Eski vekil, Hem Erdoğan'a hem de AK Partiye destek istiyor

Eski vekil, Hem Erdoğan'a hem de AK Partiye destek istiyor
22 Haziran 2018 Cuma Saat 14:15 1

22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği mahalle ve köylerde Türkiye'nin geleceği için hem Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hem de AK Parti'ye destek oy istiyor. Bölünmez, Eski Mardin Belediye Başkanı Metin Pamukçu, İlçe Başkanları ve partililerle birlikte ilçelerdeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ettikten sonra köy köy dolaşıyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Mardin'in ilçelerini gezip vatandaşların sorunlarını dinleyen Bölünmez, yaptığı hizmetlerden dolayı 7'den 70'e herkesin ilgi odağı oluyor.

Bölünmez, “Bugün sizlerle birlikte Türkiye’nin mutlu yarınlarının istikrarına kavuşmak üzere birlik ve beraberlik içerisindeyiz. AK Parti ile oluşturulan birlikteliğin Türkiye’de azami müşterekleri olanların bir araya gelmesiyle bu milletin geleceğine çok olumlu katkı yapacağına inanıyorum. İnşallah 25 Haziran sabahı Türkiye yeni ve güçlü bir döneme uyanacak. 24 Haziran Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden zafer kazandığı ve meclisteki kahir ekseriyeti de AK Partinin kazandığı bir gün olacaktır. Suriye'de, Doğu Türkistan’da, Filistin’de, Myanmar’da, Guta’da bütün insanlığa karşı yapılan zulümlere dur diyecek ümmetin umudu Türkiye’dir. Tek bir insan bile olsa bütün zulümleri şiddetle kınıyorum. Bu coğrafyada bu büyük millete hiç kimse diz çöktüremez. Biz yeter ki birliğimizi ve beraberliğimizi muhafaza edelim" dedi.

Bölünmez, "24 Haziran tarihi okuma değil tarihi yazma dönemi. Bu vatan, devlet, millet meselesi. Onun için Erdoğan ve AK Parti diyoruz. Bizim yegane gücümüz kardeşliğimizdir. "dedi.


“Türkiye’nin büyümesini istemiyorlar”

Ziyaretlerinde köylülerle de biraraya gelen Bölünmez, konuşmasına Türkiye’nin önemine değiniyor. Türkiye’nin enerji, ekonomi, insan gücü ve savunma sanayi gibi dört önemli konuda küresel güçlere meydana okuduğuna dikkat çeken Bölünmez, "Bir, dünyanın en önemli enerji koridorundayız. Tabiri caizse; Avrupa, Asya, Ortadoğu yaşamak istiyorsa bize muhtaç. Dünya bu yüzden bu topraklarla ilgileniyor. Dünya, ekonomik bir kriz yaşıyor. Şu anda Çin ve Hindistan’ın ekonomik büyümesi bütün dünyanın ekonomik büyümesinden daha fazla. Avrupa Birliği ülkelerinin ekonomik büyümesi, Türkiye’nin ekonomik büyümesinden daha az. Bir ülke için en önemli varlık insandır. Batı şu anda insansızlık krizi yaşıyor. Biz nüfusu artan bir ülkeyiz. Düne kadar savunma sanayisinin yüzde 85’ini dışarıdan alan bir ülkeydik. Bırakın insansız hava aracını piyade tüfeğini bile dışarıdan alan bir ülkeydik. Ama geçti o günler. Silah satın alan değil silah satan bir olduk. Adın Osmanlı olacak, adın Müslüman olacak ve Ehli Salib’in orduları sana geçit verecek. Geçit vermek istemiyorlar. Oyun bu, tezgah bu."diye konuştu.


Türkiye’nin geçmiş dönemlerde azınlık hükümetlerine mahkum edildiğini hatırlatan Bölünmez, "Eğer 15 Temmuz’da bu ülkenin başında Recep Tayyip Erdoğan gibi bir Cumhurbaşkanı, AK Parti gibi güçlü bir hükümet olmasa neler olurdu acaba? Her zaman Erdoğan gibi bir lideri nerden bulacak bu ülke? Yeni sistem bu ülkenin istikrarını, kişilere veya partilere endeksli kalmadan, milletin gözetiminde ve milletin kararıyla güvenceye alıyor. Mardin'in tüm ilçe, belde ve köyleriyle bu tarihi duruşu, Anadolu insanımızın asalet ve vakarı, feraset ve basiretleri ‘Güçlü Türkiye için Erdoğan diyoruz."dedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardin Ovası'nda ikinci ürün mısır ekilmez ise neler olur?

Kızıltepe Hububatçılar Derneği Başkanı Mehmet Şeri [...]

1 gün önce...

Amelelikten otel sahipliğine ulaşan başarı hikayesi

Mardin'in susuz, elektriksiz, okulsuz bir mezrası [...]

32 dakika önce...

Büro Memur Sen, Srebrenitsa Soykırımı'nı Unutmadı!

Büro Memur Sen Mardin Şube Başkanı Ümit Unat, Sreb [...]

1 gün önce...

Coronayla ilgili doğru bilinen 6 yanlış

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Duran Tok [...]

1 gün önce...

Zahit, Türkiye'nin Fark Yaratan kişisi seçildi

Sabancı Vakfı Fark Yaratanlar Programı’nın 11. Sez [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN