Bodrum Aırport Transfer

Bodrum Aırport Transfer
19 Eylül 2019 Perşembe Saat 17:00 0

Seven&Star olarak Bodrum Airport transfer hizmetiyle siz değerli müşterilerimizin ulaşım hizmetlerini Bodrum Airport’a indiğiniz andan itibaren özenle gerçekleştiriyoruz. Seven&Star olarak Bodrum Airport’tan dilerseniz Bodrum beldelerine, dilerseniz de şehirlerarası olarak gitmek istediğiniz yere ulaşımınızı sağlıyoruz. VIP araçlarımız, güleryüzlü personelimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı lüks hizmet bakış açımızla sizlere bodrum transfer hizmet vermekten mutluluk duyarız.

    Seven&Star olarak Bodrum Airport transfer hizmetiyle siz değerli müşterilerimizin ulaşım hizmetlerini Bodrum Airport’a indiğiniz andan itibaren özenle gerçekleştiriyoruz. Seven&Star olarak Bodrum Airport’tan dilerseniz Bodrum beldelerine, dilerseniz de şehirlerarası olarak gitmek istediğiniz yere ulaşımınızı sağlıyoruz. VIP araçlarımız, güleryüzlü personelimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı lüks hizmet bakış açımızla sizlere bodrum transfer  hizmet vermekten mutluluk duyarız. Uçuşunuz Bodrum Airport üzerinden mi? Tatile gideceğiniz lokasyona Bodrum Airport üzerinden mi gideyim dediniz? Ya da Bodrum’da tatil yaparken başka tatil yerleri de mi göreyim dediniz? Tatilinizin bir kısmını başka bir tatil merkezinde mi geçirmek istiyorsunuz? Bodrum’dan herhangi bir tatil merkezine ulaşım konusunda tereddütleriniz mi var?

   Her yıl milyonlarca insan tatil yapmak amacıyla Ege bölgesine akın ediyor. Bu tatilcilerin bir kısmı özel araçlarıyla, bir kısmı otobüsle, bir kısmı da uçak ile gitmek istediği bölgeye ulaşmak için yola çıkıyor. Her ne kadar konforlu vakit geçirmek için tatile çıksanız da terminallerden veya havalimanlarından tatilinizi geçireceğiniz bölgeye ulaşım adeta bir çile halini alabiliyor. Yıl içinde kısa bir süreliğine konforlu geçirmek isteyeceğiniz böyle günlerinizde Seven&Star size bu konforu sunuyor.  

    Tatilinizin bir kısmını Bodrum’da geçirdiniz bir süre de başka bir tatil merkezinde kalmak istiyorsunuz fakat Bodrum’dan diğer tatil merkezine transferiniz esnasında zaman kaybetmek istemiyor musunuz? Seven&Star Bodrum Airport transfer hizmetiyle kendinizi bir yıldız gibi hissedeceksiniz. 

    Deneyimli personelimiz tarafından belirttiğiniz adreste ve belirttiğiniz saatte aracımız hazır olmaktadır. Şirketimizden kaynaklanan hata ve gecikmelerde uçak bileti, konaklama gibi mağduriyetlerinizi sorumluluk alarak karşılamaktayız. Herhangi bir sorun yaşanmaması için personelimiz Bodrum ve çevresini iyi bilen, iyi eğitim almış ve özel araç kullanım belgelerine sahip bilgili ve kültürlü kişilerden oluşmaktadır. Sorunlar yalnızca bizim personelimiz tarafında yaşanmayabilir, siz değerli yolcumuz tarafında da uçağın rötar yapması, uçuş iptali gibi aksilikler yaşanabilir. marmaris transfer Böyle bir durumda almadığınız bir hizmetin ücreti talep edilmez. Uçuş iptalini veya rötara bağlı gecikmeleri bildirdiğiniz takdirde transfer talebiniz beklemeye alınır ve uçuşunuzun gerçekleşeceği tarihe ertelenir. 

   Araçlarımız küçük misafirlerimiz de düşünülerek donatılmıştır. 

Rezervasyon sırasında bildirmeniz durumunda küçük çocuklarınız için çocuğunuzun yaşına ve kilosuna uygun olarak bebek koltuğu temin etmekteyiz. Küçük misafirlerimiz ne kadar rahat olursa siz değerli misafirlerimizin de o ölçüde rahat olacağınızı bilmekteyiz. Bu nedenle yaşı ne olursa olsun çocuk misafirlerimizin de hizmetimizden memnun kalması için tüm imkanlarımızı kullanmaktayız. 

    Siz sadece gitmek istediğiniz yere karar verin, gerisini Seven&Star güvencesine bırakın. Bodrum Airport’tan diğer tatil merkezlerine lüks transfer hizmeti istediğinizde size bir telefon kadar yakınız. Beğeniniz için lüks iç donanımları ve ek özellikleriyle Mercedes Vito, Sprinter, Volkswagen Caravelle, Transporter, Crafter ve daha fazlasıyla siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaktayız. İyi yolculuklar dileriz. 

 
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Kum kekliği, uzun yıllar sonra ilk defa Dargeçit'te görüldü

TÜRKİYE'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yaygın o [...]

1 gün önce...

Süryani Gencin Köyden CERN’e uzanan Başarısı

Mardin Fen Lisesi son sınıf öğrencisi olan Markus [...]

21 saat önce...

Kumar Oynayan ve oynatanlara rekor ceza

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde kumar oynandığı beli [...]

1 gün önce...

Tüfekle yaşamına son verdi

Nusaybin'de tüfekle intihar ettiği ileri sürülen k [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN