Ciğerci Osman, Hercai dizisinde rol kaptı

Ciğerci Osman, Hercai dizisinde rol kaptı
27 Ağustos 2019 Salı Saat 18:52 1

Kızıltepe'nin sevilen simalarından Ciğerci Osman lakabıyla bilinen Osman Kakız, Mardin Midyat'ta çekimleri devam eden Hercai dizisinde Avukat rolü ile konuk oyuncu olarak rol aldı.

Yeni yayın döneminde 2. sezon 14. bölüm için çekimlerine geçtiğimiz günlerde Midyat'ta start verilen Hercai dizisinde yapımcı firma, yörenin sevilen simalarını misafir oyuncu olarak rol vermesi dikkat çekti.

Başrollerini Akın Akınözü ve Ebru Şahin'in paylaştığı dizide işlenen hayal mahsulü konulardan çok tarihi ve turistik mekanlarıyla adeta bir açık hava müzesini andıran mimarisiyle herkesi büyüleyen Midyat'ın tanıtımına önemli katkıları bulunan dizide Kızıltepe'nin sevilen simalarından ilçede ciğerci Osman lakabıyla bilinen Osman Kakız, misafir oyuncu olarak Avukat rolünü oynadı.

Dizide Nasuh Ağa'yı canlandıran Macit Sonkan ile aynı sahneyi paylaşan Osman Kakız, rol gereği Nasuh Ağa'nın konağında haciz işlemi başlatan Avukat rolüyle diziye konuk oyuncu figüran olarak sahne aldı.

Türkiye'de dizilerde rol almak için ajanslarda kayıtlı olup, rol bekleyen 80 bin kişinin bulunduğunu kaydeden Osman Kakız, "Benim için küçük ama eğlenceli bir deneyim oldu. Türkiye'de 10 saniyelik bir sahnede rol almak için 80 bin oyuncu adayının kaydının bulunduğunu sonradan öğrendim. Ben herhangi bir ajansa kayıtta bulunmadım ama rol almak güzel oldu. Televizyonlarda, dizilerde yüzlerine aşina olduğumuz, ekranlardan tanıdığımız önemli yüzlerle aynı film sahnesinde olmak güzeldi." diye konuştu
YORUMLAR :::

  1. Veli
    28 Ağustos 2019 Çarşamba Saat 00:12 CEVAPLA
    Cuma günü başlamasın o gün arka sokaklar var bakamıyorum gününü değiştirin lütfen

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

Veli isimli yorumcuya cevap yazıyorsunuz...

KÜLTÜR SANAT HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

HÜDA PAR: Köylülerin su ve elektrik sorunu çözüme kavuşmalı!

Kızıltepe ve Derik ilçelerine bağlı 40’ı aşkın kır [...]

1 gün önce...

Hayaldi gerçek oldu! Tayvan'a satışlar başladı

Derik ilçesinde, üretilen ve 2019'da İngiltere'de [...]

1 gün önce...

İtfaiyeciler bu kez, düşen kan bağışına koştu

Mardin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire başkanl [...]

1 gün önce...

Valilikten Toplu Mezar Açıklaması

Mardin Valiliği toplu mezar iddiaları üzerine bir [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN