Hasan Yıldız, Gençlerin sorunlarına çözüm bulmak için aday oldu

Hasan Yıldız, Gençlerin sorunlarına çözüm bulmak için aday oldu
12 Mart 2011 Cumartesi Saat 08:00 1

Mardin’de özellikle gençler üzerine yaptığı proje ve çalışmaları ile bilinen Hasan Yıldız, AK Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı.

                Mardin’de Gençlik Evi ve Gençlere hitap eden sivil toplum kuruluşlarında yıllarca aktif olarak çalışan Hasan Yıldız bu bilgi ve birikimi ile gençlerin sorunlarına çözüm bulmak  için AK Parti’den aday adayı oldu.

                İl Başkanı Lokman Sinanoğlu’nu ziyaret ederek başvuru dosyasını kendisine teslim eden Yıldız, siyasete gençlerin daha çok ilgi göstermesi ve sahiplenmesi gerektiğini söyledi.

            Hizmet aracı olarak gördüğü için siyasete AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar aktif olarak içinde olduğunu hatırlatan Yıldız, “Siyasetin bütün yükünü gençlerimiz ve bayanlarımız sırtlarında taşımasına rağmen ne yazık ki seçilme oranında hep gerilerde kalıyorlar. AK Parti’nin bu dönemde hem gençlere hem de bayanlara daha çok yer vermesi ile siyasette daha da bir hareketlilik yaşanacak. Gençlerin sorunlarını bilen biri olarak milletvekilliğine ben de adaylığımı koydum. Gençler için hazırladığım projelerin uygulamaya konulması ile inanıyorum ki bölgemizde işsiz hiçbir gencimiz kalmayacak. Bu projeleri hayata geçirmek için aday oldum. Başta gençlerimiz olmak üzere her kesimin desteğini bekliyorum.”dedi.

Hasan Yıldız Kimdir?

 


KAYNAK: Nezir Güneş


YORUMLAR :::

  1. tuba meryem guçlüsoy
    12 Mart 2011 Cumartesi Saat 13:18 CEVAPLA
    hasan beyin adaylığı hayırlı olsun gençler için çok güzel projeler yaptı gençlik merkezi başkanı iken doğrudur ancak bu projelerin tümünüproje bütçesinden aldığı ücretle yapmıştır yani gönüllü bir çalışma değildir şu anda da proje ofisinde ücretli olarak proje hazırlamaktadır ben kendisinin gönüllülük ruhuyla hazırladığı projeler olup olmadığını merak ettim doğrusu... vatandaşlık hakkını kullanarak yaptığı bu başvurunun da hayırlı olmasını dilerim

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Cumhuriyetin 97. Yıl Dönümü Törenle Kutlandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 97. yıl dönümü kaps [...]

1 gün önce...

Mardin esnafından örnek davranış

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde evleri yangında küle [...]

1 gün önce...

Midyatlı kadınlardan muhtaç ailelere yardım

Midyat Girişimci Kadınlar Derneği (MİGKAD) Başkanı [...]

1 gün önce...

Nusaybin'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Törenle Kutlandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 97. yıl dönümü Nusa [...]

1 gün önce...

Mevlid Kandili dua ve salâvatlarla idrak edildi

​Hazreti Muhammed'in (Sallallahu Aleyhi Vesellem) [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN