Gelecek Partisi AK Parti'nin Açıklamasına Cevap verdi

Gelecek Partisi AK Parti'nin Açıklamasına Cevap verdi
26 Eylül 2020 Cumartesi Saat 22:54 0

Gelecek Partisi Mardin İl Başkanı Cesur Yücedağ, AK Parti Kızıltepe ilçe Başkanı Bülent Şahin'in kendi açıklaması ile ilgili olarak yaptığı açıklamasına cevap verdi.

Yücedağ açıklamasında Şahin'in iddia ettiği gibi Kadın Kolları Başkanı kelimesinin ağzından çıkmadığını belirterek Şahin'in bu konuda polemiğe girmek istediğini ancak bu konuyu kendi açılarından kapattıklarını ifade etti.

Açıklamasının bazı yayın organlarında canlı olarak yayınlandığını hatırlatan Yücedağ, AK Partili ilçe Başkanı Bülent Şahin'e yaptığı konuşmayı mümkünse dinledikten sonra açıklama yapma nezaketinde bulunması tavsiyesinde bulunarak açıklamasını şu şekilde sürdürdü:

"Ülkeyi yönetmekte ciddi sorun yaşayan, Halktan kopuk, tutarsız ve şaşkın bir politika izleyen, tabanda kan kaybettikçe dinlediğini ve okuduğunu dahi anlamayacak kadar telaşa düşen iktidar Partisinin, Kızıltepe ilçe Başkanının bugün yaptığı açıklama hükümetin içinde bulunduğu durumu adeta özetliyor.

Geçen gün, Gerçekleştirdiğimiz Basın toplantısında, hiçbir şekilde ismi geçmeyen ancak basın mensuplarının sorduğu soru üzerine yaptığı izahatı bir hanımın ismini zikretmişim gibi bugün açıklama yapmasına şaşırmadım. Neden mi ? Bunlar zaten halkın sesini duymaya alışık olmadıkları, başka sese tahammülleri olmadığı ve basının videolarını izleme ve yazdıklarını okuma alışkanlıkları olmadığı için, ne izlediklerini ne de okuduklarını anlamamıştır. Ya da her zaman olduğu gibi birileri tarafından iktidar Partisi kandırılmıştır. Onlar için zor olsa da, İlçe başkanını yaptığım basın açıklamamı izlemeye ve okumaya davet ediyorum."

İŞTE O AÇIKLAMA
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

İşadamı Hadi Kahraman'dan Eğitime arsa desteği

Kızıltepe ilçesinde hayırsever, okul için arsa hib [...]

1 gün önce...

Kızıltepe’de inşaatı tamamlanan 7 okul eğitim-öğretime açıldı

Mardin’in Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet [...]

14 saat önce...

Gülseren'in hayatı, cinayet gibi kazada son buldu!

Kızıltepe'ye bağlı Örencik (Xerabkurka) köyü nüfu [...]

1 gün önce...

işte rakamlar Korona denetimlerine takılanlara cezai işlem yapılıyor

Mardin genelinde denetim ekipleri koronavirüs salg [...]

1 gün önce...

Otobüs Terminali'nde Koronavirüs Tedbirleri Denetimi

Vali Mahmut Demirtaş, İçişleri Bakanlığınca 81 il [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN