Duyan, Yeni görevine başladı

Duyan, Yeni görevine başladı
30 Temmuz 2020 Perşembe Saat 14:24 0

Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan, Artuklu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi & Mardin Ticaret Lisesi Müdürü Mehmet Emin Duyan, yeni görevine başladı.

Yeni görev yeri olan Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne geçerek görevine resmen başlayan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Duyan, kendisine görevi layık görenler başta olmak üzere eğitim camiası ve Artuklu halkına mahcup kalmamak için mesai mefhumu gözetmeksizin yoğun bir çalışmanın içerisinde olacağını söyledi.

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Şeyhmus Sümer ve eğitim camiasının desteğiyle yeni dönemde Artuklu'daki eğitim kalitesini, eğitimdeki yeniliklerden de yararlanarak, akademik çalışmalara ve başarılara önem verecek bir çalışma sisteminin içerisinde olacağını kaydeden Duyan, kendisine güvenerek görev tevdi edenlere mahcup olmamanın sorumluluğu içerisinde mesai mefhumu gözetmeksizin çalışma arkadaşlarıyla birlikte gece gündüz demeden yoğun bir çalışmanın içerisinde olacağını söyledi.

Daha önce bulunduğu görevlerde uyguladığı yoğun ve disiplinli iş alışkanlığını yeni görev yerinde de sürdüreceğini kaydeden Duyan, "Milli Eğitim Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda bilgiye donanmış, özgüveni yüksek, bilimi ve teknolojiyi tüketen değil, üreten bir nesil yetişmesi için arkadaşlarımızla birlikte gayretli bir çalışmanın içerisinde olacağız. Toplumu oluşturan, millet ruhunu meydana getiren, şahsiyeti kurgulayıp oluşturan eğitimdir! Artuklu'daki eğitim camiası olarak çalışma arkadaşlarımızla birlikte; geleceğimiz olan sevgili çocuklarımızı ve gençlerimizi geleceğimizin teminatı olarak yetiştirmek gibi bir yükümlülüğümüz var. Kendilerini keşfetmiş, iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, özgüveni yüksek, araştıran ve sorgulayan bir gençlik oluşturmanın yanında milli ve manevi değerlere bağlı bireyler oluşturmak gibi bir görevimiz var. İnşallah bütün bu değerler çerçevesinde, eğitim camiamız, eğittim kurumlarımızdaki idarecilerimiz ve fedakar öğretmenlerimizin özverisi ve gayreti hep birlikte başaracağız." dedi

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde farklı ilçelerde öğretmenlik ve idarecilik görevlerinde bulunan Mehmet Emin Duyan, İki yıla aşkın süre de Artuklu Belediye Başkanlığı Özel Kalem Müdürlüğü görevinde de bulunmuştu.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Deva Partisi Midyat kongresini gerçekleştirdi!

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Mardin'de kongr [...]

1 gün önce...

Ömerli ilçesinin alt yapısı yenilenecek

Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İd [...]

1 gün önce...

Vefa borcunu ödemek için memleketine 5 yıldızlı otel yaptırdı

Pandemiye rağmen kendi memleketine 5 yıldızlı otel [...]

1 gün önce...

MHP Midyat'ta 1. Olağan Kongre gerçekleştirildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Mardin'in Midyat [...]

1 gün önce...

İkinci el aracını satan ev alıyor

İkinci el araç fiyatlarının 1,5 yıl içerisinde yüz [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN