Gazetecilerden Bağış'a tebrik ziyareti

Gazetecilerden Bağış'a tebrik ziyareti
26 Aralık 2018 Çarşamba Saat 16:31 1

Mardin’de ulusal ve yerel basın alanında faaliyet gösteren gazeteciler, AK Parti Artuklu İlçe Başkanlığı görevine atanan İlçe Başkanı Serdal Bağış’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü ile Kızıltepe Gazeteciler Cemiyeti başkanı Mehmet Halit Solhan’ın da aralarında bulunduğu gazeteciler, geçtiğimiz hafta genel merkez tarafından Artuklu İlçe Başkanlığı görevine getirilen Başkan Serdal Bağış’ı makamında ziyaret ederek, seçildiği yeni görevinden dolayı tebrik etti.

İki dönem İl Gençlik Kolları Başkanı ve bir dönem de belediye meclis üyesi olarak görev yapan AK Parti Artuklu İlçe Başkan Serdal Bağış, yeni dönemde çok önemli bir seçimin arifesinde partisinin saflarında yeniden aktif bir görev üstlenmiş olmanın heyecanı içerisinde olduğunu söyledi.

Gazetecilere yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür eden Artuklu İlçe Başkanı Bağış, yeni görevine atanmasıyla ilgili yaşanan süreci de gazetecilerle paylaştı.

Artuklu ilçe Başkanlığı görevinde yaşanan istifanın ardından yeni dönem için aday adaylığı süreci yaşanmadan atamasının gerçekleştiğini kaydeden Bağış, “AK Parti’nin kuruluş aşamasından bu yana gerek aktif görevlerde bulunduğum süreçte olsun, gerekse de aktif görevim bulunmadığı süre içerisinde hep partimin yanında oldum, inandığım davama hizmet ettim, partimizin çalışmalarında her zaman sahada oldum. Bu davada var olan vefayı hiçbir zaman göz ardı etmedim. Bunu da aktif görev beklentisi için yapmadım. Yaşanan yeni değişimin sürecinde gelen telefon ile Ankara’ya davet edildim ve AK Parti Genel Merkez Teşkilatlanmadan sorumlu genel başkan yardımcımız Sayın Erkan Kandemir abimizin görevi şahsımıza tevdi etmesiyle yeni görevimize başlamış olduk. Önümüzde çok önemli bir seçim var. Bu seçimlerin arifesinde görev üstlenmiş olmanın heyecanı içerisindeyim. İnşallah bu tebrik ziyaretleri tamamlanır, tamamlanmaz adaylarımızın da açıklanmasıyla birlikte seçimler için saha çalışmalarımızı hep birlikte hızlandıracak ve vatandaşlarımızın yanında olacağız. Bize duyulan güven, tevdi edilen görev ve sorumluluğun bilincindeyiz. Bize duyulan güvenin sorumluluğuyla çok çalışacak ve inşallah önemli bir seçim başarısı gerçekleştireceğiz.”

AK Parti Artuklu İlçe başkanlığının kapısının vatandaşa her zaman açık olacağını ancak vatandaşın parti kapısına gelmek yerine kendilerinin vatandaşların kapısına gitmenin çabası içerisinde olacaklarını kaydeden Bağış, bu süreçte şehrin gündemine ışık tutan, toplumun vicdanı olan gazetecilerin de olumlu yada olumsuz eleştirilerine ihtiyaç duyacaklarını, bu eleştirileri de yol gösterici olarak kabul edeceklerini söyledi.
YORUMLAR :::

  1. Ğursi
    26 Aralık 2018 Çarşamba Saat 19:24 CEVAPLA
    Atanarak değil de seçilerek gelseydi ben de tebrik edecektim.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

MHP ilk defa Yeşilli'de Kongre yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Artuklu ilçesinin [...]

3 saat önce...

Bakım Onarım ve Temizlik Asil Liste İşte Artuklu İŞ-KUR LİSTESİ

Artuklu İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizli [...]

1 gün önce...

DİKA, Dara'yı restore ederek dünyaya tanıtacak

Mardin Müze Müdürlüğü tarafından, Sanayi ve Teknol [...]

1 saat önce...

İki çift bir düğünde evlendi

Demirtaş kardeşler, pandemi nedeniyle aynı düğünde [...]

1 gün önce...

İpekyolunda iki tır kafa kafaya çarpıştı

İpekyolunda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini ka [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Dilan Özgün Uzm. Diyetisyen
Dilan Özgün Uzm. Diyetisyen

Ergenlik Döneminde Beslenme

1
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Nefes Zamanı…

3
Nezir Güneş
Nezir Güneş

Korona Deyip Geçmeyin!

4
A.Vahap Kaya
A.Vahap Kaya

Nezaket

5
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

Arabuluculuk Kurumu ve Kavramı 

7