Genç Avukatların Mutlu Günü

Genç Avukatların Mutlu Günü
11 Nisan 2011 Pazartesi Saat 11:41 14

Abdulmenaf Baysal ve Ayşe Akın Dunaysir Palas’ta gerçekleştirilen şık bir düğün töreniyle evlendiler.

Bir süre önce tanışan Abdulmenaf Baysal  ve Ayşe Akın Dunaysir Palas’ta gerçekleştirilen şık bir düğün töreniyle evlendiler.

Avukat olan çiftin nikahını yine avukat olan Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu kıyarken şahitliklerini ise Avukat Mehmet Baki Tek ve AK Parti’den aday adayı olan Abdurrahim Akdağ yaptı. Avukat çiftin evlilik cüzdanını ise baro başkanı avukat Azat Yıldırım ve eski baro başkanı Mahmut Güven verdi.

Mardin’de ileri gelen avukatlardan Abdulmenaf Baysal, Milli eğitim Camiasının saygı duyulan isimlerinden Mehmet Ali Akın’ın kızı avukat Ayşe Akın ile muhteşem bir düğün töreni ile hayatını birleştirdi. Düğüne katılan davetlileri aile büyükleri kapıda karşıladı. Mutlulukları yüzlerine yansıyan avukat çift konfeti eşliğinde yerlerini aldı. Nikah töreninde şahitlerin huzurunda bir ömür boyu sürecek mutlulukları için ‘evet’ diyen çiçeği burnunda çift daha sonra tebrikleri kabul etti. Takı takma merasiminin yapılmadığı düğün törenine; siyaset, bürokrasi, iş, dünyası ve mesai arkadaşları yoğun ilgi gösterdi.  Avukat Abdulmenaf ve Ayşe Baysal çiftinin nikâhlarını Mardin Belediye Başkanı avukat Mehmet Beşir Ayanoğlu kıydı.  Evliliğe ilk adımı atan Avukat çiftinin nikâh şahitliklerini ise AK Parti Aday adayları Abdurrahim Akdağ ve Mehmet Baki Tek yaptı. Nikah töreninde Belediye Başkanı Ayanoğlu, genç çifte mutluluklar diledi.

 

Düğünde kısa bir konuşma yapan ve aynı zamanda her iki ailenin de aile dostu olan AK Parti Milletvekili Aday Adayı Abdurrahim Akdağ, “Yerin seni çektiği kadar ağırsın, kanatların çarptığı hafif, kalbinin attığı kadar canlı, sevdiklerin kadar iyisin. Ne kadar yaşarsan yaşa sevdiğin kadardır ömrün, gülebildiğin kadar mutlusun ve karşısındakine verdiğin değer kadar değerlisin. Ve sevgiline hasret kaldığın kadar ona yakınsın. Unutma yağmurun yağdığı kadar ıslaksın. Güneş seni ısıttığı kadar sıcaksın. İşte budur hayat. Çiçek sulandığı kadar güzel, kuşlar ötebildiği kadar sevimli, bebekler ağlayabildiği kadar bebek ve sevdiğin kadar sevilirsin. Gençlerimizin gözü pür nur olsun. Evleri huzur ve neşe dolsun. Kalpleri sevgi ile mutmain olsun.”dedi.

Düğün törenine ise Mardin merkez ve Kızıltepe ilçesinden çok sayıda vatandaşın yanında adliye çalışanları, avukatlar, işadamları, daire müdürleri ve çiftin yakınları yoğun ilgi gösterdi.

Müzik eşliğinde devam eden şık düğün gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Aynı zamanda Mardin Life Dergisinin de hukuk danışmanı olan Abdulmenaf Baysal ve eşi Ayşe Baysal’a bizler de bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.


KAYNAK: Nezir GüneşYORUMLAR :::

 1. hüseyin
  20 Nisan 2011 Çarşamba Saat 17:38 CEVAPLA
  kardeşim benim! yine yaptın yapacağını. herşey çok güzeldi. çünkü siz güzeldiniz. birbirinize çok yakışmışsınız. REBBÜL ALEMİN öyle bir mutluluk versin ki alemlerin tümü kıskansın sizi.. ayrıca bir kürt olarak R.T.E nin üçlemesine ihtiyacın olacağını sanmıyorum.. YARADAN bir aşiret kuracak kadar imanlı ve salih evlatlar nasip etsin :))).. biji lı hevhatına gelan..
 2. rıdvan
  20 Nisan 2011 Çarşamba Saat 16:11 CEVAPLA
  hz. ali ve hz. fatımanın saadetini diliyorum. bahtınız açık olsun.
 3. abdulkadir
  18 Nisan 2011 Pazartesi Saat 18:32 CEVAPLA
  bir dilin tüm sözçüklerini kullansam bu mutlu çiftin güzelliğini anlatamam,
  bir ömür boyu mutluluklar dilerim.
 4. Ayse-Menaf
  13 Nisan 2011 Çarşamba Saat 13:55 CEVAPLA
  Burada yorum yapan dostlara, davetimize icabet edip bu mutlu gunümüzde bizleri yalnız Birakmayan tüm dostlarımıza, davet etmeyi unuttuğumuz arkadaslara, mazereti olup gelemeyen bütün dostlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Allah hepinizden razı olsun.
 5. osman efe
  12 Nisan 2011 Salı Saat 21:03 CEVAPLA
  teyzeciğim düğünün harikaydı.sen muhteşem olmuştun.ilk defa bir düğünde bu kadar çok eğlendim.annemde beni hiç sıkmadı.çocukların arasına bıraktı beni.sen ve eniştem birbirinizi çok ama çok sevin ve bana en kısa zamanda bir yeğen getirin.mümkünse kız olsun.bakarsınız talip olurum.kocaman öpüldünüz.
 6. ECZACI.FERİDUN.. BETÜL AŞAR.ÇİFTİ
  11 Nisan 2011 Pazartesi Saat 23:12 CEVAPLA
  BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLİYORUZ. MUTLU GÜNÜNDE BULUNMAK İSTERDİK
 7. Ahmet
  11 Nisan 2011 Pazartesi Saat 20:29 CEVAPLA
  Bahtınız ak,yolunuz açık,hayatınızın her anının düğünde olduğu gibi olmasını diler,bu kararınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum.
 8. ayşegül
  11 Nisan 2011 Pazartesi Saat 16:14 CEVAPLA
  Ayşe abla sana mutluluklar diliyorum. Düğün muhteşem olmuş çok güzel yani çokta kalabalık birde. Güzel olmuşsun pamukprenses gibi....ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR....
 9. ABDURRAHİM
  11 Nisan 2011 Pazartesi Saat 15:39 CEVAPLA
  Konudan haberdar ettiğiniz zaman bir birinize yakıştığınızı söylemiştim. Düğünde bunu canlı olarak müşahade ettim. Bir ömür mutluluk güzelliğinize güzellik katacak. Örnek çift olmanız beni de mutlu edecek. Sizi sevenleri sevindirmek gibi müşterek bir sorumluluğunuz var. Bir biriniz ile barışık olmaya hazır ve donanımlı olduğunuza yürekten inanıyorum. Sizi bir daha tebrik ediyorum
 10. yusuf a.
  11 Nisan 2011 Pazartesi Saat 15:29 CEVAPLA
  Güzel kardeşime ömür boyu mutluluklar diliyorum...
  Nacizane tavsiyem tüm olumsuzluklara rağmen dönmesini durdurmayan bu dünyamızın rüzgarına kapılmamaları ve birbirlerine olan saygılarını hiç kaybetmemeleridir. Artık sadece ikisi olacak ve birbirlerinden başka kimseleri olmayacaktır...
  ALLAH iki cihandada mutlu mesut etsin...
 11. HATİCE
  11 Nisan 2011 Pazartesi Saat 15:15 CEVAPLA
  DEĞERLİ MESLEKDAŞLARIMA BİR ÖMÜR BOYU SÜRECEK SAADETLER DİLİYORUM.HARİKA BİR ÇİFTSİNİZ.YÜZÜNÜZ HEP GÜLSÜN...
 12. YASER
  11 Nisan 2011 Pazartesi Saat 12:36 CEVAPLA
  Güzel insanlara mutluluklar diliyorum ;)
 13. ferit
  11 Nisan 2011 Pazartesi Saat 12:22 CEVAPLA
  ewet yazıldığı gibi çok güzel bir düğündü. RABBİM HER İKİ CİHANDA DA MUTLULUKLAR NASİP ETSİN BU GÜZEL İNSANLARA. AMA DÜĞÜNDE UNUTULAN BİR MESELE VARDI; HİÇ KİMSE BAŞBAKANIMIZIN EN AZ ÜÇ ÇOCUK TAVSİYESİNDE BULUNMADI. BEN BURDAN SESLENİYORUM EN AZ 3 ÇOCUK İSTİYORUZ:)

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

ETKİNLİKLER HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Normalleşme takvimi iddiaları

Türkiye corona virüsü ölü ve vaka sayısında gözle [...]

1 gün önce...

Tarihi çarşı ve sokaklarda tarihi sessizlik

Coronavirus tedbirleri kapsamında 81 ilde Ramazan [...]

1 gün önce...

Depremde evi hasar gören vatandaşa devletin şefkatli eli uzatıldı

Sivrice ilçesinde 24 Ocak 2020'de meydana gelen de [...]

1 gün önce...

Piknik alanındaki tesiste yangın çıktı

Nusaybin ilçesinde Beyazsu piknik alanlarındaki bi [...]

1 gün önce...

Tabiat parkındaki Şelale'de koronavirüs sessizliği

Derik ilçesinde bulunan, 'Türkiye'nin 223'üncü tab [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN