Güler: Terörle Mücadele Hiç Eksilmeden Devam Edecektir

Güler: Terörle Mücadele Hiç Eksilmeden Devam Edecektir
31 Ağustos 2011 Çarşamba Saat 18:04 0

AK Parti Mardin Milletvekili Muammer Güler, Mardin'in Midyat ilçe teşkilatına yaptığı bayram ziyaretinde, Ramazan Bayramı'ndan iki gün önce Şenköy Jandarma Karakolu'na teröristlerce yapılan saldırıyı nefretle kınarken, "Terörle mücadele hiç eksilmeden, aynı kararlılıkla vatandaşlardan alınan destekle ve inançla sürdürülecektir. " dedi.

Muammer Güler, Mardin'in Midyat ilçe teşkilatına yaptığı bayram ziyaretinde, Ramazan Bayramı'ndan iki gün önce Şenköy Jandarma Karakolu'na teröristlerce yapılan saldırıyı nefretle kınarken, "Terörle mücadele hiç eksilmeden, aynı kararlılıkla vatandaşlardan alınan destekle ve inançla sürdürülecektir. " dedi.

AK Parti Midyat İlçe Başkanı Hüseyin Çelebi, belde başkanları ve partililerce karşılanan Güler, vatandaşların Ramazan Bayramı'nı kutladı. Vatandaşlarla tek tek tokalaşan Güler, Midyat'a ikamet eden halasını ziyaret etmek ve partililerin bayramını kutlamak için geldiğini ifade etti.

VEFAT EDEN KAYINPEDERİ VE ŞEHİT KORUCU İÇİN FATİHA OKUNDU

Bir hafta önce İstanbul'da hayatını kaybeden Güler'in kayınpederi Ferit Eşref Pamukçu ve önceki gün Şenköy Beldesi jandarma karakolunun nizamiye girişinde şehit düşen korucu Abdulkadir Duruş için partililer Fatiha okudu.

Yaşanan olayı nefretle kınadıklarını dile getiren Milletvekili Güler, terörle mücadeleye aynı kararlılık ve azimle devam edileceğini vurguladı. Güler, "Bu olayın bu bölgede huzuru, birliği, beraberliği bozmaya yönelik menfur bir olay olduğunu da biliyoruz. Ama onlara da pabuç bırakmayacağız. Devletin, terör karşısındaki mücadelenin, aynen eskisi gibi hiç eksilmeden vatandaşlardan aldığımız destek ve inançla sürdürüleceğinden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. " diye konuştu.

Parti teşkilatında gerçekleştirdiği bayram ziyaretinden sonra esnafın bayramını kutlayan Güler, daha sonra Mardin'e gitmek üzere ilçeden ayrıldı.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Köy korucusu babası ile aynı yaşta ve aynı günde şehit oldu

Mardin’de PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda [...]

1 gün önce...

Çam: Farklılığımız zenginliğimiz olsun!

Kızıltepe'de düzenlenen aşure etkinliğinde konuşan [...]

1 gün önce...

Şarampole yuvarlanan araçta kişi yaralandı

Nusaybin-Midyat yolu üzerinde seyir halindeyken şa [...]

1 gün önce...

Babasıyla aynı kaderi paylaştı

Babasıyla aynı gün ve yaşta şehit olan 8 çocuk bab [...]

1 gün önce...

AK Parti'den Gazetemize destek ziyareti

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, beraberind [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

Yargı Reformu Stratejisi

2
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Varsın Öyle Olsun…

4
Mehmet Kızılkaya
Mehmet Kızılkaya

Mezopotamya İncisi Mardin...

5
Mustafa Aydın
6
Kadir Üründü
Kadir Üründü

Ters Açı...

7