Güneş Ailesinin Mutlu Günü

Güneş Ailesinin Mutlu Günü
23 Temmuz 2019 Salı Saat 16:34 0

Mardin'in sevilen ve sayılan esnaflarından Mehmet Halit Güneş'in oğlu ve gazetemiz eski editörlerinden Abdurrahman Güneş ve Kahramanmaraş'tan Nadide Karakoç yapılan düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi.

Mardin'in tanınmış ailelerinden Güneş ailesinden ve gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Nezir Güneş'in yeğeni ile gazetemiz imtiyaz sahibi, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Beşir Güneş'in kuzeni, Muş Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde eğitimci olarak görev yapan Abdurrahman Güneş, Bilen Düğün Salonu’nda yapılan sade bir düğün töreni ile hayatını Kahramanmaraş eşrafından Hamit Karakoç'un kızı öğretmen Nadide Karakoç ile hayatını birleştirdi. Düğüne çok sayıda davetlinin yanında siyaset ve bürokrasiden tanınmış isimler de katıldı. Düğüne katılan AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, eski il başkanı Mehmet Ali Dündar, Azadi Hareketi Sözcüsü Ayetelluh Aşıti, Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Mardin Gazeteci ve Yazalar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü, HAK-İş İl Başkanı Eşref Cihan genci çifti tebrik ederek mutluluklar diledi.

Gazetemiz Sistem Mühendisi Nasrettin Güneş, Maarif Vakfı Kurumsal Tanıtım Sorumlusu Zekeriya Güneş, Şahsiyet Akademisi Müdürü Adem Güneş ve AA Mardin Muhabiri Furkan Güneş, Şırnak Üniversitesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Güneş ve Van Yüzüncü Yıl üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Abdulkbaki Güneş'in de yeğeni olan Abdurrahman Güneş, düğüne katılan davetlilerin masalarını bir bir gezerek en mutlu gününde kendisini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

Genç çiftler geleceklerinin tatlı ve huzurlu geçmesi için düğün pastalarını kesmeleriyle birlikte düğün kaldığı yerden devam etti. Düğün merasiminin ilerleyen dakikalarında damadın arkadaşlarıyla halay çekip oynamaları da görülmeye değerdi.

Kürtçe ve Türkçe müzik eşliğinde eğlenen davetliler, gecenin sonunda genç çifti bir bir kutladı.

Misafirleri ile bire bir ilgilenen Halit ve Halise Güneş çifti oğulları Abdurrahman'ı damat etmiş olmanın mutluluğunu yaşarken, kendilerini tebrik eden dostlarına “Cenab-ı Allah her anne-babaya bu güzel duyguları yaşatsın” diyerek, yalnız bırakmadıkları için de akraba ve dostlarına teşekkür etti.

Bizler de Mardin Life Ailesi olarak genç çifti kutluyor ve onlara bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

YAŞAM HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardinli Hastanın karaciğeriyle hayata bağlandı

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde karaciğer yetmezl [...]

1 gün önce...

Kendi Müzesini kendisi açtı

57 yaşındaki Abdülmecit Akgül isimli vatandaş kend [...]

1 gün önce...

Tatil yapayım derken az daha canından oluyordu

Antalya'da boğulma tehlikesi geçiren Mardinli 20 y [...]

1 gün önce...

Oya Armutçu yazdı... Mardin’in yeni yüzü

GEÇEN hafta ‘diller ve dinler şehri’ Mardin’deydim [...]

1 gün önce...

İstismar davasında, sanığa 80 yıl 10 ay hapis cezası

Derik ilçesinde 2017 yılının Mart ayında yaşları [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN