Genç Voleybolcular, Adlarını Türkiye Finallerine Yazdırmayı Başardı

Genç Voleybolcular, Adlarını Türkiye Finallerine Yazdırmayı Başardı
29 Nisan 2019 Pazartesi Saat 16:17 0

Diyarbakır'da düzenlenen Kulüpler Arası Voleybol Grup Maçlarında Mardin Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol takımı set vermeden Doğu ve G.Doğu Bölge birincisi olarak adını Türkiye finallerine yazdırmayı başardı.

Mardinli genç voleybolcular, il şampiyonlarının katılım gösterdiği bölge şampiyonasında rakiplerine set vermeden adını Türkiye finallerine yazdırmayı başardı.

Diyarbakır'da düzenlenen ve Şanlıurfa ve Adıyaman Diyarbakır il şampiyonu takımlarla karşı karşıya gelen Mardin Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol takımı şampiyonada büyük bir başarı gösterdi. Rakiplerini farklı skorlarla geçmeyi başaran genç voleybolcular, şampiyonada rakiplerine set vermeden adını Türkiye Finallerine yazdırdı.

Mardin İl Gençlik Spor Müdürü Hadi Çomaktekin'in büyük destek verdiği ve genç voleybolcuların büyük bir başarıya imza attıklarını kaydeden Mardin Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol takımı Antrenörü - Beden Eğitimi Öğretmeni Faysal Dündar, genç voleybolcuların elde ettikleri başarının Mardin'de voleybolun gelişimi ve başarı çıtası açısından çok önemli olduğunu söyledi.

Dündar, "Sporcularımız bölge şampiyonasına çok iyi hazırlandı ve maçlarda da kendilerine yakışır bir mücadele verdi. Çok şükür hedeflediğimiz başarıyı set vermeden gerçekleştirdik. Bundan sonra inşallah Türkiye Finalleri. İnanıyorum ki orada da gereken mücadeleyi vereceğiz. Finallerde Mardinimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bu başarı tabi çok önemli, elde edilen başarı bölgemizde de Voleybol branşının gelişmesi adına sporcularımız ve alt yapımızdan gelen diğer sporcularımız adına bir ayna görevi görecek, bir sinerji oluşturacaktır. Bu vesileyle elde edilen başarıya önemli desteği olan İl Gençlik Spor Müdürümüz Sayın Hadi Çomaktekin'e teşekkürü bir borç biliyor, sporcularımızı da tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Sürücüyseniz yada Araç sahibiyseniz ceza yememek için bu testi mutlaka yapın!

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle zorunlu hale gelen [...]

1 gün önce...

Mardin kar yağışı ile uyandı

Sabah saat 04.00 sıralarında başlayan yoğun kar ya [...]

5 saat önce...

Bakan Soylu'nun Kızıltepeli gençlerle karne sohbeti

Uyuşturucuyla mücadele kapsamında 922 ilçede eş za [...]

1 gün önce...

Midyat Belediyesi daha etkin bir hizmet için WhatsApp hattı

Midyat Belediyesi, Midyatlılara daha hızlı, daha e [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN