Görevden almalar devam ediyor

Mardin'de Vali Mustafa Yaman’ın merkeze alınması ile büyükşehir belediyesinde başlatılan müfettiş denetimleri devam edyor.

Mustafa Yaman döneminde görevlendirilen üst düzey yöneticilerden şimdiye kadar 14 kişi görevden alındı. Görevden alınanların isimleri milyonlarca TL ihale, yolsuzluk, rüşvet ve imar usulsüzlüklerine karıştı.

Son bir hafta içinde görevden alınanlar arasında Bilgi İşlem Daire Başkanlığı görevini yapan Derya Dağ Açıl ve Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MARSU) Genel Müdürü Eşref Dağdelen ile Çevre Koruma Daire Başkanlığındaki görevinden sonra Ulaştırma Daire Başkanlığı görevinden de alınan Füsun Karaboğa oldu.

Görevden alınan MARSU Genel Müdürü Dağdelen yerine, İSKİ'de Şube Müdürü olarak görev yapan Abdüsselam Altunkaynak, Bilgi İşlem Daire Başkanı Açıl yerine Muhsin Bozkurt ve Ulaştırma Daire Başkanı Füsun Karaboğa yerine Fatih Öztürk getirildi.

YORUMLAR

 • YARGİ BU İŞİN İÇİNDE KKM VARSA HEPSİNİ ORTAYA ÇIKARMALI VE HİÇ KİMSEYİ KORUMAMALİ

  allah bunların belasını versin. biz çalışanlar asgari ücret alırken bunların da hakkımızı yemelerine müsade edenlerinde günü gelecek hesabı vereceklerdir.

  ALLAH bin belalarini versin işçide kesip kendilerine servet yaptilar yolsuzluk yaparak Mardin'imizi 40yil geriye cektiler ALLAH onlardan ve coluk cocuklarinin burnundan cikarsin AMİN

  Mardin spora son üç yıldır alınan malzeme faturaları incelensin. Birde imara bakan yöneticiler. Birde Kızıltepe den rüşvet fesatlıktan mardin büyük şehire tayin ve terfi olanlar lütfen bildiğiniz gibi değil bugün herkes AKP li olmuş bizim vergiler hırsızlıklar ne olacak savcılığa lütfen

  araştırın bakın bir su satamayacak kadar aciz kişiler milyonluk ihaleler alıp lux icinde gezip tozuyorlar Mardin de

  Eski kayyumdan hesap sorulmayacak mı?

  Milletten alınan her kuruş su zammının bedeli çıkar inşallah. Nusaybin'de suyun evlere ulaşması için hiçbir enerji harcanmamasına rağmen, Allah'ın yarattığı potansiyel enerji sayesinde arkasına rağmen bu kadar yüksek fatura kadar adaletsizlik olur mu?

  TÜM YAPILAN YOLSUZLUKLAR HARAM ZIKKIM OLSUN ! ALLAH BİR YERLERDEN ÇIKARACAKTIR ALLAHIN ADALETİNE İNANCIM TAMDIR. SU ZAMMI ADI ALTINDA NELER NELER DÖNÜYOR.

  Eğer bu iddialar doğru ise halkın parasını çalanlar derhal yargılanmalı, geren cezalar verilmeli ve mal varlıklarına el koyulmalıdır. Bu belediyeler halkın size emanetidir. Devletimize ve milletimize ihanet etmeyin.

  • Hırsız bizden ise yargılama yok, sahiplenme var. Hırsızlara sahip çıkalım.

Yorum Ekle