Gelecek Partisinden Gazetemize ziyaret

Gelecek Partisinden Gazetemize ziyaret
01 Ekim 2020 Perşembe Saat 10:11 0

Gelecek Partisi Mardin İl Başkanı Cesur Yücedağ ve beraberindeki heyetle birlikte gazetemizi ziyaret etti.

Eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun kurduğu Gelecek Partisi’nin Mardin İl Başkanlığına atanan Cesur Yücedağ, gazetemiz haber merkezini ziyaret ederek Mardin Life Gazetesi Genel yayın yönetmeni Nezir Güneş ile bir araya geldi.

Gazetemiz Yayın Yönetmeni Güneş'e Mardin için hedeflerini anlatan Gelecek Partisi İl Başkanı Yücedağ, farklı bir siyaset kültür anlayışı ile yola çıktıklarını dikkat çekti.

Mardin'de görev yapan siyasilerin ayrıştırıcı sözleri ve yüksek perdeden konuşmaları halk tarafından rağbet görmediğini tam tersine de tepki çektiğini işaret eden Yücedağ, Mardin'de gençlerin artık işsizlikten bunalıma düştüklerini ifade etti.

Kangrenleşen sorunlara çözüm için yola çıktıklarını anlatan Yücedağ, "Halkın içerisindeyiz. Alnımız ak bir şekilde geziyor vatandaşlarımızı dinliyoruz. İnsanlar parti gözetmeksizin mevcut siyasilerle bu işin yürümediğini ifade ediyor ve partimizi umut olarak görüyorlar. Bizlerde bu amaç uğruna yollara düştük. Partimize her siyasi görüşten vatandaşlar katılım sağlıyor. Bu anlamda Gelecek Partisi olarak partimiz vatandaşlarımızı bir potada buluşturan bir parti. Bu yolda bizler kişilerin siyasi görüşüne, etnik kökenine, zenginliğine, yokluğuna bakmaksızın önce ülkem anlayışı doğrultusunda hareket ediyoruz. Vatandaşlarımızdan büyük teveccüh gören partimiz gerçek demokrasiyi önce parti içerisinde sonra toplum içerisinde sağlam bir yapıya kavuşturacak, milletimizin umudu noktasında vatandaşlarımızı ötekileştirmeksizin hizmete taliptir. Bunu halk görüyor ve ilk seçimde bu görüş sandıkta karşılığını bulacağına gönülden inanıyorum”ifade etti.

Son olarak ekonomi konusuna da değinen Yücedağ, Mardin durumunun ortada olduğunu ülkenin ekonomik olarak da zor günler geçirdiğinin altını çizdi.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Bölünmez Çankırı, Kadınların Sevincine Ortak Oldu

Dünyaca ünlü şef Ebru Baybara Demir tarafından, Ma [...]

1 gün önce...

Kesintisiz Enerji için muhtar ve çiftçilerle görüştüler

Dicle Elektrik Dağıtım A. Ş. Mardin İl Müdürü Hali [...]

1 gün önce...

Milletvekillerinden, Rektör Özcoşar’a Ziyaret

Ak Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı [...]

1 gün önce...

Belediye, Yaşlıları Evlerinde de Yalnız Bırakmıyor

Derik Belediyesi tarafından yalnız ve bakıma muhta [...]

19 saat önce...

Mardin Fosfatspor Umut Dağıttı

Mardin Fosfatspor, Afyon kampında karşılaştığı İst [...]

18 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar