Eğitim-Bir-Sen Şube başkanı güven tazeledi

Eğitim-Bir-Sen  Şube başkanı güven tazeledi
12 Kasım 2018 Pazartesi Saat 13:25 0

​Eğitim-Bir-Sen Mardin Şubesinin 6. Olağan Kongresi'nde mevcut başkan Eyyüp Değer güven tazeledi.

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Mardin Şubesi'nin 6. Olağan Kongresi yapıldı. Öğretmenevindeki konferans salonunda düzenlenen genel kurulda mevcut başkan Eyyüp Değer güven tazeledi.

Divan Başkanlığına Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Esen, üyeliklerine ise Sağlık-Sen Mardin Şube Başkanı Selim Ünverdi, Mardin Diyanet-Sen Başkanı Abdulkadir Kurtuluş ve Büro-Memur-Sen Başkanı Ümit Unat’ın seçildiği kongre, Eğitim-Bir-Sen tanıtım filmi gösterisi ile başladı.

Genel kurulda konuşan Eğitim-Bir-Sen Mardin Şubesi Başkanı Eyyüp Değer, katılımcılara teşekkür ettikten sonra şunları söyledi: "Sendikamızın yarınları için çok önemli olan bu genel kurulda olmak, hem ayrıcalık hem de sorumluluktur. Eğitim-Bir-Sen ailesine mensup olmakla gurur duyuyoruz, gurur duymalıyız. Bu vesileyle bu ailenin kuruluşunda ve bugünlere gelmesinde emeği geçen azimli, sabırlı, vefakâr ve fedakâr dostlarımızdan Allah razı olsun. Emanete asla gölge düşürmemeye ahdetmiş bizler de taşımayı üstendiğimiz değerlerin sorumluluğunu layığıyla temsil etmek için canla başla çalışacağız. Bu, milletimize, üyelerimize ve tarihe verilmiş bir sözdür."

Konuşmanın ardından Yönetim ve Denetim Kurulları çalışma raporları okunarak ibra edildi. Ardından zorunlu organ seçimleri yapıldı.

Tek liste ile yapılan Genel Kurulda Eyyüp Değer başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulu ise şöyle: Ahmet Gönenç, Abdulselam Demir, Abdulbasit Deniz, Osman Admış, Abdulselam Şahin ve Şeyhmus Demir.

Kongre, aile fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Genel kurula Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Esen, MÜSİAD Başkanı Nurettin Kasap, milli eğitim müdürleri ve şube müdürleri, Sağlık-Sen Mardin Şube Başkanı Selim Ünverdi, Büro-Memur-Sen Başkanı Ümit Unat, Mardin Diyanet-Sen Başkanı Abdulkadir Kurtuluş, Mardin Bem-Bir-Sen Başkanı Ahmet Tulga, Bayındır-Sen Başkanı Abdulsamet Yılmaz, Kültür Memur-Sen Başkanı Sebahattin Genç, Emekli Memur-Sen Başkanı Salih Çalhan, Genç Memur-Sen Başkanı Bilal Ocakhanoğlu, Dost-Der Başkan Yardımcısı Mücahit Önen, kamu kurum müdürleri, STK Başkanları ve eğitim çalışanları katıldı.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

DEVA Partisi'nde Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

Ali Babacan liderliğinde kurulan Demokrasi ve Atıl [...]

1 gün önce...

El Yıkama Konusunda Dermatoloji uzmanı uyardı

Dermatoloji Uzmanı Prof. Dr. Özlem Su Küçük, koron [...]

1 gün önce...

Mardin'de, Korona'dan ilk ölüm gerçekleşti

Mardin Tabipler Odası Başkanı Covid-19'dan pozitif [...]

1 gün önce...

Mardin Emniyeti korona virüs önlemleri için seferber oldu

Mardin İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya öncülüğün [...]

1 gün önce...

Tatlıdede'den sonra Büyük Mardin Oteli de kapılarını ücretsiz olarak açıyor

İşletmecisi Özgür Azad Güngör olan Tatlıdede Konağ [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN