Gazi Yıldız, teşkilat ziyaretlerini sürdürüyor

Gazi Yıldız, teşkilat ziyaretlerini sürdürüyor
20 Şubat 2015 Cuma Saat 03:12 0

AK Parti’den Mardin Milletvekili için aday adayı olan Gazi Yıldız, Artuklu ilçe teşkilatı ile biraraya geldi.

Artuklu İlçe başkanı Olcay Sekizkardeş'le bir süre görüşen Yıldız, seçim süreci hakkında sohbet ettiler.
Daha sonra aday tanıtımlarına geçildi. Artuku İlçe Başkanı Olcay Sekizkardeş, "Aday aday olan Gazi YILDIZ kardeşim daha önce Gençlik kollarında beraber görev yaptığım değerli bir kardeşimdir."diyerek sözü Gazi Yıldız'a Bıraktı.
Milletvekili aday adayı olan Gazi Yıldız da "Gençlik kollarında beraber görev aldığım kardeşim Olcay Sekizkardeş'e beni davet ettiği için teşekkürlerimi sunar hepinizi saygı ıle selamlıyorum. Konuşmamı üç başlık altında yapacağım bunlar kısa Öz geçmişim, teşkilat ile ilgili duruşum ve Aday adaylığımın nedenleridir."dedi.
Kısa öz geçmişini anlatan Yıldızi Teşkilat ile İlgili duruşunu şu sözler ile açıkladı:
"Ben teşkilatta gençlik kollarında sevgili başkan ile beraber görev aldım. Daha sonra Artuklu İlçe kurucu teşkilat Başkanlığı yaptım. Tabi bu görevlerimi şuan aramıza halen görev alan arkadaşlar ile yuruttum. Teşkilatın harcadığı emeği ve gösterdiği fedakarlığı en iyi bilenlerden biriyim. Benim teşkilatta karşı duruşum bir aile de kardeşin kardeşe ve küçüğün büyüğe olan bakışı gibi bir aile bağları ile bağlıyım. Bir aile de olması kardeşe gösterilmesi gereken nasıl bir değer ise teşkilatta benim için kardeş gibi fedakarlığı yapabilen ve bir birimizn kahrını çekebileceğimiz bir aile ferdi olarak bakmaktayım. Eğer tevvecuh gösterirde beni desteklerseniz teşkilat ile beraber yürüyen bir vekil göreceksiniz. Teşkilatın bir ferdi olarak görevine devam eden bir milletvekili olacağım inşallah."

Aday adayı Yıdlız, adaylığı ile ilgili olarak da ; "Kurucu genel başkanın ve Başbakanın gençler ile ilgili sözlerini hatırlatarak artık siyasete gençlere ne kadar önem verildiğini göstererek. Gerek Ortadoğu'da gençlik hareketlerinin nasıl meydana geldiğini baz alarak dünyanın gençliği nasıl kullandığını izah etti. Avrupanın ve ABD nin genç nufusunun düşük olmasına karşın nasıl genç beyinleri ithal ederek, nasıl dunyaya pazarladığını anlatan yıldız , her ulke zenginliğine yatırım yapar ve ona önem verir. Arap ulkelerinde petrol zenginliği var ve onlarda petrola yatırım yapıyorlar başka bir ulkenin başka bir zenginliği var o ulkede kendi zenginliğine yatırım yapıyor. Ancak dunyada cok az ulkeye nasıp olan genç nufus zenginliğine sahip ulkemizde yeni yeni ak parti iktidarı döneminde önem vermeye başladı. Mardin i değerlendiren Yıldız genç nufusunun %70 de olan ilimizde ben gençliğin sesi ve nefesi olmaya çalışacağını ve mardinin artık bu zenginliğini işlemesi gerektiğini dile getirdi. 2015 seçimlerinde mecliste olarak bunu başaracağını dıle getirerek teşkilattaki abilerinin desteğini istiyorum diyerek konuşmasını bitirdi.


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mustafa Yaman’ın ismi Mardin’deki okuldan da kaldırıldı

Son Valiler Kararnamesi ile merkeze alınan Vali Mu [...]

1 gün önce...

Hedef: % 100 doluluk Artuklu Üniversitesi bir ilke imza atmak istiyor

Mardin Artuklu Üniversitesi, bir ilke imza atarak [...]

1 gün önce...

2 çocuklarını kaybettiler, 3'üncü çocukları için yardım istiyorlar

Midyat ilçesinde yaşayan ve Spinal Muskuler Atrofi [...]

1 gün önce...

Derik'te GSM Şirketine şebeke tepkisi

Derik İlçe Merkezi'nde GSM Şirketi Vodofone hattın [...]

1 gün önce...

Yılların sorununa belediyeden kökten çözüm

Dargeçit İlçesine bağlı Alayurt Mahallesini ikiye [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN