Geç gelen personele başkan sürprizi

Artuklu Belediyesi Eş Başkanı Emin Irmak, geç gelen belediye personellerini tespit etmek amacıyla denetleme yaptı.

Artuklu Belediyesi Eş Başkanı Emin Irmak, belediye hizmet binasında çalışan personelleri denetledi.

Irmak, geç gelen personelleri tespit etmek amacıyla sabah erken saatlerde belediyenin hizmet binası önünde denetleme yaptı. Belediyede mesai saatinin başlamasından sonra geç gelen personellerin ismini tek tek kayıt altına alan Irmak, bir saat boyunca belediyenin hizmet binası önünde denetlemesini sürdürdü.

Irmak’a eş başkan yardımcıları Mehmet Hadi Baran, İsmet Birtek ve Mustafa Çağatay da eşlik etti. Eş başkan Irmak, bir yandan belediye personellerini denetlerken bir yandan da belediyeye gelen yurttaşlarla birebir ilgilendiği görüldü.

Eş başkan Irmak, geç gelen ve gelmeyen belediye personellerini denetlemek amacıyla böyle bir yönteme başvurduklarını söyleyerek, geç kalan personellerin savunmalarını alacaklarını söyledi. Irmak, geç gelmelerin devam etmesi durumunda yaptırıma başvuracaklarını da ifade ederek, personellerin vaktinde görev başında olmalarını istedi.

YORUMLAR

  • SİZİN KADROLARDANDA FARKLI KOKULAR GELİYOR O KOKULARI KESİN BU İNSSANLAR SİZE GÜVENDİ ....

    sayın başkan belediye eski hırsızlar kaldığı müddetçe ağzı ile kuş tutsa faydası olmayacak. yıllardır belediye kaynakların kendi menfaatleri uğruna kullanan bu çalışanların halen müdür şef pozisyonunda olması bdp li belediyenin de eski hesaplarda sorumlu olmasını sağlıyor.

    SAYIN IRMAK MARDİNİN TEK UMUDU SENSİN AHMETTEN BİR CACIK OLMAZ ALLAH İÇİN SİZE İNSANLAR GÜVENİP OY VERMİŞ ŞU MARDİNDE ARTIK GÖZLE GÖRÜLÜR BİŞEYLER YAPIN ORTA REFÜJ AĞAÇLARI KURUDU BE

Yorum Ekle