Dündar'dan Bayram Mesajı

Dündar'dan Bayram Mesajı
31 Temmuz 2020 Cuma Saat 02:23 1

AK Parti Mardin eski İl Başkanı ve MÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu üyesi olan Mehmet Ali Dündar, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Dündar, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında, tüm hemşehrilerimin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum dedi.

Paylaşmayı seven, paylaştıkça da mutlu olan bir millet olarak bayramların kendileri için büyük anlamlar taşıdığını dikkat çeken Dündar, bayramın, birlik, mutluluk ve paylaşma olduğunu belirterek; "Bayramlar, milli ve dini duyguların yoğunlaştığı, inanç ve geleneklerin heyecanla yaşandığı, toplumda milli birlik şuurunun daha da kuvvetlendiği, mutluluk, dayanışma ve paylaşma günleridir. Bütün bu değerleri özünde barındıran dinimizin anlamlı günlerinden biri olan Kurban Bayramı, özellikle "yardımlaşma, dayanışma ve paylaşmayı" simgelemektedir. Bu vesileyle toplumsal birliğimizi daha da güçlü tutmalı, her türlü dayanışmayı ve bütünlüğü güçlü bir şekilde sağlamalıyız. Dayanışma ruhumuz milletimizi güçlü tutan en büyük enerji kaynağımızdır. Bu bayramı, dayanışma ruhumuzu, kardeşlik hukukumuzu pekiştirecek bir fırsat olarak görmeliyiz. Bu anlamlı ve özel günlerde, yakın akraba ve komşularımızın yanı sıra fakirliğin ağırlığını yüreklerinde taşıyan, kimsesizlerimizi de maske ve sosyal mesafe kuralına uyarak ziyaret ederek Kurban Bayramı'nı ruhuna uygun yaşamaya özen göstermeliyiz. Değerli Mardinli hemşehrilerimle birlikte bir bayramı daha yaşayacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşarken, Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa, İslam âlemine ve ülkemize sağlık, huzur ve barış getirmesini diliyor, tüm hemşehrilerimin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. dedi.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Suriyeli anne yaşadığı “dramı'' anlattı

Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Mardin’e gelen H [...]

1 gün önce...

Büyükşehir'de yolsuzluk iddialarına tutuklama

Mardin Valisi Mustafa Yaman'ın Büyükşehir Belediye [...]

1 gün önce...

Hamit Kılıçarsalan Vefat Etti

Mardin'in tanınmış simalarından Kızıltepe'de yerle [...]

1 gün önce...

Tır, Otobüs Durağına Daldı

Mardin Kızıltepe Karayolu'nda seyir halindeki Tır' [...]

1 gün önce...

Komşusunun kapattığı su tahliye yolu nedeni ile evini su basıyor

Mardin'in Yeşilli ilçesinde ikamet eden Ferit Arsl [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar