Galibiyet Serisi Sürüyor...

Galibiyet Serisi Sürüyor...
12 Aralık 2011 Pazartesi Saat 14:35 1

Kızıltepe Belediyespor Voleybol takımı, Hafta sonu deplasmanda çıktığı Hatay (Antakya) Belediyesporu 3-1 yenerek galibiyet serini sürdürdü.

Son haftalarda aldığı net skorlarla Mardin’in gururu olan Kızıltepe Belediyesi Voleybol takımı bu haftayı da galibiyetle kapatmayı bildi. Ligin idialı ekiplerini birbiri ardına yendikten sonra bu hafta Hatay Antakya Belediyespor’a deplasmanda konuk olan Kızıltepe Belediyespor, etkili oyunuyla galibiyet serisine bir yenisini daha ekledi. 
Maça galibiyet parolasıyla çıkan ve Antakya Belediyesi karşısında baştan sona üstün oynayan Kızıltepe Belediyesi Voleybol takımı, üst üste bulduğu sayılarla setleri ardı ardına kazanarak deplasmandan galibiyetle döndü.
 
Antakya’dan çok önemli bir deplasman galibiyetiyle ayrıldıklarını belirten Takımın başarılı Antrenörü İbrahim Araç, “Voleybolcularım, güçlü-zayıf rakip farkı gözetmeksizin kendi oyunlarını oynayarak neticeye ulaşmayı biliyorlar. Bu oyun takımımızdaki arkadaşlık ve dayanışmanın da bir göstergesidir. Sahada alınan başarılı netice takımımdaki her bir oyuncumun güçlü karekterinin yansımasıdır. Önümüzde hafta Şanlıurfa ile oynayacağız. Sahamızda oynayacağımız bu maçta taraftarlarımızın takım oyuncularına vereceği destek önemlidir. Herkesi bu maçta takımımıza destek olmaya davet ediyorum” dedi.

Aroma 3. ligte mücadele eden Kızıltepe Belediyesporu içerde ve dışarıda yaptığı bütün maçlarda yalnız bırakmayarak alınan başarılı skorda önemli bir pay sahibi olan Belediye Spor Başkanı Aslan Başboğa, ligde üst üste gelen galibiyetlerin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
 
Başboğa,” Deplasmanda üstün oynadığımız maçta Hatay ( Antakya) belediye sporu 3-1 yenerek galibiyet serisine devam ettik. Önümüzdeki maçımızı da kazanarak taraftarlarımızın yüzünü güldürmek istiyoruz. İçerde ve dışarı da kazanıyoruz. İlk iki için iddiamızı sürdürüyoruz. Bir amacımız da başarıya ulaşmanın yanı sıra, keyifli bir oyunla voleybol seyircilerini salona çekmek.” diye konuştu.


KAYNAK: Kadir ÜründüYORUMLAR :::

  1. tirej
    12 Aralık 2011 Pazartesi Saat 19:52 CEVAPLA
    Başarılarının devamını diliyorum...belediye bu yaptıgı çalışmayla örnek teşkil etmektedir..bu hafta macınıza bizzat gelecegim..

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN