınca belirlenecek illerde 2 [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN