Genç Çiftlerin hayalini süsleyen kampanya

Mardin’de açılışının ikinci yılını kutlayan bir gelinlik firması düzenlediği kampanya ile genç çiftlerin yoğun ilgisini çekiyor.

KÜLTÜR SANAT VİDEOLAR
PAYLAŞ:

Konu evlilik hazırlıkları olunca, listenin en başında gelinlik yer alıyor. Her gelin adayı en özel gününde hayallerindeki gelinliği giymeyi arzu eder. Ancak bazen evdeki hesap çarşıya uymaz…

Mardin bölgesinde gelinlik denilince ilk akla gelen isim olan Asri Zerafet işte tam bu noktada yeni evlenecek çiftlerin hayatını kolaylaştıracak bir kampanyaya imza atıyor.

Düzenlediği indirim kampanyaları ile gelin ve damatların bütçelerine de katkıda bulunan Asri Zerafet Gelinlik, pandemi sürecinde de evlenecek çiftleri de unutmadı... Evlilik anı, iki kişinin hayatlarını birleştirmeye karar verdiği en özel günlerden biridir kuşkusuz. Gelin ve damat adayları mutluluğa atılan ilk adımda her şeyin kusursuz olmasını ister.

Rüya gibi bir düğün organizasyonu için mekan, davetiye, dekorasyon derken en önemli sıkıntı ise bütçeye göre planlama yapabilmektir.

Mutluluğa giden ilk adımda “evet” demeden önce pek çok gelin adayının rüyalarını süsleyen Asri Zerafet Gelinliğinde tasarlanan gelinlikler her zevke, her tarza uygun. Klasik, modern ya da vintage… Sade düz bir tasarım, ışıl ışıl payetler ya da Fransız dantelleriyle süslü farklı bir model…

Mardin’de Vali Ozan Caddesi üzerinden hizmet veren Asr-ı Zerafet Gelinlik firması ikinci yıla özel başlattığı kampanya ile gelinlikten kuaförüne, Özel tasarım nişan kıyafetlerinden en lüks otelde bir gecelik balayına kadar her türlü hizmeti bir arada veriyor.

Kampanya kapsamında Hilton Mardin Genel Müdürü ile protokol imzalayan Asr-ı Zerafet Gelinlik firmasının sahibi Sadiye Alkan kampanya hakkında şu bilgileri verdi:

“Güneydoğunun incisi, Mardin’in öncüsüyüz dedik ve her zaman öncü olmaya devam ediyoruz. İşimizle, Kalitemizle, Hizmetimizle, İlgimizle her zaman en önce olmayı hedefliyoruz. Gelin adaylarımıza en güzelini sunmaya devam ediyoruz. İşimizde başaralı olmaya devam ediyoruz. Birçok başarılara imzamızı attık bugüne kadar. Çokça tercih edilmenin, gelin sayısının binin üzerinde olması ile beraber gelin adaylarımızın en güzel günlerine imzamızı attık. Gelin adaylarımıza, genç çiftlerimize güzel bir haberimiz daha var. 2. Yılımıza özel yeni kampanya başlatıyoruz. Gelinlik, Kınalık, İki günlük kuaför ve üstüne de yetmiyor dedik çiftlerimize Hilton Otel’inde bir gece balayı konaklamasını da hediye veriyoruz. Kızıltepe ve Mardin Merkezdeki şubelerimiz için geçerli. Asrı Zerafet ailesi ekibiyle çok başarılı bir ekip, çok başarılara imza attık. İmzalarımızı atmaya devam edeceğiz. Mardin’in öncüsüyüz, yeniliklere açığız, projelerimiz sürekli var farkındalık yaratmak için varız. Mağazamızda gelinlik, kınalık, nişan kıyafeti ve söz gibi gelin adaylarımıza hitap edecek kıyafetlerimiz bulunuyor. Hem tesettür hem açık istedikleri her modeli mağazamızda bulabiliyorlar. Bizi tercih eden herkese çok teşekkür ediyoruz, mutluluklar diliyoruz bütün çiftlerimize.”

YORUMLAR

  • Tebrik ederim, başarılarınızın devamını dilerim

Yorum Ekle