Milletvekili Demirkaya, Muhtarların sorunlarını dinledi

Milletvekili Demirkaya, Muhtarların sorunlarını dinledi
18 Ağustos 2020 Salı Saat 21:13 3

AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, Kızıltepe'de muhtarlarla bir araya geldi, muhtarların dile getirdiği sorunlarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

TBMM'nin kapalı olması nedeniyle çalışmalarını seçim bölgesinde geçiren AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, Kızltepe Muhtarlar Federasyonu Başkanlığını ziyaret etti. Kızıltepe Muhatarlar Federasyonu Başkanı Hatip Şeran ve Merkez Mahalle Muhtarlarıyla bir araya gelen Milletvekili Demirkaya, muhtarların sorunlarını dinledi, kendisine iletilen sorunları not aldı, çözüm yolları üzerine ilgili birimleri arayarak görüş alışverişinde bulundu.

Annesi Hanse Demirkaya'yı geçtiğimiz günlerde kanser rahatsızlığı nedeniyle kaybeden ve bu süreden sonra seçim bölgesi olan Kızıltepe'de bulunmaya devam eden Milletvekili Cengiz Demirkaya, mahalle muhtarlarının başsağlığı dileklerini bir kez daha kabul etti.

Meclis çalışmalarına ara verildiği ilk fırsatta seçim bölgesinde hemşerileriyle bir arada bulunmak için Mardin'e geldiğini kaydeden Milletvekili Demirkaya, Mardin'de bulunduğunda ise her

şartta vatandaşları dinlemek sorunlara çözüm olmak, sorunlar karşısında ortak aklı ön plana çıkararak yapılacak hizmetlerin en iyisini işbirliği ve güç birliği içerisinde yapmak olduğunu söyledi.

İstişare kültürünü bir gelenek haline getirdiklerini ve millete hizmet etme gayelerinin her geçen gün Korona pandemi süreci hassasiyetini de gözardı etmeden çeşitli buluşmalar ve görüşmelerde bulunmaya devam edeceğini kaydeden Demirkaya, “Demokrasimizin temel taşı olan muhtarlarımızla belli zamanlarda bir araya gelerek daha iyi hizmet ve yatırımlarımız için istişare toplantılarına katılıyoruz. Köy ve mahalle muhtarlarımızın ihtiyaç ve taleplerini dinliyoruz. Bu toplantıların çok veremli olduğuna inanıyorum, merkez ve kırsal mahallelerimizin sorunlarını çözümü için çaba gösteriyoruz. Eğitim'den sağlığa, alt yapı sorunlarından yol sorununa varana kadar bizlere iletilen bütün sıkıntıların çözümü için memleketimize ve hemşehrilerimize olan aidiyet duygumuz ile çözüm bulmaya gayret ediyoruz.”dedi.YORUMLAR :::

  1. Karslı
    20 Ağustos 2020 Perşembe Saat 08:08 CEVAPLA
    Milletvekili olana kadar milletin peşinden ayrılmıyorlar. Milletvekili olduktan sonra tanrı gibi ulaşılmaz oluyrlar. Kendilerini kahraman gibi görüyorlar halbuki milletin oyuyla göreve geliyorsun git biraz millete hizmet et. Yata yata 30 bin lira alıyrsun. Milletin rızkı vergilerden kesilip sizin cebinize giriyor. Git yolları yaptır bak toz ve pislik içinde sokaklar muhtarlara toplantı yapıp kendinimi gösteriyorsun.
  2. Kızıltepeli
    19 Ağustos 2020 Çarşamba Saat 12:05 CEVAPLA
    Çıksın sokakları dolaşsın tozdan çamurdan geçilmiyor her taraf.muhtarlar bu sorunları anlatmışsa ne ala muhtarlar sadece dostlar alışverişte görsün misali gitmişlerse onlarda bu vebalin içindeler.Ekonomik kriz pahalılık desem zaten vekilin cevap verecek kabiliyeti yok.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

Kızıltepeli isimli yorumcuya cevap yazıyorsunuz...

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Vali Demirtaş; ‘’Çevre Yolunun Yapımına Başlıyoruz’’

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mah [...]

1 gün önce...

Derik’te Öğretmenler Günü Kutlandı

Derik İlçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı [...]

1 gün önce...

Tonlarca inşaat demiri ışıkta bekleyen aracın üstüne düştü

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde seyir halindeki kamy [...]

1 gün önce...

Baba mesleğini yaşatmaya çalışıyor

Mardin'de son 2 semer ustasından biri olan Aydın İ [...]

1 gün önce...

Mardin'de Metamfetamin Ele Geçirildi!

Mardin İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yaptığı [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN