Güler: Terörle Mücadele Hiç Eksilmeden Devam Edecektir

Güler: Terörle Mücadele Hiç Eksilmeden Devam Edecektir
31 Ağustos 2011 Çarşamba Saat 18:04 0

AK Parti Mardin Milletvekili Muammer Güler, Mardin'in Midyat ilçe teşkilatına yaptığı bayram ziyaretinde, Ramazan Bayramı'ndan iki gün önce Şenköy Jandarma Karakolu'na teröristlerce yapılan saldırıyı nefretle kınarken, "Terörle mücadele hiç eksilmeden, aynı kararlılıkla vatandaşlardan alınan destekle ve inançla sürdürülecektir. " dedi.

Muammer Güler, Mardin'in Midyat ilçe teşkilatına yaptığı bayram ziyaretinde, Ramazan Bayramı'ndan iki gün önce Şenköy Jandarma Karakolu'na teröristlerce yapılan saldırıyı nefretle kınarken, "Terörle mücadele hiç eksilmeden, aynı kararlılıkla vatandaşlardan alınan destekle ve inançla sürdürülecektir. " dedi.

AK Parti Midyat İlçe Başkanı Hüseyin Çelebi, belde başkanları ve partililerce karşılanan Güler, vatandaşların Ramazan Bayramı'nı kutladı. Vatandaşlarla tek tek tokalaşan Güler, Midyat'a ikamet eden halasını ziyaret etmek ve partililerin bayramını kutlamak için geldiğini ifade etti.

VEFAT EDEN KAYINPEDERİ VE ŞEHİT KORUCU İÇİN FATİHA OKUNDU

Bir hafta önce İstanbul'da hayatını kaybeden Güler'in kayınpederi Ferit Eşref Pamukçu ve önceki gün Şenköy Beldesi jandarma karakolunun nizamiye girişinde şehit düşen korucu Abdulkadir Duruş için partililer Fatiha okudu.

Yaşanan olayı nefretle kınadıklarını dile getiren Milletvekili Güler, terörle mücadeleye aynı kararlılık ve azimle devam edileceğini vurguladı. Güler, "Bu olayın bu bölgede huzuru, birliği, beraberliği bozmaya yönelik menfur bir olay olduğunu da biliyoruz. Ama onlara da pabuç bırakmayacağız. Devletin, terör karşısındaki mücadelenin, aynen eskisi gibi hiç eksilmeden vatandaşlardan aldığımız destek ve inançla sürdürüleceğinden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. " diye konuştu.

Parti teşkilatında gerçekleştirdiği bayram ziyaretinden sonra esnafın bayramını kutlayan Güler, daha sonra Mardin'e gitmek üzere ilçeden ayrıldı.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Büyükşehir Belediyesinin Borç Miktarı Açıklandı

Mardin Büyükşehir Belediyesinin Borç Batağında old [...]

1 gün önce...

Büyükşehir'de 3 Daire başkanı daha görevden alındı

Mardin Büyükşehir Belediyesinin 3 daire başkanı da [...]

1 gün önce...

DEDAŞ'tan Açıklama: Borcunu ödeyenlere elektrik vereceğiz

Mardin’de tarımsal sulama abonelerinin birikmiş 1. [...]

1 gün önce...

Memur-Sen, Mardin'de Artan Vaka Sayısına Dikkat Çekti

Memur-Sen Mardin İl Başkanı Eyyüp Değer'den, Son g [...]

1 gün önce...

Ahmet Ceylan'ın Acı Günü

Mardin STK Platformu Sözcüsü, Eğitim-Bir-Sen Ünive [...]

15 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN