Belediyenin Facebook Sayfasını 1 Ayda 52 Bin Kişi Ziyaret Etti

Belediyenin Facebook Sayfasını 1 Ayda 52 Bin Kişi Ziyaret Etti
17 Ekim 2011 Pazartesi Saat 10:52 4

Geçtiğimiz Eylül ayında kurulan Mardin Belediyesi Facebook sayfası, tıklanma rekoru kırdı.

Geçtiğimiz Eylül ayında kurulan Mardin Belediyesi Facebook sayfası, tıklanma rekoru kırdı. Belediyenin sayfası 1 ayda 52 bin kişi tarafından ziyaret edildi. Belediye faaliyetlerinin duyurulduğu sayfa, internet kullanıcıları tarafından büyük ilgi gördü. Kullanıcılar hem belediyeden haberdar olurken; istek, görüş ve önerilerini de belediye yönetimine iletme imkanı buluyor. Facebook’un yanı sıra Twitter da da faaliyetlerini duyuran Mardin Belediyesi teknolojinin tüm araçlarını kullanarak daha geniş kullanıcı kitlesine ulaşmayı hedefliyor.

Vatandaşların belediyeye ulaşmaları için her türlü teknolojik altyapıyı kullandıklarını söyleyen Mardin Belediye Başkanı Mehmet  Beşir Ayanoğlu, Mardin Belediyesi facebook sayfasına gösterilen yoğun ilginin kendilerini memnun ettiğini söyleyerek; “Halkımızın görüş düşünce ve önerilerini önemsiyoruz. Bunları bizlere iletmeleri için her türlü iletişim aracını kullanıyoruz. Facebook, bugün  yüz milyonlarca insan tarafından kullanılan bir sosyal paylaşım sitesi.Hem Mardin içinde ki hem de Mardin dışındaki hemşehrilerimiz bizleri daha rahat takip edebilecek.”dedi.YORUMLAR :::

 1. zero
  17 Ekim 2011 Pazartesi Saat 22:10 CEVAPLA
  Mardin Belediyesi'nin 5-10 yıl önceki halini hatırlıyorum da.Bir belde belediyesi görünümü veriyordu.Hakkını vermek gerekir şu an kendi imajını oldukça düzeltmiş.O noktadan bu aşamaya gelmesi en azından Mardin adına güzel birşey.Belediye sonuçta Mardin şehrinin belediyesidir.Facebookta bir ayda 50 bin ziyaretçiye ulaşmışsa bu güzel bir başarıdır.Küçümsenecek bir şey değildir.
 2. ismail
  17 Ekim 2011 Pazartesi Saat 20:33 CEVAPLA
  Galiba BELEDİYECİ belediyeyi acaip kıskanıyor.Baksanıza nasıl tahammülsüz nasıl çekememezlik duygusu ile saldırıyor.
 3. SERHAN
  17 Ekim 2011 Pazartesi Saat 16:34 CEVAPLA
  İşkembei Kübradan atan belediyeci arkadaş.50 binden fazla takipçin varmış.hadi doğru söyleyecek kadar yiğit bir adamsan şu adresini verde bizde takip edelim seni.Böylece 50 bin 1 takipçin olur.Haydi ver adresi bakalım.
 4. BELEDİYECİ
  17 Ekim 2011 Pazartesi Saat 11:18 CEVAPLA
  Aman aman ne büyük icraat.Benim takipçilerim bile daha fazla yahu.Belediyenin göz boyama taktiklerinden biri daha.İnternet üzerinden faturamı ödeyebiliyor muyum?dilekçe takibimi yapabiliyor muyum? çevre vergimi sorgulayabiliyor muyum? Evlilik işlemlerini belediye sitesi üzerinden yapabiliyor muyum?Koca bir HAYIR.Facebook'muş Tweeter miş.Belediyenin basın ayağından sorumlu birim bilişim teknolojisinden uzak kalmış sanki çocuklar gibi seviniyor.facebook hesabı varmış ne büyük icraat ama insan bu haberi yayınlatırken utanır yahu.Tövbe tövbe.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

BELEDİYECİ isimli yorumcuya cevap yazıyorsunuz...

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Büyükşehir'de yolsuzluk iddialarına tutuklama

Mardin Valisi Mustafa Yaman'ın Büyükşehir Belediye [...]

1 gün önce...

Yedikardeş Camii ve Külliyesi dualarla açıldı

Mardin'de Diyarbakıryolu üzerinde yapımı tamamlana [...]

1 gün önce...

Mardin’de Hera Kuaför ve Güzellik Salonu Açıldı

Mardin’de bayan Kuaför ve Güzellik Salonu işletmel [...]

1 gün önce...

Vaka sayıları bir kez daha rekor kırdı!

Türkiye'de 27 Kasım günü koronavirüs nedeniyle Bin [...]

1 gün önce...

Tarihi cadde, sokak ve meydanlar sessizliğe büründü

Mardin'de yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücade [...]

19 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar